pablitto

Admin CS:GOMod
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O pablitto

 • Tytuł
  Raczkujący
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Częstochowa
 • Steam
  76561198017759674

Ostatnie wizyty

107 wyświetleń profilu
 1. Składasz podanie o admina u nas, a masz go na dwóch innych serwerach, na każdym trzeba poświęcić czasu, żeby trochę pograć, mam rozumieć, że śpisz te 7-8 godzin, w szkole jesteś do 13 przykładowo, a potem cały dzień grasz na zmianę na każdym serwerze, gdzie masz admina? Takich ludzi na to stanowisko to raczej nie potrzeba. Wiek na minus, nie masz steam, do tego prosisz na SB o sprawdzenie Twojego podania. Nie jestem na tym serwerze adminem, ale jestem na innym CS GO Modzie, więc swoją wypowiedzią na pewno pomogę opiekunowi. Jestem na nie.
 2. 75
 3. Nie masz steam, jak dla mnie wielki minus, jeśli ubiegasz się o posadę administratora. To już kwestia opiekuna, czy odstąpi od tego punktu. Czasami na serwerze Cię widzę, jednak jakoś nie wyróżniasz się wśród innych, z tego co kojarzę, nie posiadasz nawet mikrofonu. Ostatni punkt podania mało wyczerpujący, każdy, nawet zaczynający grę może napisać, że ma doświadczenie i jest często na serwerze, ale to nie oznacza, że nadaje się na administratora, nie przekonują mnie Twoje argumenty. Tak jak napisałem, podanie mało wyczerpujące. Jestem na nie.
 4. Ktoś Ci mógł zaoferować wymiane i przez przypadek kliknąłeś, dlatego nie masz skina. Trzeba dodać blokadę wymiany, tak jak to było wcześniej. I do tego jest błąd ze zmianą mapy nadal - gdy losowanie skrzynek trafi się na samym początku rundy, na przykład 1:20 jest losowanie skrzynek, to potem przez te 1:20 trzeba czekać na zakończenie rundy, wszyscy mają freeze i nic zrobić nie mogą, po zakończeniu rundy, dopiero jest odliczanie i zmiana mapy.
 5. Czyli teraz po prostu od 3 będzie zawsze? Bo teraz nawet jak moja drużyna wygra pistolke, to i tak nie mam wyboru broni, dopiero w trzeciej.
 6. Czy ja napisałem, że od pierwszej? Pierwsza jest okey, bo pistoletówka, ale przed aktualizacją w drugiej rundzie już był wybór, a teraz nie ma. Jeszcze pytanie, czy będzie możliwość blokowania wymian? Bo to było przydatne.
 7. VIP nie działa poprawnie, wybrać bronie możemy dopiero na trzeciej rundzie, na drugiej się nie da.
 8. Jeśli chcesz zmienić hasło - napisz w tym temacie.
 9. Dodajcie jakąś rozgrzewkę, skoro nożówki nie ma, bo zanim się mod załaduje to w połowie rundy wszyscy stają, bo trzeba hasło wpisać.
 10. Nie da się zablokować wymiany, trochę to kiepskie, bo jak zaczną się wymiany, to każdy będzie składał oferty komu chce.
 11. Misje rozpoczynają się od drugiej, a nie od pierwszej. Każdy ma AK-Cartel na start + skrzynke AK (nie wiem czy tak powinno być), ale gracze mówią, że nawet jak mają innego skina AK, zamieniają go to i tak mają dalej AK-Cartel.
 12. Mi się pobierało wszystko parę sekund, więc może macie jakieś problemy z łączem, albo po prostu jest za wolne. Podobno bardzo ścina serwer, jak kiedyś były ścinki na chwile co parę map, tak teraz jest na mapie kilka razy.
 13. Odniosę się tylko do punktów, które są mi znane. 2. Wyrzucić to, każdy i tak gra skrzynkami USP, GLOCK CZY DEAGLE, bo te skiny już ma, jest ich mało, nie otwierają tych skrzynek, bo się nie opłaca, a kluczami mało kto gra, bo skrzynki mają jakiś większy procent szans na wygraną ustawiony. 3.1. Wystarczy wgrać plugin opóźniający zmianę mapy, na górze ekranu będzie wyskakiwał komunikat "Mapa zostanie zmieniona po zakończonej rundzie" i tyle. 3.2. Do tego co mogę dodać, to jak wyskakuje okienko z dropem, trzeba czasami kliknąć klika razy okey, żeby to okienko zniknęło, nie wiem czemu tak jest, ale to wkurzające strasznie. 5. Dodanie małych mapek, więcej - nie tylko takie 2x2, bo same takie są + shorttrain i india. Jest dużo fajnych aimów czy awp map, które można dodać. I można wrzucić wtedy plugin, coś ala rtv, tylko, żeby zmienić na mniejszą mapę trzeba wpisać "mala mapa" na czacie. Ustawić, aby można było to zrobić, gdy jest mniej niż 10 osób na serwerze. 6. No lag jest, trzeba dojść od czego.
 14. 70