pablitto

Admin CS:GOMod
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pablitto

 1. Składasz podanie o admina u nas, a masz go na dwóch innych serwerach, na każdym trzeba poświęcić czasu, żeby trochę pograć, mam rozumieć, że śpisz te 7-8 godzin, w szkole jesteś do 13 przykładowo, a potem cały dzień grasz na zmianę na każdym serwerze, gdzie masz admina? Takich ludzi na to stanowisko to raczej nie potrzeba. Wiek na minus, nie masz steam, do tego prosisz na SB o sprawdzenie Twojego podania. Nie jestem na tym serwerze adminem, ale jestem na innym CS GO Modzie, więc swoją wypowiedzią na pewno pomogę opiekunowi. Jestem na nie.
 2. 75
 3. Nie masz steam, jak dla mnie wielki minus, jeśli ubiegasz się o posadę administratora. To już kwestia opiekuna, czy odstąpi od tego punktu. Czasami na serwerze Cię widzę, jednak jakoś nie wyróżniasz się wśród innych, z tego co kojarzę, nie posiadasz nawet mikrofonu. Ostatni punkt podania mało wyczerpujący, każdy, nawet zaczynający grę może napisać, że ma doświadczenie i jest często na serwerze, ale to nie oznacza, że nadaje się na administratora, nie przekonują mnie Twoje argumenty. Tak jak napisałem, podanie mało wyczerpujące. Jestem na nie.
 4. Ktoś Ci mógł zaoferować wymiane i przez przypadek kliknąłeś, dlatego nie masz skina. Trzeba dodać blokadę wymiany, tak jak to było wcześniej. I do tego jest błąd ze zmianą mapy nadal - gdy losowanie skrzynek trafi się na samym początku rundy, na przykład 1:20 jest losowanie skrzynek, to potem przez te 1:20 trzeba czekać na zakończenie rundy, wszyscy mają freeze i nic zrobić nie mogą, po zakończeniu rundy, dopiero jest odliczanie i zmiana mapy.
 5. Czyli teraz po prostu od 3 będzie zawsze? Bo teraz nawet jak moja drużyna wygra pistolke, to i tak nie mam wyboru broni, dopiero w trzeciej.
 6. Czy ja napisałem, że od pierwszej? Pierwsza jest okey, bo pistoletówka, ale przed aktualizacją w drugiej rundzie już był wybór, a teraz nie ma. Jeszcze pytanie, czy będzie możliwość blokowania wymian? Bo to było przydatne.
 7. VIP nie działa poprawnie, wybrać bronie możemy dopiero na trzeciej rundzie, na drugiej się nie da.
 8. Jeśli chcesz zmienić hasło - napisz w tym temacie.
 9. Dodajcie jakąś rozgrzewkę, skoro nożówki nie ma, bo zanim się mod załaduje to w połowie rundy wszyscy stają, bo trzeba hasło wpisać.
 10. Nie da się zablokować wymiany, trochę to kiepskie, bo jak zaczną się wymiany, to każdy będzie składał oferty komu chce.
 11. Misje rozpoczynają się od drugiej, a nie od pierwszej. Każdy ma AK-Cartel na start + skrzynke AK (nie wiem czy tak powinno być), ale gracze mówią, że nawet jak mają innego skina AK, zamieniają go to i tak mają dalej AK-Cartel.
 12. Mi się pobierało wszystko parę sekund, więc może macie jakieś problemy z łączem, albo po prostu jest za wolne. Podobno bardzo ścina serwer, jak kiedyś były ścinki na chwile co parę map, tak teraz jest na mapie kilka razy.
 13. Odniosę się tylko do punktów, które są mi znane. 2. Wyrzucić to, każdy i tak gra skrzynkami USP, GLOCK CZY DEAGLE, bo te skiny już ma, jest ich mało, nie otwierają tych skrzynek, bo się nie opłaca, a kluczami mało kto gra, bo skrzynki mają jakiś większy procent szans na wygraną ustawiony. 3.1. Wystarczy wgrać plugin opóźniający zmianę mapy, na górze ekranu będzie wyskakiwał komunikat "Mapa zostanie zmieniona po zakończonej rundzie" i tyle. 3.2. Do tego co mogę dodać, to jak wyskakuje okienko z dropem, trzeba czasami kliknąć klika razy okey, żeby to okienko zniknęło, nie wiem czemu tak jest, ale to wkurzające strasznie. 5. Dodanie małych mapek, więcej - nie tylko takie 2x2, bo same takie są + shorttrain i india. Jest dużo fajnych aimów czy awp map, które można dodać. I można wrzucić wtedy plugin, coś ala rtv, tylko, żeby zmienić na mniejszą mapę trzeba wpisać "mala mapa" na czacie. Ustawić, aby można było to zrobić, gdy jest mniej niż 10 osób na serwerze. 6. No lag jest, trzeba dojść od czego.
