Recommended Posts

Witam.

Nick na serwerze: Abdul

Znajomość AMXX: 3

Doświadczenie: Nie byłem jeszcze nigdy administratorem, ale myślę, że to nie problem biorąc pod uwagę liczbę godzin codziennie spędzonych na serwerze, kulturę osobistą i poziom gry.

Staż w CS'a: 6-7 lat

SteamID: STEAM_0:1:32410279 

Link do profilu na banid: cs non steam

Link do profilu na Game Tracker: 

Kontakt: GG: 22334640, Posiadam też Skype, Steam.

Na samym starcie chciałbym napisać, że skopiowałem tekst poprzedniego podania, bo dalej myślę tak samo, chcę tylko co nieco dodać. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Myślę, że pierwszym i najważniejszym argumentem jest liczba spędzonych przeze mnie na serwerze godzin. Myślę, że zdecydowana większość mnie kojarzy i widzi, że jestem bardzo często online i zazwyczaj 'na górze tabeli'. Udało mi się zdobyć jako pierwszemu w poprzednim rankingu liczbę 10 000 fragów, co pozwoliło na zakończenie rywalizacji na pierwszym miejscu przed ostatnim resetem.  W aktualnym rankingu mam już prawie 3000 fragów i również jestem na pierwszym miejscu. Z ostatniego podania postanowiłem zrezygnować ze względu na podejście kilku graczy po tym, jak postanowiłem się starać o rangę admina. Zaczęły się teksty: 'Chcesz admina, a straszysz grą ludzi? Chcesz admina, a używasz premki? Chcesz admina, a zabijasz wszystkich? Chcesz admina, a ...'. Przepraszam bardzo, staram się o miano admina, ale administrator powinien być przede wszystkim dobrym graczem, bo w innym wypadku to mija się z celem. Do złożenia podania 'zmotywował' mnie dzisiaj w czasie gry jeden z obecnych administratorów. Reprezentował sobą tak niski poziom, że po prostu nie mogłem nie złożyć tego podania ponownie. To prawda, że czasami używam wulgaryzmów, ale i z tego spróbuję się wytłumaczyć. Ten kto gra - widzi, ilu na serwerze jest ludzi, którzy albo nie ukończyli nawet 15 lat, lub Ci, którzy reprezentują niski poziom kultury. Wobec takich ludzi nie mam zamiaru być uprzejmym, ząb za ząb. Chciałbym się odnieść do ilości postów na forum i znajomości AMXX. Uważam, że liczba postów nie powinna być wyznacznikiem podczas kandydowania na administratora, ponieważ oczywiście, forum jest ważne, ale ja jako administrator skupiałbym się na życiu serwera od środka, czyli od gry. Jest kilku administratorów i uważam, że nie każdy musi nałogowo śledzić forum. Co do znajomości AMXX, bez wątpienia jest to ważny czynnik, ale wychodzę z założenia, że wszystkiego można się nauczyć. Moim głównym celem byłaby próba utrzymania kultury na serwerze przez użytkowników. Drażni mnie, kiedy ktoś, komu nie idzie gra wynagradza swój słaby poziom 'bogatym' słownictwem.  Przez wakacje zauważyłem, że admini na szczęście zaglądają częściej, lecz przez kilka godzin grania można zauważyć co najmniej kilku delikwentów, którzy po prostu czitują. Szlak mnie jasny trafia, kiedy to jest tak wyraźne, a gość wmawia, że nic nie ma. Trzeba robić z takimi ludźmi porządek. Taka jest rola administratorów. 

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dnia 2.08.2017 o 19:15, Dzamalama napisał:

