Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

aquax

Administrator

Ostatnia wygrana aquax w Rankingu w dniu 9 Styczeń

aquax posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O aquax

 • Tytuł
  Szef VisTeR.'a

Ostatnie wizyty

10550 wyświetleń profilu
 1. Klany^^

  Jak na razie nie ma możliwości usunięcia klanu. Przedyskutujemy to.
 2. odpisz pw

 3. anti cheat

  Jak dla mnie zbędne. Serwer jest only steam i rzadkością ktoś wejdzie odpalony.
 4. Sprawdzisz PW ?

 5. Witajcie. Mam do was ogromną prośbę. Jak pewnie wiecie mamy nową stronę o nazwie BETS-GO.COM Potrzebujemy jak najwięcej głosów na pewnej stronie, by zdobyć rozgłos. Co potrzeba by nam pomóc ? 1. Posiadać steama 2. Zalogować się na stronie za pomocą steama 3. Wejść TUTAJ oddać głos (nacisnąć zielony przycisk "vote") 3. Głosy oddajemy raz na 24 h ! Aby zachęcić was do oddawania głosów dodam tylko, że co 100 oddanych głosów losujemy nagrodę w postaci Vipów / Klas premium / Uslugi premium / Skrzynek / Kluczy na naszych serwerach lub gorum. Jeżeli głosy będą już przekraczać 1000 + wtedy dodam lepsze nagrody być może pieniężne. Gdy oddamy głos proszę pisać "+" pod tematem. Ja rozlosuję właśnie spośród tych osób, które napiszą komentarz. Oczywiście im więcej głosów odda dana osoba, tym większa szansa na wygraną. Z góry dziękuję za pomoc.
 6. xD 

 7. Siemka ;)

  Hej. Witamy na sieci
 8. Boli mnie to...

  Witajcie. Rozumiem wasze żale i większość komentarzy w tym temacie. Ostatnio zarówno jak i na MH i Pochylni moja obecność była zerowa. Głównie spowodowane to było sprawami prywatnymi które były pierwszorzędne i musiałem je uporządkować. 1. Finansów było bardzo mało z serwerów i tak na prawdę cały czas musiałem dokładać ze swojej kieszeni by to jakoś funkcjonowało lub wychodziliśmy na zero. 2. Gdyby nie zależało mi na dalszym rozwoju sieci już dawno bym to zamknął lub połączył z Multi-Headem dla świętego spokoju ale nie zrobiłem tego bo wiem że uda się wszystko podnieść na nogi. 3. W najbliższym czasie wszystkie nasze serwery zostaną przeniesione na najlepsze maszyny co sprawi, że płynność gry i anty ddos bedzie na najwyzszym poziomie 4. Myślę że w tym tygodniu dojdą 2 stare-nowe serwery dd2 oraz cs:go dd2 Postaram się na bieżąco wszystkie rzeczy które założyłem wypełnić bo tak to nie ma sensu byście siedzieli na tak nieogarniętej sieci tylko z sentymentu. Będzie dobrze a przynajmniej postaram się by było. Tyle ode mnie !
 9. siemka chciałbym zostać adminem na serveze ip address:79.133.216.80:27015  i niewiem jak zrobi 

 10. NIE DZIALA MI KOD CO MAM ZROBIC

  1. Yuzu

   Yuzu

   Wpisz go jeszcze raz. Powinien już działać. 

 11. KOD MI NIE DZIAŁA TEŻ 

   

 12. nie działa mi premka a dziś nastempnom wykupiłem 

   

 13. Elo ktoś jeszcze żyje na tym forum ? odpracowałem warna przez sms ale nie dostałem żadnego kodu zwrotnego tylko że konto zostało doładowane

  1. Invisible

   Invisible

   @ReSSu ostrzeżenie zostanie usunięte jeśli wysłałeś sms na jego zniesienie. Jeśli chodzi o kod zwrotny to go nie dostaniesz. W treści sms'a jest ID konta cssetti i zostaje one automatycznie zasilone wraz z wysłaniem sms'a. Wyślij mi potwierdzenie wysłania to zniose Ci warna.

 14. Zakupiłem klasę premium na serwerze cod:mw3 400 lv. 2 dni temu a nadal nie chce działać. zakup został zrealizowany przez GG za pomocą PSC. kupowałem u Stalco. Ale i do ciebie pisałem że nie działa. nikt nie odpisywał więc przyszedłem na forum. Zakup był robiony na nick Splatt. Mogę wiedzieć czemu jeszcze nie mam tej klasy (czołgista) ?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. Reggio

   Reggio

   no pisałem z tobą chyba że ktoś się podszył pod ciebie

  3. Black Wolf

   Black Wolf

   Wyślij screena z rozmowy, wtedy będziemy mogli dalej coś ustalać.

  4. Boski Z Polski

   Boski Z Polski

   Ale na pv bo lekki spam 

×