Stary Grzyb

Admin COD 601
 • Zawartość

  156
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Stary Grzyb

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  M
 • Skąd
  Gda??sk
 • GG
  3552369

Ostatnie wizyty

868 wyświetleń profilu
 1. Zwiększenie obrażeń z inteligencji byłoby za mocne, jak na silvera. Lepiej moim zdaniem dać krzywostrzelnego SG-1, którego nie ma żadna klasa. W dodatku zwiekszenie dmg z inteligencji jest oklepane: miny, rakiety, a teraz i pioruny. Masz rację tworzę klasę pod siebie ale uważam że to dmg jest zbędne. Plusem tej kasy byłoby to że z daleka będzie rozpoznawalna, ten dźwięk krzywostrzelca i P228. Będzie zauważalna xD
 2. +1
 3. Klasa Stary Grzybiarz - Silver Premium Inta: 10 Wital: 15 Wytrzy : 15 Kondycja: 10 Broń podstawowa: pistolet P228 Broń właściwa: IMI Galil +10 dmg Opis : 3-4 trujące grzybki, powodujące zatrucie obszarowe. Kto znajdzie się w zasięgu przez 3-15sec traci hp, przykładowo po 15 sekundach traci 150-200hp. Pakowanie w inta wydłuża czas trwania trucizny. Zamiast Galil'a można dodać G3/SG-1 i zmniejszyć dmg do +5.
 4. Rakiety są i muszą być, większość lamerkich graczy nimi gra (w tym i ja). Wywalając rakiety serwer pada, ale ma powstać (nie wiem czy już nie jest dodany) perk "tarcza swat", znany też jako "ciocia Basia" który ma neutralizować dmg rakiet. Rakiety niestety najbardziej napędzają serwery... BTW jeżeli to nie jest hejt to kiepsko z Twoim myśleniem Panie... chodzi o równą grę? Hah to wtedy powinien każdy biegać z nożem, oraz klasą "brak klasy". Serwer ma się kręcić i zarabiać na siebie. Sens premek: kup mnie będziesz lepsiejszy. Więc jak to stwierdził klaudo4 koniec hejtów i wracamy do tematu.
 5. Ale nie rozumiem nad czym rozkmina, jak leży przykładowo AWP, a nie mam perku z wbudowanym AWP nie mogę go podnieść z ziemi. Przynajmniej na pozostałych mapach tak jest. Co do puginu usuwającego bronie jest on kiepskim pomysłem z powodu kilku klas wyrzucających bronie z rąk. broń by zniknęła i wtedy bieganie z samym nożem... dla mnie odpada. PS sam bym na fy_snow pograł chętnie.
 6. Jeżeli myślisz że nie to Twoja sprawa, ale tak jak napisał MuufloN^ tymi nikt i tak nie gra, a nie każdy lubi biegać z famasem. Taka zmiana może tylko polepszyć sytuację serwa. O to każdemu (także Tobie jako aktywnemu adminowi serwera) powinno chodzić. W każdym razie nie zaszkodzi taka zmiana, a może tylko zwiększyć liczbę pozostających u nas świeżych graczy.
 7. No można wywalić te cztery klasy, chociaż szeregowiec troszkę grywany kiedyś był. Fałszywy dość mocny, w końcu będzie używana inna darmowa klasa niż enzo. Ma tez odpowiednie bronie tutaj: wolne m3 i szybko strzelające beretty. Jednak zabrał bym mu jedną pakę, ale zwiększył nieco dmg tej jednej pozostałej. Obrońca też dobry, chociaż zamienił bym broń z krowy na "SG 552", dlatego bo ponieważ 1/10 na wyrzucenie broni przy użyciu krowy mogłoby być bardzo uciążliwe. BTW Zmienił bym też nazwę, bo obrońca z SG jest bardzo oklepany na innych cod'ach. Ale to już kosmetyczna zmiana, a może spowodowałyby napływ świeżego mięsa armatniego na serwie dzięki graczom który znajdą coś znanego z innych.
 8. Twój nick podczas grania: Stary GrzybGodzina, data zdarzenia: 09.01.2017 - 21:25:28 Mapa: azetecLink do screenów: http://www63.zippyshare.com/v/Lw1px4cw/file.htmlSTEAM_ID / IP: STEAM_0:1:154467336
 9. Trochę to dziwne, ale po dłuższym zastanowieniu może i sensowne. A nawet bardzo sensowne. Odwrotne działanie niż notatki i cygany, ale wszystkie trzy przeciw nożownikom.
 10. Jest już podobny perk, zadający obrażenia atakującemu, nazywa się "pancerz neomeksowy" jest tam szansa od 1-4 do 7 działa to też na wichurę. Zdarzyło mi się paść ze dwa razy grając wichurą od tego. Ale mało osób używa ten perk.
 11. NO I SUPER
 12. Witam, tak przeglądam to forum i straszny klimat się większości udzielił. Dlatego też troszkę się obawiam co do Waszych odpowiedzi po złości Propozycja przekozackiego perku "TARCZA" (jak zwał tak zwał, może być nawet "Ciocia Basia"), uważam go za jednego z najsilniejszych na serwie. Było coś takiego wgrywane za czasów Riska, ale niestety nie działało. Chodzi o neutralizowanie min i rakiet i teraz tez piorunów. Większość graczy nowych dostaje rakietę na "pysk/morde" i pada raz, drugi, a za trzecim ucieka z serwa. Myślę perk od dawna potrzebny, ale oczywiście niech on będzie trudny do zdobycia.
 13. Dokładnie o tym myślę co piszecie, dwa skoki przydatna rzecz, jednak wg mnie byłby on zbyt dobry. Podstawowe staty całkiem dobre, ale +30 dmg z p90 za mocarne. wichura i karambit nie mają szans. to nie jest cod 4k, większość klas ma na początku do 200 hp. W sumie ta klasa to połączenie okularów wójta i platynek, a będzie miała jeszcze slota na perk wolnego. Do tego dosyć szybka i żywotna. Chyba że miała to by być super-mega-gold premium.
 14. To korzystając z tego tematu może jakaś inna/nowa klasa dostanie SIGa? A skoro zostanie tak jak jest to może zamek?
 15. No w sumie racja Speeeed się przyda, jak bojownik jakieś 100+ BTW Sracie się z tymi broniami krowa jest fajna jako druga broń, fajnie się z tego strzela. Ale nawet jako gold może mieś jakąś lekką snajperkę, ogólnie nie ma żadnej klasy z owym SIGiem (SG-552 Commando, ewentualnie G3/SG-1 Precision Sniper Rifle). Nie strzelają one tak dokładnie jak autoszlampa ale można troszkę lepiej przy-celować. Tym bardziej że ma być to klasa w pełni widoczna, to i ze znalezieniem jej nie będzie problemu.