Risk

Weteran
 • Zawartość

  1372
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  11

Risk last won the day on 16 Październik 2016

Risk had the most liked content!

Reputacja

72 Pomocny

2 obserwujących

O Risk

 • Tytuł
  Specjalista
 • Urodziny 21.12.1992

Ostatnie wizyty

6942 wyświetleń profilu
 1. Dalej nie mogę w To uwierzyć.. Tyle rozmów i planów by było lepiej.. Tyle wspólnych chwil.. początków.. zostałem poinformowany za późno.. o wiele za późno.. Byłeś kimś o wielkim sercu. Bezstronny, stający zawsze po stronie racji.. byliśmy (i dalej będziemy) kumplami, lecz niekiedy i wrogami.. ale w razie pomocy zawsze mogliśmy się do Siebie odezwać.. jedynie czego sobie nie wybaczę to jest, że nie było mnie w tych chwilach by ostatni raz z Tobą porozmawiać.. Na zawszę w pamięci.. i przepraszam..

  1. Dap

   Dap

   Na prawdę musisz to pisać by wszyscy widzieli? : ) Zachowaj to dla siebie i zamiast pisać coś w tym stylu to lepiej się pomódl ; )

 2. Risk [*] Pamiętamy o dobrym ziomku spoczywaj w pokoju za jakiś czas się zobaczymy w niebie :)

  Do zobaczenia 

 3. Spoczywaj w pokoju [*] :(

 4. Wracaj szybko Risku !!! Rodzina jak i pochylnia potrzebują Cie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Taki fantastyczny chłopak. W moim wieku. Jak wpadał na Go moda to zawsze gadaliśmy, beke kręciliśmy. Na prawdę szkoda chłopaka to niesprawiedliwe że ludzie w takim wieku odchodzą :/

  NIE ZAPOMNĘ CIĘ ZIOMEK !

 6. Kurwa stary coś ty zrobił,słyszałeś wracaj :face-crying::face-crying::heart-break: Powiedzcie, że to żart i tylko chcieliście zrobić pranka. To nie możliwe on jest zbyt silny by się poddać. Spoczywaj w pokoju [*]

 7. Trzymaj się tam! ;( 

 8. Risku Dziękuję ci za wszystkie pomoce .Byłem dość uporczywy no ale cóż z charakterem nie wygrasz , Współczuje ci że w tak młodym wieku musiałem odejść z tego świata ...... Za wszystko co źle napisałem i jakiekolwiek złe  wspomnienie  o mnie PRZEPRASZAM cię , Będę cię pamiętać o takiej Spoko osobie nie da się zapomnieć .

   

                                                         Żegnaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Risku kurwa wracaj do nas!