FreeZeOUt

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

1 obserwujący

O FreeZeOUt

 • Tytuł
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna
 1. K**** tyle pracowałem :-:, ale jak widać dobry + :D.
 2. ozoOifaM
 3. Nie. Nie masz nawet mikro, Nie masz steam, Wiek pewnie też oszukany..
 4. Podkarpacie
 5. Z moich rejonów jak widzę :D. Lubaczów pozdrawia XD.
 6. 58
 7. Siema ;d
 8. Przeczytaj moje wcześniejsze podanie. @Stalco Dół Nie chcę mi się pisać nowego postu, bo będzie, że "o wbija posty w podaniu.." nowego steam nie widać, bo zmieniłem zdanie.. po co mam wydawać pieniądze na niego CS jeżeli już jednego mam, na którym mogę grać, a vac nie jest na 1.6 tylko CS go. I jeżeli chcesz wiedzieć, to mutacje przeszedłem już dawno a, że specjalnie starałem się piszczeć przez mikrofon to normalne zachowanie, nie gram dla fragow tylko przyjemności, chce się pośmiać z gry, a nie być cały czas skupiony i krzyczeć, że ktoś cheatuje, swoją drogą jak pierwszy raz się spotkaliśmy na serwerze to mnie wyzywales, że mam wh, moze nagraj na mnie demko i wrzuć na forum, co?
 9. Nick na serwerze: FreeZeOUt Wiek: 16. Znajomość AMXX (0/8) : 6. Doświadczenie: Jako admin? Spore. Czy posiadasz Steam: Owszem. Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:59707979 Link do profilu na Game Tracker: http://cache.www.gametracker.com/player/FreeZeOUt/80.72.37.10:29025/ Kontakt: Steam/Forum/TS Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Gram aktywnie, chcę wspomóc serwer :p. @dół Tamto zostało zamknięte, nie rozpatrzone ;).
 10. @Aragorn Mam głupią polonistkę .-.
 11. Siema
 12. Muszę przyznać, ambitna ta kobieta.
 13. @Aragorn a właśnie, że "Dolnośląskiego" piszemy DUŻĄ.
 14. Vip

  Mam propozycję, żeby na serwerze zmienić trochę przywilej VIP'a, mianowicie chodzi o to, że vip może wziąć awp w drugiej rundzie, gdzie jego drużyna przegrała i, np. raszują midem, bo wiedzą, że nikt nie ma awp, a tu wychodzi vip :p.
 15. Ty kompletnie nie wiesz co ja zrobiłem, nie? Żaden ten efekt, który podałeś nie został przeze mnie zastosowany, ale ok.. ty wiesz lepiej.