Na samym starcie chciałbym napisać, że skopiowałem tekst poprzedniego podania, bo dalej myślę tak samo, chcę tylko co nieco dodać. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Myślę, że pierwszym i najważniejszym argumentem jest liczba spędzonych przeze mnie na serwerze godzin. Myślę, że zdecydowana większość mnie kojarzy i widzi, że jestem bardzo często online i zazwyczaj 'na górze tabeli'. Udało mi się zdobyć jako pierwszemu w poprzednim rankingu liczbę 10 000 fragów, co pozwoliło na zakończenie rywalizacji na pierwszym miejscu przed ostatnim resetem.  W aktualnym rankingu mam już prawie 3000 fragów i również jestem na pierwszym miejscu. Z ostatniego podania postanowiłem zrezygnować ze względu na podejście kilku graczy po tym, jak postanowiłem się starać o rangę admina. Zaczęły się teksty: 'Chcesz admina, a straszysz grą ludzi? Chcesz admina, a używasz premki? Chcesz admina, a zabijasz wszystkich? Chcesz admina, a ...'. Przepraszam bardzo, staram się o miano admina, ale administrator powinien być przede wszystkim dobrym graczem, bo w innym wypadku to mija się z celem. Do złożenia podania 'zmotywował' mnie dzisiaj w czasie gry jeden z obecnych administratorów. Reprezentował sobą tak niski poziom, że po prostu nie mogłem nie złożyć tego podania ponownie. To prawda, że czasami używam wulgaryzmów, ale i z tego spróbuję się wytłumaczyć. Ten kto gra - widzi, ilu na serwerze jest ludzi, którzy albo nie ukończyli nawet 15 lat, lub Ci, którzy reprezentują niski poziom kultury. Wobec takich ludzi nie mam zamiaru być uprzejmym, ząb za ząb. Chciałbym się odnieść do ilości postów na forum i znajomości AMXX. Uważam, że liczba postów nie powinna być wyznacznikiem podczas kandydowania na administratora, ponieważ oczywiście, forum jest ważne, ale ja jako administrator skupiałbym się na życiu serwera od środka, czyli od gry. Jest kilku administratorów i uważam, że nie każdy musi nałogowo śledzić forum. Co do znajomości AMXX, bez wątpienia jest to ważny czynnik, ale wychodzę z założenia, że wszystkiego można się nauczyć. Moim głównym celem byłaby próba utrzymania kultury na serwerze przez użytkowników. Drażni mnie, kiedy ktoś, komu nie idzie gra wynagradza swój słaby poziom 'bogatym' słownictwem.  Przez wakacje zauważyłem, że admini na szczęście zaglądają częściej, lecz przez kilka  grania można zauważyć co najmniej kilku delikwentów, którzy po prostu czitują. Szlak mnie jasny trafia, kiedy to jest tak wyraźne, a gość wmawia, że nic nie ma. Trzeba robić z takimi ludźmi porządek. Taka jest rola administratorów. 

Pozdrawiam!

1.Ranking nas nie interesuje. 

2. Twoje miejsce w rankingu jeszcze bardziej nas nie interesuje.

3. Dziwisz się dlaczego gracze na Ciebie narzekają? Na servie została wykupiona reklama która nic nam nie dała. Nowi gracze nie lubią jak wleci w nich latające gowno (osoby na premkach)  które umie grać i ich w 4 s po zabija. A ty właśnie tak robisz. Dla ścisłości. Nie jest to w 100% twoja wina tylko źle klasy zostaly dobrane. Tak oficjalnie dziękuję tej osobie za zainwestowane w pb. (Ta osoba pewnie w tym podaniu się wypowie)

4. Admin przede wszystkim powinien być ogarnięty ,a nie dobrze grać

5. Mówisz że jakiś admin był nie ogarnięty. Gdzie jest skarga? Masz dowody?

6. ,,To prawda, że czasami używam wulgaryzmów, ale i z tego spróbuję się wytłumaczyć. Ten kto gra - widzi, ilu na serwerze jest ludzi, którzy albo nie ukończyli nawet 15 lat, lub Ci, którzy reprezentują niski poziom kultury. Wobec takich ludzi nie mam zamiaru być uprzejmym, ząb za ząb. "

Też nie mam 15 lat a potrafię sie zachować . Pakujesz wszystkich w jeden worek.

7. ,, grania można zauważyć co najmniej kilku delikwentów, którzy po prostu czitują. "

A gdzie zgłoszenia?

Byłem wcześniej na tak, ale teraz na nie

Dam ci poradę:

Graj sobie na tych premkach tylko daj szanse z innych. Masz mój przykład. Zrezygnowałem z vipa, premek żeby inni mieli szansę. 

Ranking to tylko ranking. Szybko mozna usunąć.

Zglaszaj cziterow na forum

Poczytaj na necie o amx albo napisz do mnie na pv i pokaże Ci jak to wszystko wygląda (na serwie)

I tak za nim lamaner wyda werdykt miną 2 tygodnie. Jak do 2 tygodni zastosujesz się do mych rad to myślę ze ci na dole również będą na tak.

