Stalco

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  342
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  7

Stalco last won the day on 19 Styczeń

Stalco had the most liked content!

O Stalco

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 15.11.1997

Contact Methods

 • MSN
  seba19974422@gmail.com

Profile Information

 • Płeć
 • Zainteresowania
  Moim zainteresowaniem jest:
  Gra na instrumentach (tj. Gitara Akustyczna, Pianino i perkusja)
  Przygotowywanie dań, potraw, wypieków oraz dekorowanie ich ;)
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Steam
  76561197973850420
 • GG
  13481132

Ostatnie wizyty

2172 wyświetleń profilu
 1. @VisTeR. łap moje GT Dla osób które nie wiedzą jak znaleźć swoje GT. Macie tutaj link ----->KLIKNIJ TUTAJ<----- i wpisz swój nick z serwera. Później wystarczy tylko znaleźć swój nick, kliknąć na niego i skopiować adres :]
 2. podanie

  Jestem na NIE! - Bot - No life Nie no żart. Oczywiście na tak. - Aktywny - Ogarnięty - Wiek - Steam Popraw te amxx bo nie ma u nas skali 10 W razie czego ja albo VisTeR możemy sprawdzić Twoje umiejętności ew. Cię podszkolić ;)
 3. 2. Paczka jest wymagana ponieważ wtedy można zobaczyć czy nie ma "duplikatów". Dodatkowo jak wspomniałeś o tym, że ktoś nie wrzuca jednego screena. Specjalnie poszukałem o ss clean. "Czarne ss'y nie powstana nawet wtedy gdy mamy zminimalizowana gre. Nowe wallhacki posiadaja screen blockera/cleaner. Przez co screeny sa czerne lub "czyste". Ale w tych niby czystych screenach na pierwszym ss'ie bedzie widoczne WH. Przez co osoby z tym cleanerem nie wrzucaja. pierwszego screena, lub wrzucaja duplikat jednego ze screenow. Przez co latwo jest zlapac delikwenta, ktory posiada takowy czit. "
 4. Witam.
 5. Witam
 6. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 7. Tu masz odpowiedź ----->KLIK<-----
 8. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 9. Notkatki kapitana - Odbija 5-10 pocisków na rundę (nie działa na obrażenia od inteligencji) Mentosy... - Odbija 1-5 pocisków na rundę (nie działa na obrażenia od inty chociaż tutaj nie pisze), widzi niewidzialnych Perki działają w 100% @LeBrOn #6 już naprawione Wam już wyjaśniłem. Temat zamykam ;)
 10. Jak pewnie zauważyliście wasze lvl się cofnęły. Spowodowało to przywrócenie kopii, którą utworzyłem 21.12.2016r. Moja ostatnia kopia niby się utworzyła lecz później okazało się, że jej nie mam (z dnia 18.01.2017). Powodem przywrócenia starej kopii były błędy, które trochę (czytaj bardzo) namieszały jak pewnie zauważyliście. W ramach rekompensaty zwiększam expa na okres 3 tygodni a także nagrody za top3 mapy (monety i exp) Jeśli chodzi o exp to został zwiększony: 1. Tydzień 4x większy 2. Tydzień 3x większy 3. Tydzień 2x większy Po tych trzech tygodniach exp przywracam standardowy. Za utrudnienia bardzo was przepraszam i pozdrawiam!
 11. @B@aczek dużo osób tego perku używa, ja także go używam.
 12. @Hehez nie one działają na zwykłe obrażenia. Jeżeli masz +int to nie ważne, że masz notki czy mentosy. Obrażenia i tak otrzymasz.
 13. Ok. Postaram się to jak najszybciej naprawić.
 14. Na nie. 1. Nie ma u nas skali amxx 10 2. Brak Steam 3. Odzywki do innych graczy 4. Tak jak SonOfSparda... Doświadczenie (cheaty) Edit @OlutiK Nie straciłeś admina przez niego tylko przez swoje zachowanie a to jest różnica :>
 15. Perk pewnie przestał działać przez nowy silnik. Przywróciłem stary silnik lecz dopiero po restarcie serwera powinno być dobrze. Proszę was o wytrwanie z tym błędem. Rano już powinno być wszystko ok. Nie zresetuję teraz serwera ponieważ jest 15 osób.