• Ogłoszenia

  • Psychiczny..

   Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

   Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
  • Aragorn

   Zmiana regulaminu.   19.01.2017

   UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
  • VisTeR.

   Konkurs na COD 601   20.01.2017

   Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 3. Mute nie ma
 4. Podawajcie nuty w tym temacie
 5. Mogę to obrobić ale najpóźniej na sobotę tylko podeślijcie mi linki i na jakich sekundach ma być itp
 6. Z racji iż została usunięta mapa de_rats_kitchoon_v2 można by było dodać jakąś nową mapkę (może kilka).Jedną z takich mapek jest np. cs_rats2_final. Z tego co pamiętam była ona jakoś ponad pół roku temu na serwerze i grało na niej sporo graczy a usunięto ją z niewiadomego powodu.
 7. Panowie to działać. Vister ma teraz sesję więc ciężko będzie mu coś powycinać. Może jakiś admin, który wie co w trawie piszczy się tym zajmie i wstawi paczkę ok 20 wyciętych roundsoundów tutaj na forum. Na pewno przyspieszy to pojawienie się ich na serwerze ;)
 8. Dziś
 9. Sprite Lipton ice tea czy Nestea
 10. iPhone 6 Fanta czy sprite?
 11. o godzinie 12 jeszcze działał, a później już nie, po przeładowaniu też nie działa
 12. A działał po przeładowaniu się mapy? Dodam, że zaktualizowałem dproto do najnowszej wersji i info głosowe po śmierci działa na 100%.
 13. Jestem za. Problem w tym, że VisTeR'a przez jakiś czas nie będzie.
 14. Hola,Hola , nie spamilem ci na U@ + nie ostrzegales mnie nawet
 15. Jak Najbardziej Na Tak
 16. Witam. Mam pomysł odnośnie długotrwałych już piosenek na serwerze, proponuje wgrać kilka innych lub w ogóle zastąpić te piosenki innymi. Graczom na pewno się spodoba taka zmiana, bo ile można słuchać na okrągło tego samego.
 17. przed chwilą przestał mi działać vip
 18. Freeztime ustawione. Pisemne na pewno działa, ale głosowe trzeba sprawdzić i asysty są już dodane.
 19. Cze
 20. Czesc
 21. D:

  Czesc
 22. Ja wtrąciłem swoje 3 grosze i to jak ja widzę sprawę, ostateczny werdykt pozostawiam opiekunowi więc czekajcie na jego decyzje ;)
 23. Ostrzegałem i nic to nie dało wpierw chciałem dać na 4h ale pomyślałem że za surowo to dałem na 1 godzinę nic by mu się nie stało jak by sobie od reagował sobie A po 2 godzinach wchodzę na serwer "dziecko wróciło czy jakoś tak nie chce teraz nic przekręcać coś w tym stylu było " Nie moja wina że nie umie normalnie rozmawiać Co do innych graczy jak dostaną bany to wiedzą za co i nikt nie robi głupiej skargi o byle co ale chyba tutaj żyjemy w dwóch różnych światach
 24. Ale ban jest za klatkowanie. Za spam na u@ też należy ostrzec. Pamiętajmy, że ban jest ostatnią deską ratunku jeśli nie działają prośby i groźby.
 25. Wiosna Samsung Galaxy 6 czy iPhone 6?
 26. Przed banem Dostałem jeszcze od niego spam na u@ i nikt inny by nie napisał skargi na mnie bo każdy wie co gra daje Bany za złamanie regulaminu itp a dostał 30 minut za lagi i za spam itp Normalni gracze nie mają prawa spamować na u@ to jest dla nich tylko wyłącznie by powiadomić administratora że ktoś łamie regulamin Chyba że się teraz po zmieniało i ja nic o tym nw
 27. Dowodem w tej sprawie jest ban więc nie wiem w sumie czego tutaj wymagać, niestety. Ciężko będzie ten spór rozwiązać, ponieważ na podstawie pingu w tabeli, nie ocenimy klatkowania bo to często nie ma nic wspólnego a hltv może być zlagowane lekko. Demko obejrzałem choć i tak wiedziałem, ze na nim nic widać nie będzie. Mam 2 stanowiska w tej sprawie. 1. Musimy wierzyć adminowi, że tak było bo nie mamy podstaw aby mu nie ufać. Poprzez powierzenie mu tej funkcji, dajemy gwarant zaufania żeby pilnował w sposób sprawiedliwy porządku na serwerze. 2. Myślę, że ban zbyt surowy. Z tego co widzę to znacie się z serwera więc Panowie, trochę porozumienia. B@CZEK, staraj się ostrzegac w takich sytuacjach. Może ktoś zapomniał wyłączyć pobieranie porno i przez to ma klatki a często nie jest to aż tak mocno zależne od gracza. Nie warto od razu pakować bana tylko kicknąc, potem ostrzec 15 minutowym banem. Piesek to chyba stały gracz więc szanujmy się. Sprawę bym rozwiązał polubownie, czy strony się na to godzą? ;)
 1. Pokaż więcej aktywności