@kodzak1992 :

1. Nie możesz się tu wypowiadać (nie masz z pewnością 5h na serwer)

2. Nie potrzebnie dałeś druga wypowiedź

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale administrator powinien być przede wszystkim dobrym graczem, bo w innym wypadku to mija się z celem. - xD

To dziala inaczej. Przedewszystkim musi byc dobrym adminem i potrafic odroznic skilla od czita. (Jesli ktos dobrze gra to najczesciej zajmuja sie wlasnie gra a nie patrzeniem na innych graczy). Dopiero zaczyna sie przygladac jak ktos go hardo zaczyna bic. Ten tekst na poczatku o rankingu,fragach itd. itp. Nie wiem po co i wiecej go nie komentuje. Nie wiem kto zakazuja gre na premce. Jest masz ja wykupiona to graj. Ja osobiscie uwazam ze klasa goku jest zbyt op jednak niedlugo takie "gowno klasy" zostana zmienione :) 

Do złożenia podania 'zmotywował' mnie dzisiaj w czasie gry jeden z obecnych administratorów. - Chyba o mnie mowa here xD

Wiec Ja jako 12 letni chlopczyk (Tak mnie okresla skladajacy podanie) powiem ze caly czas uwazam Cie za konfidencika :) 

Jednak rozumiem ze jak bedziesz adminem to bedziesz mnie karac? Nie wydaje mi sie :D Jednak po tym zdaniu mozna smialo stwierdzisz ze chcesz flagi by miec wladze :) 

Serwer od srodka mowisz? Jako admin nie masz takiej mozliwosci. (Dzieki Bogu bo jeszcze bys cos zepsul w pluginach)

Znajomosc AMX zero jednak to nic nie znaczy bo kazdy kiedys musi zaczac.

Znajomosc regulaminu to tak srednio bym powiedzial bo txt sa grane nadal u Ciebie i czasami az kusi by wlepic bana zebys mogl poplakac na mnie ;) 

Co do reklamy tez moge podziekowac osobie ktora zainwestowala w ten serwer mimo ze jak widac jest anonimowa i chce taka pozostac raczej :) Jednak nie udana reklama to nie wina gracza ze gra na klasie ktora kupil. Bardziej wina autora tych klas ze zrobil nie zbalansowane klasy i trzeba to zmienic :)

Ogolnie gdyby nie twoje pyszczenie sie na serwerze to moze i nie mialbym nic przeciwko jednak Nie. 

Pozdrawiam Pingiel10 |SpartanTeam aka 12 letnie dziecko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście że na nie

Jak grałem z tobą na mapie de_paintball , to wtedy wkurzałeś mnie i nie mogłem sobie pograć z tobą  i marnowałeś mój zaoszczędzony czas na komputer a admin tak nie robi :D , i madzia cie musiała uspokoić i dała ci bana na 30 minut , ja do cb pisze na sayu i ty chciałeś mieć admina , a on odpisuje zobacz tamto podanie zrezygnowałem. I teraz robisz podanie?? Dla mnie nie nadajesz się , i od kiedy admin się chwali rankiem? Nawet ostatnia osoba w ranku może zostać adminem a nie tylko ci najlepsi , wogóle prawdziwy admin tak nie robi :) więc za to raczej adma nie dostaniesz. I wogóle w podaniu za dużo napisałeś o swojej grze na serwerze czyli o rankingu :D . I nie zgłaszasz na u@ tylko na sayu , to wtedy była mapa de_dust2_long zamiast napisać na u@ że koleś leci po txt , to napisałeś na sayu , więc powtórze jeszcze raz dla mnie się nie nadajesz na adma , i ja to już sobie wyobrażam jakbyś miał adma , i jakie kłopoty były by z tobą bo nadużywaniem admina. Z tym co napisałem wyżej bym zrobił ss'a ale się nie spodziewałem że zrobisz następne podanie , ale nie mam cóż już nic nie poradzę :) .

@kodzak1992 on skopiował swoje stare podanie , a nie kogoś. 

Dobra nic dalej nie mam do pisania , bo koledzy wyżej napisali już , więc nie będę się powtarzał :D. Sorki abdul ale zdania raczej nie zmienie , bo po tym co zrobiłeś to się w głowie nie mieści. Więc jeszcze raz powtórzę dla nie kumatych :D Jestem na Wielkie Nie  !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za opinie. 

Dnia 2.08.2017 o 22:00, Kalashek2 napisał:

Jak grałem z tobą na mapie de_paintball , to wtedy wkurzałeś mnie i nie mogłem sobie pograć z tobą  i marnowałeś mój zaoszczędzony czas na komputer a admin tak nie robi :D , i madzia cie musiała uspokoić i dała ci bana na 30 minut , ja do cb pisze na sayu i ty chciałeś mieć admina

A Ty dalej swoje. Nie widzisz niczego złego w tym co robiłeś. Moim zdaniem to Ty psułeś grę, a ja chciałem dać Ci to do zrozumienia, ale jak grochem o ścianę. Masz rację, admin tak nie robi, ale czy byłem wtedy adminem?

