Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

[N]eNeK`

Admin AIM/HS
 • Zawartość

  62
 • Wpisy

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Time Online

  1h 26m 50s

O [N]eNeK`

 • Tytuł
  Początkujący

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna
 1. Konta steam z grami za darmo

  2k4 z SOURCE L: nisse112 H: 456CQRHH 2K7 Half Life L: rammlar H: JRYC8WVY 2K7 Half Life L: pontuswastesson H: W2Y6D8XY Aktualnie wyłączony jest steam guard, aby zmienić adres email należy wejść w "preferencje" --> "dodaj numer telefonu", i wtedy zmienić adres email i włączyć steam guard i zmienić sobie passy. Kto pierwszy ten lepszy
 2. Odwolanie NeNeK po raz enty

  Link: https://megawrzuta.pl/download/4b0ae6d682a852a75af61d13a4880333.html 8:12 - faktycznie widać lekki szejk, sam bym się zastanawiał +/- 8:20 - zwykle bh i przycinka demka, stoje nie oddajac żadnego strzału - 9:35 - 2 pestki przy czym żadna ani razu nie trafiła w hitbox głowy, host_framerate 0.002 i 1/4, a przy drugim strzale celownik jest obok modelu przy ścianie, bo się poruszyłem... - ==================== Link: http://www65.zippyshare.com/v/UoOnqIor/file.html nenek-1: 0:45 - Każdy strzał był na wysokości głowy, przypatrzcie się czy najpierw podąża celownik czy strzał... znów host_framerate 0.002 polecam i 1/4. 5:18 - nawet na 1/4 nic tutaj nie ma, nawet go nie trafiłem... 10:18 - faktycznie przy ostatnim strzale celownik dziwnie się zachował, tą akcję sam daje na + 10:32 - strzał pada obok łba i dokładnie widać 2 pechy w podłodze, to nie jest żaden szejk, szkoda że nie oddałem 3 strzału. - nenek-2: 0:29 - nie ma tu żadnego przeskoku, pierwsza kula pada dużo wyżej od głowy w ścianę, druga trafia w głowę, a potem gość się chowa i mimo spamu nie pada druga decydujaca w glowę, czy na takiej zasadzie działa aimbot? ... - 10:40 - przesunąłem myszke, pierwsza kula nie padła, druga prosto w hitboxa, nic tu nie ma.... - nenek-3: 8:08 - celownik jest centralnie na hitboxie, serio tutaj coś dziwnego jest? - 8:16 - wygląda jak wygląda, przeciągnięcie myszki, ale naprawdę akcja wygląda na spaloną + 8:30 - po każdym strzale działa spread i wynosi celownik do góry, przy drugim strzale faktycznie zatrzymał się dziwnie na hitboxie, ale akcja jest tylko dziwna +/- Na tyle demek jesteście w stanie wypisać mi po 2/3 akcje które i tak na nic nie wskazują? Mogę nagrywać też po kilka demek innych graczy na tym serwerze i na każdym znalazłbym podejrzane akcje. Na portalach antycheaterskich 3 akcje w 100% spalone na 1 demku = ban, tutaj są 2 akcje naprawdę dziwne ale na 4 demkach nie 3 na jednym, wiem jak z waszej perspektywy to wygląda bo przy demkach spędziłem ponad 5 lat... Mam kilka demek z mojej perspektywy jak grałem zdobywając sporą liczbę fragów, nie mam nic do ukrycia, dlatego macie kilka pełnych mapek: http://www87.zippyshare.com/v/1r6BGv8K/file.html Pewnie zdania nie zmienicie, bo widzę każdy znawca tematu i kozak w temacie samego silnika cheatów :] Przyznaję się jedynie do skryptu na mniejszy spread, na którym grałem nawet esl i nie był zabroniony, żadnego aimbota opartego na fovie nie odpaliłem na tym serwerze. Dziękuje za wspólną grę, a Ty kappa nie bądź takim służbistą, Twoje akcje nieraz też śmiesznie wyglądały a za 8:20 i ten Twój opis każdy kto ocenił przynajmniej 500 demek powie Ci, że znasz się tyle co niegdyś Pasio z kolegą jak jebali automaty na blacklisted w wieku 15 lat ^^ Dajcie w koncu admina hromatikowi a fernowi go zabierzcie.
 3. Odwolanie NeNeK po raz enty

