Aragorn

Administrator
 • Zawartość

  2627
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  39

Aragorn last won the day on 21 Luty

Aragorn had the most liked content!

O Aragorn

 • Tytuł
  Spamer
 • Urodziny 08.12.1992

Profile Information

 • Skąd
  Minas Tirith
 • Steam
  76561198050737194

Ostatnie wizyty

8266 wyświetleń profilu
 1. @Jefferson Wyślij mi na PW nick, serwer, kod zwrotny.
 2. Haha. No to ładnie
 3. Czyżbyś maxa wbiła i krowę na m4 zamieniła?
 4. Cześć pomógł byś mi odzyskać moja premke na cod 80k bo kupiłem ja kilka dni temu i na drugi dzien jej nie moge uzywac ..

 5. Z dniem dzisiejszym rekrutacja na UBT zostaje otwarta. Od dzisiaj również można się wypowiadać w podaniach kandydatów. Zapraszamy do składania podań.
 6. Regulamin sekcji - UBTeam. §1. Dział służy do składania podań na funkcję UBTeam, więc proszę zapoznać się z tym tematem - Wzór i wymagania §2. Wypowiedzi są przeznaczone dla Opiekuna - nikogo innego. §3. Zakaz pisania postów, które nie są poparte sensownymi wypowiedzeniami np. "Jestem na nie - za mało lat itp.". §4. Wypowiedzi powinny składać się z co najmniej dwóch SENSOWNYCH argumentów. §5. Różnorodne konwersację proszę prowadzić na PW/GG/Steam. §6. Za nieprzestrzeganie regulaminu użytkownik otrzyma ostrzeżenie o odpowiedniej wartości.
 7. 86 87
 8. Magik na plusie i do tego pierwszy Nie sądziłem, że to kiedyś zobaczę A tak btw, to całkiem nieźle ;)
 9. To jest wina rozdzielczości. Na FullHD (chyba) i więcej to nie znika. Ja testowałem na 2560x720. Jak okno przeglądarki było na całym ekranie, to działało wszystko. Jak zmniejszyłem okno na pół ekranu (1280x720), to już było tak jak na screenie.
 10. Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
 11. wQ. zrezygnował, więc nie obejrzy demka. Ban został Ci nadany przez stronę i dlatego dostałeś go dopiero po zmianie mapy. Dopiero wtedy zaczął działać. Kto Ci takich pierdół naopowiadał? "Demko w przypadku wh mylące" i "(...) podejrzeniu o WH rób SS'y, będą niepodważalne" Co? Serio niepodważalne? A słyszałeś np o antyss? Demko jest jedynym pewnym sposobem sprawdzenia. A demko spalone. Wystarczy spojrzeć na grę. Wiesz więcej niż mógłbyś dowiedzieć się z infa z micro. +b
 12. Przecież możesz sobie wybrać jaki chcesz kolor. Możesz tam sobie wpisać w Hexie jaki kolor chcesz.
 13. 79 80
 14. To może najpierw z assaulta. Taki dobry początek mapy http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=869577739 z takim końcem ;) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=869037101 Zabawy z autolamną ct. Możecie próbować je pobić http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=868399118 I z następnego dnia. Niestety ludzie pouciekali, a była szansa na podobne staty jak wyżej http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=869029630 No, a tu jeszcze zabawa z mp5 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=869029610
 15. Tak jak napisał Łysy. Wina hostingu. Dlatego też co chwilę rozłącza się SB. Czasu niestety nie będzie, bo aktualnie nie da się tego zrobić. Naprawione. Te uprawnienia są tutaj tak skopane, że głowa mała. Już od prawie 2 miesięcy je poprawiam i ciągle coś się znajduje. To jeszcze nie jest pewne. No i co z tym amxx? Coś się dalej dzieje, czy ciągle wspominacie o tych problemach z weekendy, gdy bans był przenoszony na inny hosting?