-kopiowanie czyjegos podania etc.

Kopiowanie nie czyjegoś, a swego podania jest zakazane?

4. Admin przede wszystkim powinien być ogarnięty ,a nie dobrze grać

Oczywiście się z tym zgodzę, ale jednak nie w 100%. 

5. Mówisz że jakiś admin był nie ogarnięty. Gdzie jest skarga? Masz dowody?

Nie mam, bo i tak jestem wyzywany od 'konfidencików'. Pingiel10, tak mowa o Tobie i pozdrawiam cieplutko z propozycją zajrzenia do słownika języka polskiego, może wreszcie dowiesz się, co to słowo na prawdę znaczy. Bezpodstawnie mnie obrażasz. 0 spiny.

Co do zgłoszeń, to piszę na u@ jeśli ktoś serio przesadza, więc nie rozumiem, dlaczego mi to wypominacie. 

Poczytaj na necie o amx albo napisz do mnie na pv i pokaże Ci jak to wszystko wygląda (na serwie)

Doceniam to, że chcesz mi pomóc i nie wykluczam, że napiszę. :)

Ja osobiscie uwazam ze klasa goku jest zbyt op jednak niedlugo takie "gowno klasy" zostana zmienione  

W pełni się zgadzam, napisałem o tym nawet wątek na forum.

To dziala inaczej. Przedewszystkim musi byc dobrym adminem i potrafic odroznic skilla od czita. (Jesli ktos dobrze gra to najczesciej zajmuja sie wlasnie gra a nie patrzeniem na innych graczy).

Do drugiej kropki się zgodzę, lecz w dalszej części nasz sposób myślenia zaczyna się różnić. Tak jak Boski napisał do mnie, ja odpowiem Tobie. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Serwer od srodka mowisz? Jako admin nie masz takiej mozliwosci. (Dzieki Bogu bo jeszcze bys cos zepsul w pluginach)

'serwera od środka, czyli od gry.'  Ominąłeś drugą część tego zdania i zupełnie zmieniłeś tym jego sens. Nawias jakże sarkastyczny, moim zdaniem zupełnie niepotrzebny. 

Znajomosc regulaminu to tak srednio bym powiedzial bo txt sa grane nadal u Ciebie i czasami az kusi by wlepic bana zebys mogl poplakac na mnie ;) 

Txt są grane, owszem. W zdecydowanej większości tylko dlatego, że mam 3 skoki i po prostu 'wskakuje' w niebo. To, że przelecę przez dach jakiegoś domku, to też prawda, nie ukrywam tego. PS. Skoro to widzisz, dlaczego mnie nie upominasz? Czyli kusi Cię zbanowanie mnie tylko dlatego, abym na Ciebie 'popłakał'? Bądźmy poważni... :)

Ogolnie gdyby nie twoje pyszczenie sie na serwerze to moze i nie mialbym nic przeciwko jednak Nie. 

Pyszczenie? Mógłbyś mi przypomnieć, od czego to się zaczęło? Czy pamiętasz już tylko moje odzywki? 

Pozdrawiam Pingiel10 |SpartanTeam aka 12 letnie dziecko. 

Skoro już i tak wcześniej była o tym mowa, to zapytam również. Masz jakieś dowody na to, że nazwałem się 12 letnim dzieckiem? Podpowiem Ci, nie masz, bo Cię tak nie nazwałem. Przykro mi to pisać, ale chyba czytanie ze zrozumieniem wtedy zawiodło. Spytałem o Twój wiek, nie nakreśliłem tego, że masz konkretną ilość wiosen za sobą.

Jednak rozumiem ze jak bedziesz adminem to bedziesz mnie karac? Nie wydaje mi sie  Jednak po tym zdaniu mozna smialo stwierdzisz ze chcesz flagi by miec wladze 

Jeśli zasłużysz, to dlaczego nie sądzisz, aby ktoś mógł Cię ukarać? Nie rozumiem tego. 

