Stary Grzyb

Admin COD 601
 • Zawartość

  225
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Stary Grzyb last won the day on 1 Luty

Stary Grzyb had the most liked content!

O Stary Grzyb

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 09.06.1990

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • GG
  61797134

Ostatnie wizyty

1063 wyświetleń profilu
 1. podanie

  No źle stanął i Go klepią... jakaż fala nie nie, Ja tam nie zauważyłem żeby na u@ pisał do mnie, bo zwyczajne tego nie czytam (nie widzę błękitnego koloru czatu xD). Mikrofon używa czasem, albo może mi się to tylko wydaje. Ja jestem na takie małe TAK, ale NIE bo jest więcej adminów niż graczy. W takim razie NEUTRAL
 2. 7, 21, 32, 11, 48, 80
 3. Prosił bym jeszcze wielki napis: /kup fragi
 4. Bardzo wery git, w skrócie: kurwa, xDDDD
 5. Wystarczy Grzyb, nawet bez " ". Sam osobiście mam podobnie, tyle że ja pod nosem sobie mówię "boszhe najbardziej uwalony samochód w mieście". Chociaż przyznam szczerze raz byłem na wiosnę rdzoflem w Gdańsku w takim błotnistym moro na całym samochodzie i jakieś blondynki w samochodzie obok się uśmiechały, znawcy tematu wiedzą o czym mówię. I nie, nie był to szyderczy uśmiech.
 6. Doszukałem się że tylko ja przyznałem się do posiadania rdofla, co racja @tygrysekk bardzo marniutki. Ale i bardzo wdzięczny przy funkcjonalności i trwałości (poza nadkolami jak już wiadomo). Dlatego sprawiłem sobie kolejnego złomka, i to określenie najlepiej oddaje tragizm sytuacji. Nowe foto dodam w okolicy czwartku jak wrócę do domu. No i gratuluję gustu do fajnych samochodów, i co ważniejsze nie poddawania panującej modzie sałatki z buraków.
 7. Pomorskie, 50 km od Gdańska.
 8. Witam, od jakiegoś czasu chodzi za mną chęć powrotu do tej gierki, gra ktoś może w to? Poprzednio grałem na "Nowym Świecie" ale można by to zmienić i grać z kimś na innym serwerze. Jak coś czekam na jakieś jakiekolwiek informacje. (:
 9. Ale Oposie szczegóły, może jako światły użytkownik forum i znawca tematu możesz sprecyzować. Czym powinienem się wypchać?
 10. wywiad

  Długość wywiadziku ma swoje plusy, a mianowicie daliśmy radę przez niego przebrnąć, ale może w tym być i większa zasługa Oposa. Co do Twojej uwagi @Aragorn myślę że Boczek latał dalej, jak już się rozpędził. Miał predyspozycje do dalekich lotów. (:
 11. Może nie jestem w temacie, ale jeżeli nie ma jeszcze niczego podobnego to by się przydało, ale nawet większa szansa jakieś 1/4.
 12. Nie Panicz lecz Pan Grzyb xD Ależ ja nie zabronię nikomu siedzieć cicho. Skąd taki pomysł i w tym co teraz piszę nie ma grama ironii. I masz rację co do tego że ostateczną decyzję podejmuje Vister, o tym właśnie pisałem. Co do mojej niebytności wrażenie w połowie lutego, tak część osób pracuję. Ale też nie muszę być chyba na serwerze żeby wyrażać swoją opinię co do zasady jego działania. Sam osobiście przegrałem więcej czasu na tym serwerze niż Panowie obaj razem wzięci, więc jakąś tam już opinię mogę mieć. I najważniejsze dalej w tym zacietrzewieniu trwacie i nie dochódz do Was że nikt tu nie umniejsza Waszych zasług dla 601. Zrobiliście kawał wspaniałej roboty i nadal to robicie. Jestem sam osobiście, podobne jak chyba większość za to wdzięczny. Spróbujcie przyjąć to do wiadomości. Powodzenia i miłego dnia (:
 13. Skoro juz dawno zostało powiedziane że mamy wyjątkowego coda to chyba nie mam jak pokazać Panu innego. Niestety ani ja ani Pan Boczek ani Panicz Hajto nie ma wpływu na rozwój serwera, to jest decyzja opiekuna i ewentualnie właściciela serwera. Z przykrością muszę też stwierdzić że od walenia tutaj ściemy jest ktoś inny. Ja jestem tylko od sprzeciwu jak już Panowie określili.
 14. Nie załapaliście w swoim zacietrzewieniu. Chodzi mi o to że zwyczajnym graczom też ma się podobać. Spodoba się to zaprosi kumpli a sam kupi premkę żeby ich kosić. W taki sposób serwer się kręci. Niezbyt liczny procent osób kupuje golda zaraz po wejściu na serwer. A właśnie ci zwyczajni gracze są siłą napędową każdego serwera. Co oczywiście nie znaczy że jestem przeciwny odbugowaniu broni. Jestem za naprawieniem tego, ale przeciw wywaleniu zupełnie szansy na zabicie.
 15. Jak ma szczęście to będzie siadać. Zwyczajne klasy też mają mieć szansę na zabicie. Jeżeli chcesz żeby tylko premki zabijały to po co zwyczajne klasy...