Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

Black Wolf

Moderator
 • Zawartość

  1265
 • Wpisy

  358
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  42
 • Time Online

  6d 6h 19m 28s

Zawartość dodana przez Black Wolf

 1. Taki dobry ''admin''

  Najpierw podstaw do wzoru. Znajdziesz go tutaj
 2. Prace nie są zachwycające, ale nie ma żadnego grafika, więc jestem na tak. Jeszcze dojdziesz do wprawy ;)
 3. Zgadzam się z Julą i wQ. Twoja składnia zdań i interpunkcja nie powalają. Na dobry początek, polecam Ci, abyś zapoznał się z tą stroną . Ja nadal z tego korzystam, przypominam sobie pewne "wyjątki". Dzięki interpunkcji, łatwiej jest zrozumieć sens zdań. Jak wQ. napisał, niektóre Twoje posty ciężko zrozumieć, ponieważ, Twoja interpunkcja jest tragiczna. Popracuj również ze składnią zdań, bo nie jest najlepiej. Na FP nie może być błędów interpunkcyjnych i stylistycznych. Oczywiście, ortograficznych także.
 4. Głosuj na ProCOD:)

  18 http://cssetti.pl/serwer/79.133.192.56:27015
 5. SS'y Kluha

  Musisz spakować w jedną paczkę.
 6. Do piątku będę miał udrękę (codziennie 16h w pracy), więc mnie nie będzie, albo będę na kilka minut (jeśli będę jeszcze w stanie wejść po pracy, to wejdę). Gdyby coś się działo z serwerami, nie piszcie mi na PW, tylko w tym statusie. Myślę, że Aragorn wtedy zobaczy w statusie i sprawdzi co jest nie tak (Ty VisTeR masz się uczyć, więc Cb tutaj nie wliczam :D). 

  3majcie się :)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Black Wolf

   Black Wolf

   @Zeratul, zaproponowali mi to i jeszcze kilku innym osobom. Większość z nas się zgodziła ;)

   Przez pewnych cepów jesteśmy w plecy (chodzi o firmę). 6 osób wyleciało jak wpadli z alkomatem i teraz trzeba to jakoś trzymać. W piątek przyjeżdżają załadować towar. Musimy się wyrobić do tego czasu, tak, aby 25 tirów było załadowane. Dodatkowy pech, dzisiaj dosłownie wszystko zaczęło się jebać.  Jak nie zsyp, to znowu ładowarka siadła i nic nie zrobiliśmy. Siedzieliśmy na dupie przez 5h i kierownik stwierdził, że nie ma sensu dzisiaj dłużej siedzieć.

  3. Zeratul

   Zeratul

   Jakkolwiek masz obowiązku się zgodzić na taką ilość godzin, a pracodawca nie może Ciebie do tego zmusić nawet pod groźbą zwolnienia Ciebie z pracy. A jeżeliby tak zrobił, to z automatu ma przegraną sprawę w Sądzie Pracy.

  4. Black Wolf

   Black Wolf

   Wiem xD zgodziłem się, bo w tym miesiącu przyda się więcej kasy :)

    

 7. Głosuj na ProCOD:)

  15
 8. Głosujemy na COD:MW3

  Ktoś tutaj troszkę oszukał :v. Ja teraz oddałem głos, więc licząc posty, powinien być 13, a jest 12. Porada na przyszłość. Piszcie który głos oddaliście.
 9. bezpodstawny kick z serwera i wgl.

  Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 10. bezpodstawny kick z serwera i wgl.

  Niestety, @PremiuMGracz:D miał rację. Jest to bugowanie i jest za to ban. Skarga jest niesłuszna.
 11. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 12. Twoje podanie zostanie rozpatrzone. Zgłoś się do mnie na Steam.
 13. Odwolanie NeNeK po raz enty

  8:12- Przy 1/4 widać jak celownik lekko przeskakuje +/- 8:20- Tutaj nic nie mogę powiedzieć na ten temat, ponieważ nawet modelu gracza nie widziałem - 9:35- leci na głowę + nenek: 1 0:45 - celownik leci za głową + 5:18 - jakis tam wstrząs jest +/- 10:18 - tak samo jak w 5:18 10:32 - szejk + 2 0:28 - przeskok + 10:40 - wygląda na przeskok. Takie +/- z przewagą na + nenek-3: 3 8.08 Tutaj takie +/- 8.16 przeskok +b 8.30 block na głowie +b
 14. Twoje podanie zostało odrzucone przez Opiekuna Serwera. Pozdrawiamy Administracja Pochylnia.pl
 15. Przez ostatni tydzień byłeś aż 4 minuty.
 16. Twoje podanie zostało odrzucone przez Opiekuna Serwera. Pozdrawiamy Administracja Pochylnia.pl
 17. Daj się poznać, bądź aktywny/-a na serwerze, a także forum, zakup CS 1.6 na Steam i spróbuj ponownie.
 18. Głosuj na ProCOD:)

  Panowie i panie, głosujemy 5 głos na serwer Mamy szansę wyjść na wysoką pozycję, pod warunkiem, że będziemy aktywni w głosowaniu.
 19. Głosujemy na COD:MW3

  Panowie i panie, głosujemy 8 glos na serwer Mamy szansę wyjść na wysoką pozycję, pod warunkiem, że będziemy aktywni w głosowaniu.
 20. Bug ''Platynowa Kosa''

  Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 21. Bug ''Platynowa Kosa''

  Perk na razie został wyłączony. Jak napiszę drugi to go sprawdzimy.
 22. Konkurs top3 na MW3 (400lvl)

  Z dniem dzisiejszym (10.01.2018) rozpoczynamy konkurs na TOP3, a będzie on trwał do 10.02.2018r. 3 osoby najwyższe w topce otrzymają nagrody w postaci wybranej klasy premium. Zasady: Osoby używające wszelkich wspomagaczy/czitów, zostaną automatycznie dyskwalifikowane oraz zbanowane. Gracze przyłapani na nabijaniu fragów, zostają automatycznie zdyskwalifikowani. Jeżeli gracz, który grał na chetach, znajdzie się w gronie zwycięzców, to automatycznie nagroda przechodzi na gracza znajdującego się tuż za nim. Zakazuje gry na czyimś nicku/podszywaniu się pod kogoś! Grozi to natychmiastową dyskwalifikacją. I MIEJSCE Wybrana klasa premium na okres 2 miesięcy II MIEJSCE Wybrana klasa premium na okres 1 miesiąca III MIEJSCE Wybrana klasa premium na okres 2 tygodni Po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyników, zwycięzcy są zobowiązani zgłosić się do mnie po odbiór nagród w ciągu 7 dni. W przeciwnym wypadku nagroda przepada, niezależnie od tego, które miejsce zajął. Powodzenia!
 23. Bug respa po "spec"

  Polecam Wam na takie sytuacje zrobić sobie bind: bind "klawisz" "say /spec" Na pewno ten bind w pewnym stopniu ułatwi Wam życie ;)
 24. Ssy

  Poszukaj dokładnie. Screeny mają nazwy HalfLifeXX.tga (XX- cyfry od 00 do 99). Dodatkowo prosimy admina @Thc ^^ Aim ^^ o wstawienie swoich screenów.
 25. W tym temacie zbierzemy wszystkie błędy/usterki/skazy (jak kto woli) naszego serwera. Powoli zacznę to wszystko naprawiać. Naprawione błędy, będę także tutaj umieszczał.
×