MafiOozo

Moderator
 • Zawartość

  668
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  11

Zawartość dodana przez MafiOozo

 1. Witam, temat ten powstaje w tym samym celu jak nazywa się jego tytuł. "Co Cię boli?" Chciałbym aby każdy kto go czyta, rzucił jakąś refleksję na temat pochylni. Nie ważne, czy będzie to o którymś serwerze, o adminie, h@, moderatorze. Może dotyczyć też działalności forum czy też jego braku. Każda opinia jest ważna bo to przecież z Was-użytkowników tworzy się ta społeczność pochylniowa i to właśnie dla Was jest to wszystko tworzone i nakręcane. Masz obiekcje co do pracy któregoś admina lecz nie chcesz marnować czasu na tworzenie nowego tematu, który będzie zawierał wzór itp? Napisz to tutaj co nie podoba Ci się w jego postępowaniu ;) Uważasz, że osoba z administracji warnuje bez sensu? Napisz to! Akceptowalne jest wszystko, nikt za konstruktywną krytykę obrażać się nie będzie. Wyprzedzam Wasze stwierdzenia, że przecież już istnieje podobny temat. Chciałbym to trochę odświeżyć, ponieważ tam jest mowa bardziej o kwestiach technicznych. Tutaj mówimy o każdej kwestii. Wszystko co nie podoba Ci się w funkcjonowaniu pochylni i chciałbyś aby to się zmieniło, choćby byłaby to błahostka, zrobimy wszystko aby to poprawić gdy stwierdzimy, że jest to potrzebne. Tutaj nie warnujemy za negatywne wypowiedzi-wręcz przeciwnie, będziemy wdzięczni gdy wytkniesz błąd, który będziemy mogli naprawić teraz lub dążyć aby ich więcej nie popełniać. Jedna zasada-nie obrażamy i nie wyzywamy. Zapraszam wszystkich do wypowiedzi, mam nadzieję, że będzie ich wiele i wspólnymi siłami sprawimy, że pochylnia będzie lepsza!
 2. Panowie, to jeden z elementów gry. Tak jak w piłce nożnej wprowadzenie powtórek wideo co trochę zniszczyło by piłkę bo błędy sędziowskie to jeden z elementów kopana piłki. Tak samo tutaj, czasem się zdarzy rzucić flasha nie tak i sens w tym żeby sobie z tym poradzić ;)
 3. Liczysz na bana dla niego za obrazę? Bez przesady. Tak jak sam napisałeś, to słaba obraza, daj jakieś solidniejsze screeny wtedy dostanie bana. Dodatkowo nie podałeś nawet jego IP.
 4. ŁKS przyjdzie czas na ekstraklasę? Powiedz mi, byłem ostatnio przez 2 tyg w Łodzi i zapomniałem. Nowy stadion buduje Widzew czy właśnie ŁKS?
 5. Jakie otwory u kobiety są najważniejsze? Dziurki w nosie. A dlaczego? Żeby miała jak oddychać podczas robienia loda.
 6. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 7. Konkurs właśnie rozliczyłem. Gratuluję wszystkim zwycięzcom. Jak widać zmniejszenie puli wybieranych liczb dało rezultaty i mamy pierwszą osobę z TRÓJKĄ! Gratuluje serdecznie i proszę każdą osobę o kontakt za pw z rodzajem nagrody i ewentualnym wyborem serwera. Pozdrawiam serdecznie. Wynik losowania: Wyniki: Vista - 1 GramNaFarcie - 1 Invisible - 1 L@MANER - 1 VEX - 1 Pingiel - 2 SQNFUN - 1 SKIP3r - 1 Madziaa - 2 Domar - 1 LeBron - 2 Rey - 1 Zeratul - 1 Lambert - 1 nonitek - 2 Gandzia - 1 Buchal - 1 Dydziorek - 1 Aj Loff - 1 shreder - 1 Tojalolek - 2 PremiuMGracz;D - 3 Fan Zenka - 2 pablito - 1 RWA KULSZOWA - 1
 8. Zabawę LOTTO czas rozpocząć! Na początku zapraszam każdego do zapoznania się z regulaminem zabawy oraz nagrodami. Wszystko znajdziemy pod tym klikiem. Otwieramy konkurs lotto, który będzie trwał od 2017-13-02 do 2017-02-20 W konkursie może wziąć każda zarejestrowana osoba na forum! Konkurs polega na wytypowaniu liczb! Max. ilość liczb - 5 Liczby wybieramy spośród 1 a 50 Przykład: 7, 12, 28, 33, 41 Jeśli już to zrobicie zapraszam do typowania oraz życzę wszystkim powodzenia. Dobrej zabawy ;) Jak widać w nowej odsłonie jest mniejszy zakres liczb i tym samym duuuużo większa szansa na wygraną. Życzę powodzenia w drugiej odsłonie!
 9. 4,12,22,38,46
 10. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 11. Więc nie dostaniesz UB. Kolejne próby wejścia na serwer będą skutkowały tylko i wyłącznie banem więc wybacz, ale u Nas nie pograsz.
 12. Witamy serdecznie na pochylni ;) Mam nadzieję, że będziesz się udzielał na forum ;) Może wystartujesz po rangę grafika? Spróbuj swoich sił ;)
 13. Witamy serdecznie ;) Zapraszam do wzmożonej aktywności na forum ;) Skoro znasz się na silnikach i może na html to spróbuj sił w naszych forumowych rangach na forum (UBT, moderator) Może uda się też zająć forum od strony technicznej. Pozdrawiam ;)
 14. Batman Kubuś czy Leon?
 15. Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
 16. Dziękujemy za zgłoszenie. Dodany ban na 2h przez amxbans.
 17. Na podstawie takiego ss bana dać nie mogę. Proszę jakiegokolwiek admina o zrobienie screenów graczowi gdy będzie grał an serwerze-sprawdzimy. Przepraszam za takie dlugie oczekiwanie na rozwiązanie tematu. Proszę admina tego serwera, który to przeczyta o zaraportowanie tego postu w celu potwierdzenia.
 18. Z tego co widziałem to 3-5 marca jest przewidywany CS:GO ale nie wiem czy na bilety już nie jest za późno ;)
 19. Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
 20. Tak, to te ss. Wracaj do gry.
 21. Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
 22. Wracaj do gry. Polecam usunąć wszystkie ss z folderu cstrike bo masz ich już 60 a po przekroczeniu liczby 99, nie będą one się już zapisywać i będzie problem z UB gdziekolwiek. ;)
 23. Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
 24. Dzięki bardzo za zgłoszenie i czuwanie nad porządkiem, oby więcej zgłoszeń niewłaściwych zachowań. Ban dodany na 3h.
 25. No i VP wygrało DH w pięknym stylu. Bodajże 200k$ w kieszeni + właściciel VP napisał, że jak VP wygra to każdemu po Mercedesie e-klasa zakupi, ciekawe czy się wywiąże z posta ;) Gratulacje dla Virtusów!