pablitto

Admin CS:GO MOD
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pablitto

 1. 4, 11, 22, 28, 34
 2. Siema, wrzucam poniżej link do mojego streama. Czasami odpalam go sobie i pykam w jakieś gierki. Z góry mówię, że nie jestem jakimś pro super i w ogóle streamerem i nie zamierzam nim być. Robię to po prostu z przyjemności i tyle. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam do oglądania, udzielania się na czacie i zostawienia followa, z góry dzięki. https://www.twitch.tv/pablittooooo
 3. Nie działają dwie ostatnie rangi, po global elite.
 4. Jak dla mnie to już wiele zostało powiedziane wyżej. Opiekun serwera, admin na kilku serwerach, staż w tej gierce jak i na forum - uważam, że odpowiedni kandydat.
 5. Sam nie wiem co sądzić o tym podaniu, jestem trochę neutralnie nastawiony. Gdybyś miał steam - to okey, czemu nie, można by dać szansę według mnie, a tak trochę lipa. Często nawet między sobą potrzebujemy się skontaktować i najczęściej używamy do tego steam, ktoś nie może wejść na serwer, pisze się do kogoś innego, kontakt z opiekunem też jest szybki na steam, a z Tobą jaki? Na forum bym wchodził i czekał, aż odpiszesz? W dodatku widzę, że Krejzolek wyłapał, że nabijałeś posty do podania + na serwerze masz przegranych 1300 minut, to jest trochę ponad 20 godzin, gdzie w podaniu wymagane jest 15 - też takie na siłę to podanie, przekroczyłem warunki to sobie złoże. Na razie bardziej na nie, ale w przyszłości? Czemu nie.
 6. A ja mam jeszcze takie pytanie, co z dropem noży? Jest coś popsute, że na serwerze może z 5 osób ma kosę czy taki mały procent na drop jest ustawiony? Już tyle czasu po aktualizacji i żeby tylko kilka osób miało kosę, to chyba coś jest nie tak?
 7. 4 11 17 28 53
 8. Wiele razy o tym wspomniałem, nadal nic nie zostało zrobione, a to jest chyba ważniejsze od jakiegoś rynku czy kontraktów, które i tak nie działają za dobrze. Specjalnie ludzie wciskają wymiany, często podczas początku rundy, żeby przez przypadek kliknąć akceptacje, gdy kupujemy i zmieniamy sobie bronie na zmianę, a potem wychodzą wymiany 50 kluczy za 1 klucz...
 9. Data zdarzenia: 5/01/17, godzina 17:08Nick Admina: Krzychu Kadetem Tera!Opis Sytuacji: Gracz Stach, nie wiem ile ma lat, ale na pewno nie był po mutacji, lecz grał normalnie i po prostu dawał info przez mikro, więc wydaje mi się, że ban na 30 minut z powodem "Mikro +16" to trochę przesada. Ja rozumiem, że może temu adminowi przeszkadza piskliwy głos, ale ten gość nie krzyczał przez mikro, nie robił nic złego, prócz grania i dawania info, albo gdzie mamy wbijać. To, że nie przeszedł mutacji to chyba nie znaczy, że sobie pograć normalnie nie może z innymi i pogadać, skoro nie odwala przez to mikro nic. Rozumiem jakby krzyczał coś jak to dzieci i przez to przeszkadzał w grze, ale w tym wypadku nic takiego nie miało miejsca.Dowody (dema, screeny): Mam tylko link do AMXBANS - http://pochylnia.unixstorm.org/bany/ban_list.php?bid=9594 Piszę to, żeby dać mu tylko jakieś upomnienie, nic więcej, żeby wytłumaczyć, że kara za mikro, gdy ktoś przeszkadza w grze, a ktoś daje info i normalnie gra, to nie to samo. Bo ja na serwerze napisałem na czacie, że to trochę przesada 30 minut ban za takie coś, ale chyba nie przyjął tego do wiadomości, więc może opiekun mu to powie.
