PrezesKozłowski

Donator
 • Zawartość

  138
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

PrezesKozłowski last won the day on 9 Czerwiec 2016

PrezesKozłowski had the most liked content!

O PrezesKozłowski

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 13.02.1991

Profile Information

 • Skąd
  Konin
 • Steam
  76561197965367626
 • GG
  10098407

Ostatnie wizyty

1345 wyświetleń profilu
 1. A to szkoda, bo dla mnie asysty to jedna z najlepszych zmian, jakie na DD2 miały miejsce.
 2. Koto stworzone dla podania. Nie osiągnięte minimalne wymagania. Na NIE.
 3. Rzadko gram na tym serwerze, ale taka propozycja jest nie do zaakceptowania (jak dla mnie). Serwer jest mały, a sytuacja w której zostaje dwóch graczy i ich pojedynek trwa nie wiadomo jak długo tez jest słabym wyjściem. Zasada serwera jak dla mnie jest prosta - głowa. Bez względu na to, z jakiej odległości i w jakim czasie. AntyRush zepsułby ten serwer, ograniczył graczy i możliwości rozgrywki. Ale to tylko moja opinia.
 4. #3 Na to mógłbym przystać. #4 W tym wypadku całkowicie zgadam się z wypowiedziami UBT - to dość logiczne, nie można obarczać ich obowiązkami adminów. Tym tokiem myślenia, admini nie będą za nic odpowiedzialni. Do tego przypadek, który przywołujesz jest specyficzny, a próba zrzucenia winny na UBT za pomyłkę banującego i brak jego udziału w temacie nie na miejscu.
 5. Nie lubię obu tych marek... R1 czy R6?
 6. Stary mówił, uważaj na łysych..., bo mógł być rudy... A łysy w czapce to już pełna konsternacja
 7. Marsjanin The Moon Więzień labiryntu 1 i 2 - to polecam w szczególności.
 8. No cóż, to być może spotkamy się na autostradzie w tą jak i w drugą stronę Nie pozostaje mi nic innego jak czekać, i mam nadzieję, że nie za długo.
 9. Tak, wraz z naprawą bana na CFG zmieniony został panel. Teraz brakuje halucynacji. Czekamy na naprawę.
 10. Dodam tylko, że przez ostatnie 2-3h musiałem gracza z 10-15 razy zbanować, ok 10 razy slay'ować i 15 razy kickować. JEDNEGO GRACZA ! Nie mogę poświęcać całej swojej uwagi jednemu graczowi, nie dość, że samemu nie mogę pograć, to większość czasu zajmuje mi jego banowanie/slay'owanie/kickowanie. A co z resztą graczy? Czekam na interwencje w tej sprawie.
 11. Chciałbym zgłosić, że ban na config;a nie dziala. Utrudnia to pracę adminów w znacznym stopniu, i proszę o natychmiastową naprawę.
 12. Niespełnione minimalne wymagania. Podanie do kosza.
 13. Niespełnione minimalne wymagania. Bez steam'a ludzie nawet nie powinni składać podań, lub powinny być one z miejsca odrzucane. Dla mnie nie ma innej opcji jak zamknąć podanie z wynikiem negatywnym.
 14. Nie jestem za wygrywaniem żadnych nowych pluginów, już teraz jest moim zdaniem za dużo tego, co odbija się na pingu. Wypadające granaty jak dla mnie zbędne.
 15. Święta w markecie, święta na ulicy, w telewizji, radiu, i jeszcze na serwerze... Patrząc na propozycje soundtracków muszę wyrazić stanowczy sprzeciw, przecież tym ludzie już rzygają. Dajcie żyć, osobiście nie zmieniałbym absolutnie nic. Gra się dobrze, a zmiany mogą wyjść tylko na gorsze.