pablitto

Admin CS:GO MOD
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

1 obserwujący

O pablitto

 • Tytuł
  Raczkujący

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Częstochowa
 • Steam
  76561198017759674

Ostatnie wizyty

202 wyświetleń profilu
 1. 4, 11, 22, 28, 34
 2. Siema, wrzucam poniżej link do mojego streama. Czasami odpalam go sobie i pykam w jakieś gierki. Z góry mówię, że nie jestem jakimś pro super i w ogóle streamerem i nie zamierzam nim być. Robię to po prostu z przyjemności i tyle. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam do oglądania, udzielania się na czacie i zostawienia followa, z góry dzięki. https://www.twitch.tv/pablittooooo
 3. Jak dla mnie to już wiele zostało powiedziane wyżej. Opiekun serwera, admin na kilku serwerach, staż w tej gierce jak i na forum - uważam, że odpowiedni kandydat.
 4. Sam nie wiem co sądzić o tym podaniu, jestem trochę neutralnie nastawiony. Gdybyś miał steam - to okey, czemu nie, można by dać szansę według mnie, a tak trochę lipa. Często nawet między sobą potrzebujemy się skontaktować i najczęściej używamy do tego steam, ktoś nie może wejść na serwer, pisze się do kogoś innego, kontakt z opiekunem też jest szybki na steam, a z Tobą jaki? Na forum bym wchodził i czekał, aż odpiszesz? W dodatku widzę, że Krejzolek wyłapał, że nabijałeś posty do podania + na serwerze masz przegranych 1300 minut, to jest trochę ponad 20 godzin, gdzie w podaniu wymagane jest 15 - też takie na siłę to podanie, przekroczyłem warunki to sobie złoże. Na razie bardziej na nie, ale w przyszłości? Czemu nie.
 5. A ja mam jeszcze takie pytanie, co z dropem noży? Jest coś popsute, że na serwerze może z 5 osób ma kosę czy taki mały procent na drop jest ustawiony? Już tyle czasu po aktualizacji i żeby tylko kilka osób miało kosę, to chyba coś jest nie tak?
 6. 4 11 17 28 53
 7. Wiele razy o tym wspomniałem, nadal nic nie zostało zrobione, a to jest chyba ważniejsze od jakiegoś rynku czy kontraktów, które i tak nie działają za dobrze. Specjalnie ludzie wciskają wymiany, często podczas początku rundy, żeby przez przypadek kliknąć akceptacje, gdy kupujemy i zmieniamy sobie bronie na zmianę, a potem wychodzą wymiany 50 kluczy za 1 klucz...
 8. 4, 20, 28, 41, 49
 9. Niby co my tu mamy zmienić? Jeśli macie spadki po czymś takim, to wina jest po stronie waszego PC'ta, a nie serwera.
 10. Moim zdaniem również na nie, w przyszłości czemu nie, ale teraz? Gdy na forum dziennie jest czasami kilkanaście postów i jest kilka osób, które spokojnie to ogarną. Uważam tak jak @wQ. . Dodatkowo napisałeś, że masz ciekawe inicjatywy rozwinięcia forum i do tego potrzebni są Ci użytkownicy pochylni oraz chciałbyś ściągnąć ludzi z serwerów na forum - czy do tego potrzebna jest zielona ranga moderatora? Z tym co masz nie da się tego realizować? Wydaje mi się, że jeśli masz chęci i naprawdę chcesz jakoś pomóc w rozwoju forum, to i z rangą UBT Ci się uda.
 11. 81
 12. Składasz podanie o admina u nas, a masz go na dwóch innych serwerach, na każdym trzeba poświęcić czasu, żeby trochę pograć, mam rozumieć, że śpisz te 7-8 godzin, w szkole jesteś do 13 przykładowo, a potem cały dzień grasz na zmianę na każdym serwerze, gdzie masz admina? Takich ludzi na to stanowisko to raczej nie potrzeba. Wiek na minus, nie masz steam, do tego prosisz na SB o sprawdzenie Twojego podania. Nie jestem na tym serwerze adminem, ale jestem na innym CS GO Modzie, więc swoją wypowiedzią na pewno pomogę opiekunowi. Jestem na nie.
 13. 75
 14. Nie masz steam, jak dla mnie wielki minus, jeśli ubiegasz się o posadę administratora. To już kwestia opiekuna, czy odstąpi od tego punktu. Czasami na serwerze Cię widzę, jednak jakoś nie wyróżniasz się wśród innych, z tego co kojarzę, nie posiadasz nawet mikrofonu. Ostatni punkt podania mało wyczerpujący, każdy, nawet zaczynający grę może napisać, że ma doświadczenie i jest często na serwerze, ale to nie oznacza, że nadaje się na administratora, nie przekonują mnie Twoje argumenty. Tak jak napisałem, podanie mało wyczerpujące. Jestem na nie.
 15. 73