PS. Nie potrzebuję mieć władzy. Możecie myśleć o mnie, co chcecie, nie znacie mnie w realu, Wy nie znacie mnie. Nie chodzi o władzę, poczucie wyższości, nie jestem żadnym chłopakiem, który chce się czuć ważniejszy od reszty. Po prostu lubię ten serwer i to w sumie chyba najważniejszy argument tego podania. Mówicie, że wiele osób się na mnie skarży, teraz zapytam ja. Gdzie są te skargi? Tak, jak Boski napisał, biorę sobie te rady do serca, bo nie jestem zadufanym 10 latkiem, żeby zaraz się obrażać i Wam pyskować. Każdy ma lepsze, gorsze dni i inaczej reaguje na poszczególne sytuacje. To, czy zostanę adminem, czy nie zostanie rozstrzygnięte przez Lame. Póki co są 4 opinie, nikt nie jest za, więc nie spodziewam się cudów. Myślę, że gdy jednak da mi szanse, to nikt się nie rozczaruje. I nie mówię teraz jak wójt z Rancza, że 'obietnice wyborcze mają tylko ładnie wyglądać przed wyborami'. Mają być ważne przez cały okres 'kadencji'. Będę czekał na dalsze komentarze, bo uważam, że jednak z kupą ludzi na tym serwerze mam dobre relacje i opiszą też moje dobre strony. Nikogo na serwerze o opinię prosić nie będę, jeśli ktoś będzie chciał, to napisze. Co do tego, że nie bierzecie pod uwagę rankingu, to nie pisałem o nim, jako czymś, co ma jakikolwiek wpływ, a jako dowód na to, ile godzin spędziłem na serwerze. A myślę, że godziny są już dosyć ważnym aspektem. Tak, jak pisałem, są uwagi - jest moja reakcja na to. Oczywiście reakcja, aby podstawy do tych uwag wyeliminować. Myślę, że odpowiedziałem na wszystkie 'burzliwe' uwagi. 

Pingiel, co do Ciebie, to chciałbym Cię przeprosić za słowa, które uznałeś za obraźliwe. Ja od Ciebie niczego nie oczekuje, mimo, że nazywasz mnie konfidencikiem, choć absolutnie w żaden sposób na to nie zasłużyłem. Mam nadzieję, że jednak zajrzysz do sjp i przeczytasz definicję tego stwierdzenia. 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Dzamalama napisał:

A Ty dalej swoje. Nie widzisz niczego złego w tym co robiłeś. Moim zdaniem to Ty psułeś grę, a ja chciałem dać Ci to do zrozumienia, ale jak grochem o ścianę. Masz rację, admin tak nie robi, ale czy byłem wtedy adminem?

Wtedy jeszcze nie byłeś adminem :) ale jak będziesz miał admina i znowu mi tak zrobisz "to co ja mam zrobić?" Jedno wyjście mi zostaje zgłosić admina. Nawet gdybyś mnie za to przepraszał i tak bym cie zgłosić , bo mnie się nie da przekupić :D , i niby czemu ja "psułem grę?" skoro ta klasa była w sklepie to czemu nie miałbym ją kupić. Co zabronisz mi!? Jak chce kupić to kupie ( wiem że klasy będą zmienione ) ale chciałem ją zobaczyć jak ją się gra. Więc nie pisz że ja swoje co chwilę mówie , bo ja piszę tylko co uważam , noi co? Znowu mi zabronisz pisać to co ja uważam ? :D

Bo ty mnie nie rozumiesz , ale zresztą też tą klase kupiłeś to czemu narzekasz? Skoro ci się nie podoba to po co ją kupiłeś , złożyłeś temat: 

Co chwilę narzekałeś o tą klase że niby "ta kula to jakieś nieporozumienie" żeby niby ja cie wtedy wkurzałem kulą to ty mnie teraz chcesz?  A teraz specjalnie kupiłeś żeby mnie wkurzać?? Z mojej strony to wszystko.  

Pozdrawiam!! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybacz kolego zle zrozumialem/przeczytalem na temat kopiowania podania :)

ale jak macie jakies spiny do sb itp to piscie se na pw itp a nie wytykanie jeden drugiemu bo to jest bezsensu tym bardziej w podaniu to podanie a nie skarga 

tym bardziej znalem kiedys taki reg ze skladajacy podanie nie mogl pisac postow w podaniu tylko grzecznie czekal na werdykt 

jedyny jego post w podaniu to byl wzor wypelniony  nic wiecej image.gif.bd61c32ad1a6040e8d8c17ed41f2c49c.gif

Boski Z Polski

masz problem pisz mi na pw :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4.08.2017 o 19:19, Kalashek2 napisał:

Wtedy jeszcze nie byłeś adminem :) ale jak będziesz miał admina i znowu mi tak zrobisz "to co ja mam zrobić?"

