PrezesKozłowski

Donator
 • Zawartość

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

PrezesKozłowski last won the day on 9 Czerwiec 2016

PrezesKozłowski had the most liked content!

O PrezesKozłowski

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 13.02.1991

Profile Information

 • Skąd
  Konin
 • Steam
  76561197965367626
 • GG
  10098407

Ostatnie wizyty

1440 wyświetleń profilu
 1. W skrócie..., wymagania nie spełnione - temat do zamknięcia. Na NIE.
 2. Po takich wywiadach czuję się wręcz staro.... Wracam do czasów LO, i zastanawiam się gdzie mi te lata uciekają, większość pochylni jeszcze w szkole średniej a ja za kilka lat będę wapniak. Niemniej, wywiad ok, chociaż bez szaleństw jak dla mnie. Momentami całkowite oderwanie od tematu. Jednak daję plus bo doceniam pracę włożoną w stworzenie wywiadu. Pozdrawiam.
 3. Tygrysekk, twoje wiadomości czyta się tak ciężko, że nawet szkoda na to czasu. W naszej okolicy podobne posty byliby w stanie tworzyć absolwenci tzw 20-stki. Co ma Steam do NS? No proszę, wchodząc na serwer instynktownie sprawdzam w pierwszej kolejności NS;ów z lepszymi niż przeciętne wynikami, i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Mogę zrobić screeny, lub wrzucić demo komukolwiek, nie masz powodu by czuć się wyróżniony, więc tak..., możesz się z tym liczy - jeżeli któryś z adminów uzna twoją grę za podejrzaną (odwołuje do tematu w AR). Jeżeli UBT potwierdzi, że demo jest czyste to ok, ale twoje wykrzykniki, i wielokrotne znaki zapytania nie robią na nikim wrażenia.
 4. Przepraszam to był jednak mój błąd. Po bardzo pobieżnym obejrzeniu dema, wiem dlaczego możesz mieć wątpliwości..., samemu ciężko mi określić gracza... Mam jedynie nadzieję, że UBT bd w stanie stwierdzić to dosadnie... Gracz ma doświadczenie, o tym z tego co widzę, świadczą same rzucane przez niego flashe, bez wątpliwości gra już dobre parę lat, ale tacy gracze też często sięgają po wspomagacze. Będę obserwował ten temat, i o ile bd na serwerze zwrócę na tego gracza szczególną uwagę.
 5. Dziwne..., mi pokazuję się demo z 4maps... i to niezbyt ciekawe szczerze mówiąc. Może to mój błąd, więc prosiłbym, żeby kto to zweryfikował.
 6. Wszyscy panowie jednomyślni, więc to bezapelacyjnie musi być trafny wybór. Doświadczenie duże, staż i wiek jak najbardziej na plus. Nie może być inaczej..., jestem na TAK.
 7. Jak najbardziej również jestem za. Z ciekawości warto czasem sprawdzić, kto za mnie będzie miał asystę
 8. Osobiście swoje kilka groszy do tej akcji dorzuciłem, i zachęcam każdego do wsparcia tego przedsięwzięcia. Jeżeli ktoś ma wolne dosłownie kila złotych, to prosimy o wsparcie. Ma to znaczące odbicie na frekwencji serwera, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Pozdrawiam PrezesKozłowski
 9. Samego gracza na serwerze widziałem, ale tylko tyle mogę o nim powiedzieć. Chociaż nie widziałem steam'a. Jak zaznaczył już Ahmed podstawowa wiedza kuleje... Minimalne wymagania nie spełnione. Na tą chwilę muszę powiedzieć NIE - bo nie mam innej możliwości. Przy okazji, jeżeli najdłuższy stażem admin DD2 zarzuca Ci czitowanie, to ja mu wierzę na słowo. Nie mniej jeżeli bd grał dalej, dasz się poznać, przekonasz adminów, spełnisz minimalne wymagania, to może spojrzymy na to pod innym kontem. Pozdrawiam.
 10. Wszyscy Ci admini są świetni, naprawdę, każdego znam i o każdym mogę mówić w samych superlatywach. Ale mój wybór...., ze względu na to, że gościa znam (jakieś 20 lat), i wiem ile czasu, chęci i poświęcenia wkłada w budowanie serwera. Pozdrawiam wszystkich adminów, na rozstrzygnięcie konkursu czekam z niecierpliwością. Ktokolwiek to wygra, to będzie trafna decyzja
 11. @MafiOozo Niestety, to tylko mój niedościgniony ideał
 12. "Zaraz Cie obetnę moim skarfejsem" xD https://zapodaj.net/36bd729419908.jpg.html
 13. Witam. Wpadnij na DD2.
 14. A to szkoda, bo dla mnie asysty to jedna z najlepszych zmian, jakie na DD2 miały miejsce.
 15. Koto stworzone dla podania. Nie osiągnięte minimalne wymagania. Na NIE.