max337

Weteran
 • Zawartość

  1482
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  18

max337 last won the day on 4 Wrzesień 2015

max337 had the most liked content!

Reputacja

222 Wszechwiedz

O max337

 • Tytuł
  kot Schrodingera
 • Urodziny 03.02.1994

Profile Information

 • Zainteresowania
  szydełkowanie, zbieranie grzybów, lizanie wieczka jogurtów
 • Skąd
  stamtąd--->

Ostatnie wizyty

6237 wyświetleń profilu
 1. Invisible, masz lewe dane lub nie wiesz, o czym gadasz. Rzekome według Ciebie 40% dla Was jako Partnerów Dotpay, to jest Wasz czysty zarobek. W pozostałych 60% mieści się zarobek agregatora i operatorów, którzy jednak zabierają znacznie większą część tych 60%. Podatki tutaj nie grają żadnej roli, ponieważ wszelkie stawki odnośnie umowy Operator-Agregator oraz Agregator-Partner są stawkami brutto, a więc podatek VAT od sprzedaży jest rozliczony. Wy jako Partnerzy według polskiego prawa musicie się rozliczyć z zarobku z ZUSem, aczkolwiek żaden Agregator nie będzie na Was tego wymuszał, bo to nie ich sprawa. Tak nawiasem, to nie wierzę, że Dotpay oferuje Wam tylko 40% zarobku, a jeśli tak jest, to polecam iCash.pl - u tego agregatora jest 50% stawki bazowej, a więc więcej uzbieracie na dotacjach
 2. Jestem z Ciebie taki dumny - braterstwo krwi #debile! I lepiej zdaj tą maturę, bo mama Cię wydziedziczy z rodziny!
 3. jeśli Cię stać, to obczaj alienware
 4. Nowe osoby będą zainteresowane starymi dziejami pochylni, ale starzy wyjadacze, którzy już to czytali, oczekiwali napewno trochę innego wydania njusów. A i co mi się rzuciło w oczy, to za dużo mieszania kolorami. Mogliście już pisać ciągle tym brzoskwiniowym (chociaż chyba to bardziej łososiowy) kolorem, chociaż nie ukrywam, że i to trochę mnie denerwowało i wolałbym zwykłą, białą czcionkę ;)
 5. Swego czasu przez parę miesięcy miałem problem z pingiem, oczywiście przez dostawcę. Mam Vectrę 60mb, a idioci bez mojej zgody zwiększyli mi do 100mb, przez co ping z 30ms wzrastał mi do 400ms. Który mi teraz powie, że mam internet do dupy? Więc nie mierzcie wszystkich jedną miarą. A ogólne pingi są wyższe niż kiedyś przez to, że ostatnimi czasy władowaliście trochę pluginów na serw. Coś za coś.
 6. Niech jedna osoba skorzysta z darmowego VPNa, np cyberghost - zmiana ip na niderlandzkie lub filipińskie i voila.
 7. Fps

  Mógłbym tu strzelać facepalm za facepalmem... Wgrałeś sobie nie te sterowniki co trzeba było/nie do Twojej grafiki/nieaktualne (wybierz sobie opcję, którą chcesz). Najpierw to podeślij parametry swojego kompa, bo bez nich nic Ci tu nie poradzimy. Najlepiej ściągnij program Everest - http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/testowanie_i_diagnostyka/EVEREST_Ultimate_Edition.html - i zarzuć screenem z zakładki "Podsumowanie".
 8. Z tego co pamiętam do spraya są 2 pliki - temp_decal.wad i pldecal.wad. Najłatwiej będzie usunąć oba z folderu cstrike i automatycznie powinny utworzyć Ci się pliki domyślne. A więc i zmiana na inne powinna śmigać.
 9. UP http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-sennheiser-hd202-jak-nowki-i6218780517.html
 10. S??uchaweczki na wag

  1. wQ.

   wQ.

   to te kradzione?

  2. max337

   max337

   nie, te co mi do kibla wpad??y.

  3. wQ.

   wQ.

   a, no ok