Recommended Posts

Wchodzi co chwile na ab niech h@ albo s@ z tym gosciem cos zrobia albo cos bo bloody alien go banuje i nic od czasu do czasu sobie o tak wchodzi 

nie wiem dajcie mu na posrt bana albo cos bo jak go za pierwszym razem zglosilem bloodyalien a ten mi mowi ze on na aktywnym wchodzi,dostaje bana na sid a tak wchodzi nie mam jego ip itp ale cos z tym trzeba zrobic 

Kodzak: vp neo na ab leci
BloodyAlien: banuje i wchodzi
BloodyAlien: nic na niego nie dziala
Kodzak: no znow jest

http://pokazywarka.pl/8p202u/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gościu sobie wchodzi bo ma zmienny SID. Z tego co się dowiedziałem od samego Aliena, gagatek ma stałe IP. Na to wygląda, że Alien jest zbyt leniwy, żeby nadać bana na IP z palca i jedzie na łatwiznę nakładając blokadę na serwer z menu. Problem polega na tym, że amx z reguły nadaje bana na SID, zatem wystarczy chwila dla gościa, żeby je zmienić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szkoda ze nie mozna dac mu na port bo mozna zbanowac kilka innych osob co maja tego samego providera itp

haslo na nick tez nie bardzo bo zmieni nick i nikt nie bedzie wiedzial ze gra chodz i tak jestem zdziwiony ze on nicku nie zmienia tylko poprostu sobie wbija na tym samym itp 

kiedys slyszalem bajke ze mozna mu port kompa zbanowac ale czy to prawda tez nie wie czy idzie mu port ethernet zbanowac w plycie glownej  bo wtedy musial by nowa plyte kupic 

kiedys zbanowalem goscia po porcie ale okazalo sie ze kilkanascie osob na serwerowni u mnie polecialo tez z banem a nawet na serwerze nie grali na tym co ten ktos dostal bana tylko na innym 

i dobrze znalem te osoby bo oni mieli  orange freedom a ten gosc tez i niestety 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta