SQNFUN

Moderator TS3
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

SQNFUN last won the day on 15 Wrzesień 2016

SQNFUN had the most liked content!

O SQNFUN

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 01.01.1879

Profile Information

 • Płeć
  Nie wiadomo

Ostatnie wizyty

596 wyświetleń profilu
 1. Legenda rang na samym dole jest uboga - brakuje np. Reportera, Opiekuna serwera itd.
 2. Za krótko jesteś na sieci, daj się poznać - póki co jestem na nie.
 3. reporter

  Ty jesteś jakiś niedojebany czy co jest z tobą? Ostatni wywiad był rok temu i od tego czasu kompletnie nic się w wywiadach nie działo tak więc nie pierdol mi tutaj, że poziom redakcji po jej przyjęciu spadnie na -2. Nie pozdrawiam.
 4. Dzisiaj znajomy mnie oświecił. Psychiczny to Gargulec aka Leppieson z MH gdzie został zbanowany. Jestem na nie, bo pewnie tutaj również odjebie jakiegoś arbuza.
 5. #1 Przydałoby się dodać lepsze emotoikonki (takie jak na MG np.). #2 Zwiększyć ilość reputacji którą można przyznawać (ja obecnie mogę dać tylko 1 punkt co 24h :D) #3 Naprawić "polskie znaki typu łćęąź" aby w tematach założonych przed aktualizacją forum zamiast "??" wyświetlały się prawidłowe polskie znaki. #4 Skopiować treść z tematu niżej i ustawić gotowy szablon, który z góry będzie wyświetlany przy zakładaniu nowego tematu w dziale Skarg/Błędów danego serwera. #5 Jakbym chciał odpracować warna poprzez SMS'a to w jaki sposób? Temat do z edytowania:
 6. wywiad

  Mam być szczery? Ja bym Ci nie dał nawet opiekuna sieci (nawet tutaj takiej rangi nie ma), a masz H@. Twoje zachowanie wobec użytkowników forum jest naprawdę tragiczne - sorry ale starałem się być szczery.
 7. wywiad

