raN !

Admin COD MW3
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O raN !

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 04.08.1995

Profile Information

 • Skąd
  Leszno
 • GG
  33437586

Ostatnie wizyty

649 wyświetleń profilu
 1. Też się zgadzam. Jestem za, temat pewnie też nie raz poruszany. a i jestem za wprowadzeniem notatek ninji do 3-4 skoków w powietrzu ! xd
 2. Vista, nie wiem czy wiesz ale, Wypowiedzi innych użytkowników w podaniu powinny zawierać uzasadnienie oddanego głosu (Tak/Nie/Neutralny). Po drugie jeżeli dla kogoś metafora przenośnia stanowi problem z rozumowaniem to zgłoś się do polskiej edukacji języka polskiego. po trzecie zaczynałem tu w 2013 wyrażnie w tg jest napisane. nie widziałeś mnie bo miałem przerwę, ale zawitam znów na tak długo ile się da. błąd w kopiowaniu, z poprzedniego podania, pomyślałem że łatwiej będzie nie kopiować tych wszystkich linków, tylko cały wzór, jednak nie zauważyłem że skopiowało podwójnie. Już poprawione.
 3. Nick na serwerze: raN / Mów Mi Hajcie Gram Na Lajcie.Wiek: 21Znajomość AMXX: 6,7/8Doświadczenie: Tutaj na servie wielkie, rozpoznam cheata na odległość. Były admin już chyba 5 raz na tym servie. Wiele, Wiele banów i żadnej skargi.Staż w CS'a: 8 latSteamID: STEAM_0:0:32455804Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:32455804Link do profilu na Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/raN/79.133.192.60:27015/Kontakt: GG, Ts, Steam. To są chyba jedne z najwygodniejszych komunikatorów i na których można mnie szybko złapać.Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Słyszałem że jest ostra selecja co do adminów, wiele moich znajomych odpadło ze stanowiska z nimi i ja, więc chce znów wstąpić w szeregi by przywrócić ład jaki ma panować na Servie, ludzie mnie znają i gram tu z ekipą którą grałem rok a nawet dwa lata temu więc nie muszę się dać poznawać komuś kto gra tu zaledwie miesiąc.
 4. Na NIE - Przeczytaj regulamin i wzór podania na Admina. - Skala AMX jest podana do wzoru jego znajomośći. - i oczywiście BRAK STEAM. Nie ufam żadnemu ns'owi - Z tym doświadczeniem to chyba jakaś ściema tyle razy niby opiekun i admin a nikt nigdy nie wymagał steama? hmm ciekawe.
 5. Wiecie.. warto to zrobić niż słuchać ludzi na serverze że dzieci westa, ratsa albo dusta, a prawda jest taka ze tu za dużo map nie ma do wyboru tak jak np de_dust taka dobra mapa. W amx jest bieda a niektórych map nie idzie nawet ręcznie zmienić bo od razu crash i znów de_dust2. +trzeba też pomyśleć nad mniejszymi mapami. Tak jak na gorze napisali.
 6. Wiem właśnie.. gdzie można śledzić czas wyboru opiekuna mw3?
 7. Kiedyś był tutaj taki perk jak "Notatki Ninji" dawał on potrójny skok w powietrzu, nie za dobry nie za zły. Była By możliwość dodania?
 8. Dlaczego nie ma większości map co jest napisane na forum, ludzie grają w kółko to samo tak było kiedyś i nawet nikt się za to nie wziął, server potrafi się scrashować przy standardowej mapie do wyboru w "nominations" mamy obecnie tylko 10 map z niby 18. tylko ja się pytam gdzie jest te 18 skoro nie ma nawet dusta zwykłego, czy jak rats_ofiicce. Tu jest cała lista map które powinny występować na mw3 a połowy nie ma. cs_assault_1337 cs_alpin cs_italy2 cs_havana de_abaddon de_agrena de_algeria de_aztec de_base de_brick_zone de_buzzkill de_cbble de_cpl_fire de_cpl_mill de_dust de_dust2 de_dust2002 de_dust2_1337 de_eldorado de_hell de_inferno de_irak de_kabul de_kisame de_museum de_nuke de_office_rats de_quartz_map de_rats_1337 de_rise de_russka de_train de_tuscan de_westwood de_westwood_mtk de_westtime2 Temat wgl nie ruszony więc mogę powiedzieć, że go odświeżam.
 9. Dalej nie mogę w To uwierzyć.. Tyle rozmów i planów by było lepiej.. Tyle wspólnych chwil.. początków.. zostałem poinformowany za późno.. o wiele za późno.. Byłeś kimś o wielkim sercu. Bezstronny, stający zawsze po stronie racji.. byliśmy (i dalej będziemy) kumplami, lecz niekiedy i wrogami.. ale w razie pomocy zawsze mogliśmy się do Siebie odezwać.. jedynie czego sobie nie wybaczę to jest, że nie było mnie w tych chwilach by ostatni raz z Tobą porozmawiać.. Na zawszę w pamięci.. i przepraszam..

  1. Dap

   Dap

   Na prawdę musisz to pisać by wszyscy widzieli? : ) Zachowaj to dla siebie i zamiast pisać coś w tym stylu to lepiej się pomódl ; )

 10. To że wracam. Nie robię tego dla Siebie.
 11. Nick na serwerze: raN / Mów Mi Hajcie Gram Na Lajcie. Wiek: 21 Znajomość AMXX: 6,7/8 Doświadczenie: Tutaj na servie wielkie, rozpoznam cheata na odległość. Były admin już chyba 5 raz na tym servie. Wiele, Wiele banów i żadnej skargi. Staż w CS'a: 8 lat SteamID: STEAM_0:0:32455804 Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:32455804 Link do profilu na Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/raN/79.133.192.60:27015/ Kontakt: GG, Ts, Steam. To są chyba jedne z najwygodniejszych komunikatorów i na których można mnie szybko złapać. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Źle się dzieje na servie, admin nie reaguje na u@ ludzie robią co chcą nie ma kontroli adminów na spec, Trzeba przywrócić dawny ład temu serverowi. Od zawsze moje decyzje były kierowane w dobro tego servera ludzie którzy ze mną kiedyś grali a grają nadal wiedzą co to znaczy grać spokojnie.
 12. Każdy orze jak może. Ja zacząłem grać z dwa dni temu i już mam 100 lvl. Nie zamieniajmy skilla na dobroczyństwo. Dla mnie temat do śmietnika.
 13. CS - COD:MW3

  Ty masz da
 14. Po Resecie startuje z nowego nicku pod naukami mego senseja.
 15. Graty ! :D