  @LULEKOZOID Nie ja spaliłem tyle kont co Ty :] Wystarczy w "Dodaj znajomych na steam" wpisać "lulekzoid" i zobaczycie ile kont spalił na testy cheatów :] Każdym się chwalił. że będzie wizytowka rna ^^ Grajcie wy lepiej ffa, bo odróżnić cheata od małego skryptu na no spread na wszystkie fovy "-", żaden skrypt nie miał wpływu na fizykę gry, Ci co się znają, wiedzą o co chodzi :] Za to lulek na mixach strzelając obok głowy nawet z awp jebał banie, raz na emixach podkrecil mi fova (wlaczył mi aimbota z serewera), po czym dostałem tam bana. Następnie okradł mnie na śmieszną choć bolesną pod innym względem cenę, jak ziomek okazuje się śmieciem... [...]___[....] cYa soon.
 4. Odwolanie NeNeK po raz enty

  Moja kontrrozpiska: :] https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj https://pastebin.com/eundTfPj
 5. Odwolanie NeNeK po raz enty

  Jutro dam kontrrozpiskę, bo poważnie jeżeli uważacie, że przez 2 lata gram odpalony :] Wyciagam 400+ fpsow w tej grze + odpowiedni config i myszka, którą katuje się już ileś lat.
 6. Odwolanie NeNeK po raz enty

  Twój nick podczas grania: [N]eNeK` Godzina, data zdarzenia: 11.01.2018 - 22:45:36 Mapa: aim_ak_47 Opis zdarzenia: Nawet nie wiedziałem, że dostałem bana... po raz któryś z kolei admin banuje admina, bana nie dostałem będąc w grze, tylko pewnie jak wyszedłem. STEAM_ID / IP: 0:0:484846 Kto to jest "somsiad" i kto mu dał admina? Czekam na Twoje demko i rozpiskę, inaczej rezygnuje z admina, bo to już nie jest śmieszne a żałosne, że typ który widzi w amxmodmenu gwiazdkę i zamiast nagrać demko i je rozpisać to banuje drugiego admina. Jeżeli nikt z tym nic nie zrobi to się żegnamy tu i teraz.
 7. Tak + Wiek + Doświadczenie + Staż + Ogarniety
 8. Odwolanie

  Zbanowałeś mnie jak byłem 20 sekund na serwerze... nadpisało to co grałem chwilę wcześniej, teraz Twoja kolej sie wykazać, dawaj hltv/swoje demko, ja swoje sprzed bana dodałem. Grałem 5 minut --> Wyszedłem z serwera na serwer mixowy --> wróciłem bo jeszcze nie było 5 osób chwilę poćwiczyć --> po 20 sekundach, gdzie nawet nie wszedłem do gry dostaje bana, a w miedzyczasie "pochylniademo" została nadpisana po ponownym wejściu na serwer. Masz dowody to je przedstaw, ode mnie tyle, czekam na ub i zabranie admina fernowi, który nic nie potrafi, duzo wyzywa i ogólnie jest jeszcze na poziomie dziecka.
 9. Odwolanie

  Jeżeli tym razem znowu płaczesz i dostane ub od ubt, to albo ja rezygnuje z admina, albo w koncu zabiorą Ci go, bo się na niczym nie znasz... http://www60.zippyshare.com/v/EbQfUdDF/file.html
 10. Odwolanie

  Twój nick podczas grania: [N]eNeK` Godzina, data zdarzenia: 20.12.2017 Mapa: 3d_aim_dust2 Opis zdarzenia: Znowu śmieszny fern pokazuje swoją głupotę. STEAM_ID / IP: 0:0:484846 Admin banuje admina, skoro powód czitowanie to rozpisuj demko, które nagrałeś.
 11. Jaki przedmiot: konto steam Opis przynajmniej 2 zdania: Wymienię konto: http://steamcommunity.com/profiles/76561197972266527 za inne konto (nie wazny rok/ranga/eq) z cs GO, ale najlepiej za klucz. Co w zamian? konto za key/konto Kontakt: PW / Steam: http://steamcommunity.com/id/velmar2k3/ Zdjęcia przedmiotu: http://steamcommunity.com/profiles/76561197972266527 Forma płatności: wymiana
 12. Odwołanie

  7:23 - nie zauważyłem na mojej rozdziałce (dużej), że lufa wystaje i widziałem jakbyś skanował model perfidnie w hsa przez ścianę. Poza tym nie pasował mi Twój recoil, ale z tego pova nic nie idzie udowodnić, hltv nie ma a przydałoby się porównać niektóre spamy na freelook'u. Daj mu unbana.
 13. Odwołanie

  @Madziaa<3 Nie mam i nie jestem ubt zeby rozpisywać.
×