  Według mnie Ty jako H@ powinieneś zachęcić taką osobę do działania, a nie krytykować. Konstruktywna krytyka - rozumiem - ale to co dodałeś od siebie jest ciosem poniżej pasa. Wywiad krótki, na temat ale jak na debiut dałbym 9/10. Elo.
 8. W szablonie, regulaminie składania podań o moderatora forum nie było kompletnie nic napisane na temat 300 postów, a po za tym pragnę Ci przypomnieć, że nie powinna liczyć się ilość, a jakość. "Ostatnimi dniami byłeś aktywniejszy" - ostatnimi dniami? Zawitałem tutaj wczoraj, a Ty tutaj piszesz jak bym regularnie od tygodnia, codziennie odwiedzał to forum - wydaje mi się, że sam nie wiesz o co chodzi. Pragnę dodać, że ten temat nie powstał w celu obrażania kogokolwiek czy jakiś kłótni, a w celu zgłaszania propozycji czy błędów. Jeżeli sądzisz, że rzeczywiście pragnąłem zostać moderatorem forum na pochylni to jesteś w błędzie aczkolwiek wypowiedzi w moim podaniu sugerowały fakt, że przydałaby się tutaj taka osoba jak ja, bo obecna ekipa moderatorów ma totalnie w dupie kulturę na forum (bynajmniej z mojej kilkugodzinnej odbserwacji). Co do przekleństw - dlaczego porównujesz Counter-Strike z forum? Gra, a forum to dwie różne kwestie ale może tego jeszcze nie pojąłeś i uwierz mi, że naprawdę nie chcę Cię obrażać ale piszę jak ja to widzę. Skoro nie masz czasu na funkcje H@ to może powinieneś się nad tym grubiej zastanowić, a po za tym nikt nigdy nie powiedział, że H@ ma robić wszystko. Masz pod sobą ludzi np. moderatorów (szczerze mówiąc nie wiem kto trzyma tutaj piecze nad moderatorami - chyba że macie super moderatora) i to właśnie Oni powinni zgłaszać błędy tego typu albo sami je naprawiać. Piona!
 9. Widzę kolego, że znalazłeś sobie idealny temat do nabijania postów. To jest moja ostatnia odpowiedź w kierunku Twojej osoby i nie wiem czy zauważyłeś ale nie chodzi tutaj tylko o kulturę na forum. Z fartem mordo, miłego dnia. Bez odbioru.
 10. Według mnie to totalnie niczego nie wniosłeś do tematu... Jest to temat w dziale uwag dotyczących forum i powinniśmy tutaj zgłaszać propozycje, błędy czy uwagi dotyczące forum, a nowy temat założyłem tylko dlatego, ponieważ stary od 4 miesięcy leży zakopany i każdy tutaj ma wszystko w dupie.
 11. Ty w ogóle zauważyłeś gdzie się wypowiadasz? To jest forum pochylnia.pl i tego forum dotyczy ten temat, nie wiem o jakim multigównie wspominasz i szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi...
 12. Nie wiem co tutaj uważacie za 'nadmierne używanie wulgaryzmów' ale jeżeli każdy użytkownik w temacie który ma przykładowo 10 postów użyje wulgaryzmu wygląda to naprawdę tragicznie, a i takie tematy widziałem. Wydaje mi się, że moderatorzy nie wyciągają tutaj w ogóle konsekwencji z tego typu zachowań.
 13. Wybacz mój drogi ale nie jestem jasnowidzem i nie jestem w stanie stwierdzić jak to wyglądało wcześniej ale w czasie gdy składałem podanie niczego takiego napisanego nie było. Wydaje mi się, że to nie ja - jako użytkownik forum, a raczej H@ powinien nad takimi sprawami czuwać. Prawda jest taka, że na to forum wlazłem przez zdarzenia losowe i w ciągu kilku godzin odkryłem takie nieprawidłowości - nie wiem co robią tutaj moderatorzy forum skoro karać za kulturę nie ma kogo, bo każdy może kurować, pierdolić i jebać gdzie mu się żywnie podoba, a błędów z tego co widzę również nikt nie zgłasza i każdy ma to w dupie (no może po za prawilnymi użytkownikami którzy wchodzą tu raz na jakiś czas). p.s Zapamiętajcie - nie ilość, a jakość się liczy
 14. Po pierwsze, kultura jaka panuje na tym forum jest poniżej zera - każdy kurwuje, pierdoli, jebie gdzie tylko mu się podoba. Po drugie, złożyłem podanie o moderatora forum które zostało odrzucone ze względu na niewystarczającą ilość postów. Wybaczcie ale nie jestem jasnowidzem i nie przewidzę Waszych wymogów, Aragorn czy jak mu tam jako H@ powinien zadbać o to aby wszystko było jasne i przejrzyste. Przy składaniu podania o moderatora forum przejrzałem skrupulatnie dział podań i nie było tam żadnej wzmianki na temat postów - był po prostu szablon. Mam wrażenie, że forum pochylni chyli się ku upadkowi właśnie przez takie olewanie błahostek które później przeistaczają się w poważne sprawy, ponieważ dalej uważam, że moje podanie o moderatora forum zostało odrzucone zbyt szybko i bez żadnych konkretnych powodów które byłyby jasno opisane na forum.
 15. wywiad

  Nie będę cytował każdego z osobna ale poziom Waszej kultury sięga dna. Wywiadów nie było od roku, a kiedy Julka spróbowała rozruszać ten dział spotkała się z falą krytyki typu, że wywiad za krótki, kto to Bezzi itd. Ogarnijcie się Panowie i Panie, bo z takim podejściem całe forum pochylni zostanie pogrzebane w gruzach przez Was, malkontenci. Na wszystko narzekacie ale nic sami z siebie nie zamierzacie z tym zrobić, smutne jest to, że nawet H@ wypowiada się w takim stylu... No nic, 3majcie się mordy i dzięki za wtrącenie moich 3ch groszy. Elo, piona!