 10. 4, 20, 28, 41, 49
 11. Niby co my tu mamy zmienić? Jeśli macie spadki po czymś takim, to wina jest po stronie waszego PC'ta, a nie serwera.
 12. Moim zdaniem również na nie, w przyszłości czemu nie, ale teraz? Gdy na forum dziennie jest czasami kilkanaście postów i jest kilka osób, które spokojnie to ogarną. Uważam tak jak @wQ. . Dodatkowo napisałeś, że masz ciekawe inicjatywy rozwinięcia forum i do tego potrzebni są Ci użytkownicy pochylni oraz chciałbyś ściągnąć ludzi z serwerów na forum - czy do tego potrzebna jest zielona ranga moderatora? Z tym co masz nie da się tego realizować? Wydaje mi się, że jeśli masz chęci i naprawdę chcesz jakoś pomóc w rozwoju forum, to i z rangą UBT Ci się uda.
 13. 81
 14. Składasz podanie o admina u nas, a masz go na dwóch innych serwerach, na każdym trzeba poświęcić czasu, żeby trochę pograć, mam rozumieć, że śpisz te 7-8 godzin, w szkole jesteś do 13 przykładowo, a potem cały dzień grasz na zmianę na każdym serwerze, gdzie masz admina? Takich ludzi na to stanowisko to raczej nie potrzeba. Wiek na minus, nie masz steam, do tego prosisz na SB o sprawdzenie Twojego podania. Nie jestem na tym serwerze adminem, ale jestem na innym CS GO Modzie, więc swoją wypowiedzią na pewno pomogę opiekunowi. Jestem na nie.
 15. 75
 16. Nie masz steam, jak dla mnie wielki minus, jeśli ubiegasz się o posadę administratora. To już kwestia opiekuna, czy odstąpi od tego punktu. Czasami na serwerze Cię widzę, jednak jakoś nie wyróżniasz się wśród innych, z tego co kojarzę, nie posiadasz nawet mikrofonu. Ostatni punkt podania mało wyczerpujący, każdy, nawet zaczynający grę może napisać, że ma doświadczenie i jest często na serwerze, ale to nie oznacza, że nadaje się na administratora, nie przekonują mnie Twoje argumenty. Tak jak napisałem, podanie mało wyczerpujące. Jestem na nie.
 17. 73
 18. Ktoś Ci mógł zaoferować wymiane i przez przypadek kliknąłeś, dlatego nie masz skina. Trzeba dodać blokadę wymiany, tak jak to było wcześniej. I do tego jest błąd ze zmianą mapy nadal - gdy losowanie skrzynek trafi się na samym początku rundy, na przykład 1:20 jest losowanie skrzynek, to potem przez te 1:20 trzeba czekać na zakończenie rundy, wszyscy mają freeze i nic zrobić nie mogą, po zakończeniu rundy, dopiero jest odliczanie i zmiana mapy.
 19. Czyli teraz po prostu od 3 będzie zawsze? Bo teraz nawet jak moja drużyna wygra pistolke, to i tak nie mam wyboru broni, dopiero w trzeciej.
 20. Czy ja napisałem, że od pierwszej? Pierwsza jest okey, bo pistoletówka, ale przed aktualizacją w drugiej rundzie już był wybór, a teraz nie ma. Jeszcze pytanie, czy będzie możliwość blokowania wymian? Bo to było przydatne.
 21. VIP nie działa poprawnie, wybrać bronie możemy dopiero na trzeciej rundzie, na drugiej się nie da.
 22. Jeśli chcesz zmienić hasło - napisz w tym temacie.
 23. Dodajcie jakąś rozgrzewkę, skoro nożówki nie ma, bo zanim się mod załaduje to w połowie rundy wszyscy stają, bo trzeba hasło wpisać.
 24. Nie da się zablokować wymiany, trochę to kiepskie, bo jak zaczną się wymiany, to każdy będzie składał oferty komu chce.
 25. Misje rozpoczynają się od drugiej, a nie od pierwszej. Każdy ma AK-Cartel na start + skrzynke AK (nie wiem czy tak powinno być), ale gracze mówią, że nawet jak mają innego skina AK, zamieniają go to i tak mają dalej AK-Cartel.