PrezesKozłowski

Donator
 • Zawartość

  152
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

PrezesKozłowski last won the day on 9 Czerwiec 2016

PrezesKozłowski had the most liked content!

Reputacja

24 Nowy

1 obserwujący

O PrezesKozłowski

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 13.02.1991

Profile Information

 • Skąd
  Konin
 • Steam
  76561197965367626
 • GG
  10098407

Ostatnie wizyty

1544 wyświetleń profilu
 1. POl. to gracz znany na serwerze od dawna, nigdy nie było z nim kłopotów, nie wiem dlaczego akurat teraz wynikają problemy. SS nie przestawia praktycznie nic, dla mnie niemal bez wartości.
 2. Z mojego punktu widzenia gracz świeży na serwerze... Mimo, że większość kryteriów spełnione..., jestem neutralny.
 3. Nie pij tyle bo styki sie pier**** widze ostro Nie masz prawa wypowiadania się we własnym podaniu więc japa. Wulgaryzmy w ustach przyszłego admina bardzo nie na miejscu....., oj bo zmienię zdanie. Nawiasem mówiąc, stawiasz flaszkę
 4. Czy powinienem się przyznawać, że to mój młodszy brat?? - raczej nie, bo szkoda sobie dobrego imienia szarpać xD Ok, był adoptowany ! - miałem tego nigdy nie mówić..., mam nadzieję, że starzy mi wybaczą A teraz serio... Dajcie mi spokój, niech nie przybiega do mojego pokoju ze skargą, że czity na serwie biegają (na ogół ma racje). Skill (chociaż głownie z awp) i doświadczenie jest. Nie mam przeciwwskazań. Jestem na TAK.
 5. Chwilkę..., admin ma prawo sprawdzić każdego gracza, do którego wysnuwa podejrzenia, i to nie jednokrotnie. Każdemu zdarza się pomylić, lub nie trafić w moment (nie mówiąc o missclick'u, kto nic nie robi błędów nie popełnia). Niemniej sama skarga ze względu na samego bana, jest nie na miejscu, i zupełnie nieuzasadniona. Dla mnie temat do zamknięcia.
 6. Pomagałeś w FTF? To my znać musimy od lat Rudy !!! Ogólnie lamer jakich mało..., ale może coś z niego będzie A tak poważnie... Znam od dawna, trafne sugestie, częste zgłaszanie, ogarnięty. Jestem na TAK. PS. - Rudy, jak Ci te 17pl na steam'a brakuje to Ci pożyczę w ramach nisko oprocentowanej pożyczki
 7. W skrócie..., wymagania nie spełnione - temat do zamknięcia. Na NIE.
 8. Po takich wywiadach czuję się wręcz staro.... Wracam do czasów LO, i zastanawiam się gdzie mi te lata uciekają, większość pochylni jeszcze w szkole średniej a ja za kilka lat będę wapniak. Niemniej, wywiad ok, chociaż bez szaleństw jak dla mnie. Momentami całkowite oderwanie od tematu. Jednak daję plus bo doceniam pracę włożoną w stworzenie wywiadu. Pozdrawiam.
 9. Tygrysekk, twoje wiadomości czyta się tak ciężko, że nawet szkoda na to czasu. W naszej okolicy podobne posty byliby w stanie tworzyć absolwenci tzw 20-stki. Co ma Steam do NS? No proszę, wchodząc na serwer instynktownie sprawdzam w pierwszej kolejności NS;ów z lepszymi niż przeciętne wynikami, i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Mogę zrobić screeny, lub wrzucić demo komukolwiek, nie masz powodu by czuć się wyróżniony, więc tak..., możesz się z tym liczy - jeżeli któryś z adminów uzna twoją grę za podejrzaną (odwołuje do tematu w AR). Jeżeli UBT potwierdzi, że demo jest czyste to ok, ale twoje wykrzykniki, i wielokrotne znaki zapytania nie robią na nikim wrażenia.
 10. Przepraszam to był jednak mój błąd. Po bardzo pobieżnym obejrzeniu dema, wiem dlaczego możesz mieć wątpliwości..., samemu ciężko mi określić gracza... Mam jedynie nadzieję, że UBT bd w stanie stwierdzić to dosadnie... Gracz ma doświadczenie, o tym z tego co widzę, świadczą same rzucane przez niego flashe, bez wątpliwości gra już dobre parę lat, ale tacy gracze też często sięgają po wspomagacze. Będę obserwował ten temat, i o ile bd na serwerze zwrócę na tego gracza szczególną uwagę.
 11. Dziwne..., mi pokazuję się demo z 4maps... i to niezbyt ciekawe szczerze mówiąc. Może to mój błąd, więc prosiłbym, żeby kto to zweryfikował.
 12. Wszyscy panowie jednomyślni, więc to bezapelacyjnie musi być trafny wybór. Doświadczenie duże, staż i wiek jak najbardziej na plus. Nie może być inaczej..., jestem na TAK.
 13. Jak najbardziej również jestem za. Z ciekawości warto czasem sprawdzić, kto za mnie będzie miał asystę
 14. Osobiście swoje kilka groszy do tej akcji dorzuciłem, i zachęcam każdego do wsparcia tego przedsięwzięcia. Jeżeli ktoś ma wolne dosłownie kila złotych, to prosimy o wsparcie. Ma to znaczące odbicie na frekwencji serwera, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Pozdrawiam PrezesKozłowski
 15. Samego gracza na serwerze widziałem, ale tylko tyle mogę o nim powiedzieć. Chociaż nie widziałem steam'a. Jak zaznaczył już Ahmed podstawowa wiedza kuleje... Minimalne wymagania nie spełnione. Na tą chwilę muszę powiedzieć NIE - bo nie mam innej możliwości. Przy okazji, jeżeli najdłuższy stażem admin DD2 zarzuca Ci czitowanie, to ja mu wierzę na słowo. Nie mniej jeżeli bd grał dalej, dasz się poznać, przekonasz adminów, spełnisz minimalne wymagania, to może spojrzymy na to pod innym kontem. Pozdrawiam.