Bez komentarza. Nie miałem, więc robiłem jak robiłem. Jakbym miał, tak bym nie zrobił.

noi co? Znowu mi zabronisz pisać to co ja uważam ? :D

Zabroniłem Ci chociaż raz?

Nawet gdybyś mnie za to przepraszał i tak bym cie zgłosić , bo mnie się nie da przekupić  

Ani razu Cię nie przepraszałem, a tym bardziej nie próbowałem przekupić, więc skąd i po co w ogóle te zdanie?

Więc nie pisz że ja swoje co chwilę mówie , bo ja piszę tylko co uważam

Znów bez komentarza.

A teraz specjalnie kupiłeś żeby mnie wkurzać??

Nie kupowałem jej ja, a mój kolega dla mnie i po prostu się pomylił kupując nie tą klasę. PS. Zanim zaczniesz kolejne oskarżenia, bo już tak do mnie pisałeś, że mnie nie stać. Dlaczego kolega? Bez problemu mógłbym zrobić przelew, ale taka opcja nie działa, a że kolega ma dużo środków na koncie, to wymieniliśmy się kasą. Także klasę mam przez przypadek, z pewnością nie po to, żeby Cię wkurzać, przykro mi, nie wszystko krąży w okół Ciebie.

I dodam tak od siebie. Błagam, popracuj nad interpunkcją, bo aż oczy bolą jak się czyta Twoje wypociny.

Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie róbcie niepotrzebnego spamu... Wyjaśnijcie sobie to na priv a nie w podaniu. 

Co do podania, jestem na takie małe tak:

+ wiek

+ aktywny

+ ogarnia

+ zgłasza na u@

- steam

- doświadczenie i znajomość amx, ale to nie problem się nauczyć. W razie czego zawsze mogę pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem pewien czy mam prawo się tu wypowiadać(bo ostatnio mam kilkudniowe przerwy i wychodzi mi coś około 4-5 godzin przez ostatnie 2 tygodnie) no ale to zrobię. Najwyżej post do usunięcia.

No przykro mi ale jestem na lekkie tak. Dlaczego?

1. Abdul sporo gra i myślę ze jest w stanie pomóc jako admin. I to dosłownie - POMÓC a nie PRZESZKADZAĆ i PROWOKOWAĆ jak pewien inny admin.

2. Jeśli chodzi o tą kulę czy niewidkę - mimo wszystko potrafi grać bez tego np 1 na 1 czy 2 na 1 jak się poprosi, nie jest na tyle cyniczny by tego bezwzględnie i wszędzie używać.

3. Oczywiście nie powinieneś się chwalić rankingiem pod kątem otrzymania admina lub nie ale uznajmy że tego nie widziałem.

4. Wszelkie negatywne wypowiedzi przyjmuje na klatę a nie zamiata pod dywan albo ignoruje. Taki powinien być admin.

5. Myślę, że jak się dobrze Abdul nauczy to będzie dobrym a nawet bardzo dobrym adminem.

6. Nie daje się sprowokować przez pewnego admina który nie powinien adminem być. Brawo :)

Pozdrawiam MEOW :D znaczy !!!Do budy szczekajacy kocie!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem znowu na NIE

Jak już wcześniej pisałem jestem pewien że ta osoba nie nadaje się na stanowisko admina. Dzisiaj, gdy gracz napisał "smieciu" pisał mi na u@ czy czasem nie poleciał za grubo. Po za tym jeśli on gra nawet przy 3 vs 3 ciągle na niewidce to też o czymś świadczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie odrzucam. Nie obchodzi mnie jakim jesteś najlepszym graczem, oraz ile razy byłeś top1, bardziej liczy się dla mnie zdanie ludzi o Tobie. Pare razy miałem tak że ludzie mi pisali, że mam coś zrobić z tobą bo nie idzie normalnie pograć. Rozumiem twoje pieniądze więc grasz, lecz ludzi zniechęca to latanie na niewidce. Już nie wiem ile proszę twórcę klas o edycje tej niewidzialności, ale doprosić się nie mogę, i nowi gracze uciekają. Postaraj się zmienić głosy adminów serwera PB, a może dostaniesz szansę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

27fb6df3eaca3.png

Twoje podanie zostało odrzucone przez Opiekuna Serwera.

Pozdrawiamy
Administracja Pochylnia.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.