RWA KULSZOWA

Say nie działa prawidłowo?

Recommended Posts

Witam czy tylko ja borykam się z problemem saya? : gdy coś napisze lub ktokolwiek inny wyskakuje s1, s2 zamiast wiadomości. Aktualnie nie posiadam micro z przyczyn technicznych i ten problem ogranicza moją komunikację z resztą graczy :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie coś na pochylni jest zepsute bo na MH piszę normalnie ;/ Dzięki za podrzucony temat. Wiadomo jak postęp napraw?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisałem do supportu. Napisali że z tym nic nie zrobią, :) bo nie odpowiadają za serwery publiczne :)

Thank you for contacting Steam Support. Unfortunately, we cannot assist with problems relating to errors on personal servers. Steam support does not control the servers for this game. You will need to contact the administrators of the game server to determine the causes of the issue. If you have any other questions, we will be happy to answer them. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodamy plugin, który powinien temu zapobiec na czas póki steam nie wykonana poprawek aktualizacji. Skip3r'owi podesłałem linka i jak wrzuci będzie dobrze miejmy nadzieję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Bucha napisał:

NA TEN MOMENT NIE DZIALA

Pewnie nie został dodany, jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi zwrotnej w tej kwestii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

38889a8922098.png

Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pochylnia.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.