 14. 70
 15. Nick na serwerze: pablitto Wiek: 22 Znajomość AMXX (0/8) : Ciężko określić, kiedyś się miało własne serwery i adminów na jakiś sieciach, kwestia przypomnienia, myślę, że teraz to jakieś 5-6. Doświadczenie: W tytuły CS gram od 2008 roku, najpierw CS 1.6, od 2012 roku CS:GO, jednak po ostatnich aktualizacjach CS:GO mój komputer trochę umiera, więc wróciłem sobie popykać do starego, dobrego kantera. Czy posiadasz Steam: Tak. Link do profilu na banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:28746973 - tak, mam bana na BL, baaaardzo dawno go dostałem, jeszcze przed narodzinami CS:GO, jeśli będzie potrzeba, wszystko mogę wyjaśnić Link do profilu na Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Pablitto/80.72.37.10:29025/ Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198017759674/ Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem często na serwerze, chyba sporo ludzi mnie już kojarzy, w dodatku mam spore doświadczenie z tytułów CS. Ciężko opisać dlaczego macie wybrać mnie, na pewno jestem aktywny, a to chyba duży plus na stanowisku admina, bo ludzie czasami potrzebują go na serwerze. Reszta to już w rękach użytkowników, niech się wypowiadają czy tak czy nie, jedno o co bym prosił, to, że jest ban na BL to nie znaczy, że trzeba od razu skreślać człowieka, także jak chcecie wyjaśnień to napiszcie i wysłuchajcie, a nie "BL = -, na nie", bo nawet w regulaminie jest napisane, że wypowiedzi mają być konstruktywne.
 16. Jak długo muszę jeszcze czekać na rozpatrzenie podania? Jeśli coś jest nie tak to porozmawiajmy, napisałem w podaniu, że mogę wszystko wyjaśnić, jeśli macie wątpliwości. Inne podania są rozpatrywane, a w moim cisza, zero informacji.
 17. ottilbap
 18. 61
 19. 57
 20. Data zdarzenia: 5/01/17, godzina 17:08Nick Admina: Krzychu Kadetem Tera!Opis Sytuacji: Gracz Stach, nie wiem ile ma lat, ale na pewno nie był po mutacji, lecz grał normalnie i po prostu dawał info przez mikro, więc wydaje mi się, że ban na 30 minut z powodem "Mikro +16" to trochę przesada. Ja rozumiem, że może temu adminowi przeszkadza piskliwy głos, ale ten gość nie krzyczał przez mikro, nie robił nic złego, prócz grania i dawania info, albo gdzie mamy wbijać. To, że nie przeszedł mutacji to chyba nie znaczy, że sobie pograć normalnie nie może z innymi i pogadać, skoro nie odwala przez to mikro nic. Rozumiem jakby krzyczał coś jak to dzieci i przez to przeszkadzał w grze, ale w tym wypadku nic takiego nie miało miejsca.Dowody (dema, screeny): Mam tylko link do AMXBANS - http://pochylnia.unixstorm.org/bany/ban_list.php?bid=9594 Piszę to, żeby dać mu tylko jakieś upomnienie, nic więcej, żeby wytłumaczyć, że kara za mikro, gdy ktoś przeszkadza w grze, a ktoś daje info i normalnie gra, to nie to samo. Bo ja na serwerze napisałem na czacie, że to trochę przesada 30 minut ban za takie coś, ale chyba nie przyjął tego do wiadomości, więc może opiekun mu to powie.
 21. Gościu, tą skargą chce, żeby ten gość może trochę wyluzował i nie dawał takich kar, bo to przesada. Tylko upomnienie. Vister zamknij to i po kłopocie. Mam nadzieję, że admin coś z tego wyniesie.
 22. Kick to też kara, a nie od razu ban 30 minut.
 23. A czy to zawsze gracz ukarany musi pisać skargę? Nie chce, żeby Cię karali niewiadomo jak, ale żebyś zrozumiał, że taki ban i to o takiej długości nie jest na miejscu. Powtórzę Ci jeszcze raz, ten gość po prostu się komunikował z innymi. To, że nie przeszedł mutacji, a zachowuje się przyzwoicie, to już zabrania, żeby nie mógł nic przez mikro powiedzieć? No bez przesady, a jeśli Ci to przeszkadzało, aż tak to upomnieć najpierw kickiem na przykład można. Ja też już powiedziałem wszystko, niech opiekun zdecyduje, jak dla mnie po prostu upomnienie dla admina, aby na przyszłość nie reagował od razu takim banem, a ostrzeżeniem.
 24. 54