Skocz do zawartości

Wywiad z Pablllo


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym, tj. 21.03.2015 Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z Pablllo
 
 
Witaj, czy zechcesz przeprowadzić ze mną wywiad dla Pochylnia.pl?
 
Cześć, nie widzę żadnych przeszkód ;)
 
Zgadzasz się, że go później opublikuję na forum?
 
Tak, zgadzam się. Masz moją pisemną zgodę :D
 
Przedstaw się wszystkim czytelnikom - napisz jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?
 
Mam na imię Radek, mam 18 lat i jestem z Tarnowa.
 
Opowiesz nam coś o swoim mieście, w którym mieszkasz?
 
Niestety nie mam uprawnień przewodnika, także jeśli ktoś chcę się coś dowiedzieć o moim mieście, w którym mieszkam, to 'wujek google' chętnie pomoże.
 
W dalszym ciągu edukujesz się, czy może skończyłeś już edukację?
 
Jeszcze uczę się w technikum.
 
Czym się zajmujesz na co dzień? Masz jakieś hobby?
 
Głównie muzyką i CS, ale w związku z tym, że robi się już cieplej to wiadomo, że dobra zabawa, piwko i strawa.
 
Rozumiem, że jesteś typem człowieka imprezowicza, który lubi się dobrze pobawić. Wolisz chodzić na balety czy wolisz domówki?
 
Tu i tu, ale częściej zdarzają się domówki.
 
Masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem?
 
Nie mam rodzeństwa, jestem jedynakiem.
 
Jak się z tym czujesz? Wolałbyś mieć rodzeństwo?
 
W dzieciństwie chciałem mieć rodzeństwo, ale teraz dobrze mi tak jak jest.
 
Czy masz jakieś zwierzątko w domu?
 
Mam Kotełka, którego przy tej okazji pozdrawiam.
 
Jak twój koteczek się wabi?
 
Od pewnego przykrego wydarzenia w jego życiu wołam na niego Castrol.
 
Czy w twoim życiu jest może jakaś druga połówka?
 
Obecnie nie, aczkolwiek nie widzę przeciwwskazań, aby to zmienić. 
 
Jakbyś miał siebie opisać w trzech słowach to jakich słów użyłbyś?
 
Poprzez moją wrodzoną skromność ujmę to tylko w jednym słowie: "za***isty".
 
Czy uprawiasz/uprawiałeś jakiś sport? Jeśli tak to jaki?
 
Swego czasu sporo grałem w piłkę nożną, aczkolwiek ostatnio bardziej kręci mnie latanie po duście, ewentualnie do monopolowego i z powrotem jak jest okazja.
 
Czy to była zwykła z kolegami na boisku czy gdzieś trenowałeś?
 
Nie, nie trenowałem nigdzie. Były to w głównej mierze "takie sobie" meczyki ze znajomymi albo po prostu kopanki byleby zabić czas. Uczyłem się głównie z YouTube’a, oglądało się poradniki albo akcje z meczów i próbowało dopóki nie wychodziło. 
 
Jaki gatunek muzyczny jest Twoim ulubionym?
 
Progressive House, Electro House, Big Room House oraz troszkę Hardstyle w wersji Euphoric. 
 
Ulubiony wykonawca/zespół?
 
Hardwell.
 
Jakie filmy preferujesz? Masz jakiś ulubiony?
 
Ze względu na tutejszą obecność młodzieży niepełnoletniej, osób w podeszłym wieku oraz (możliwe) osób duchownych, mój repertuar mocno się kurczy.
Prócz powyższych to filmy wojenne, akcji, katastroficzne i dokumenty, o ile na jakiś ciekawy temat.
 
Jaka była Twoja ulubiona zabawa w dzieciństwie?
 
Zdecydowanie w chowanego. 
 
Ulubiony, a zarazem niezbędny gadżet?
 
Raczej takowego nie posiadam. Przychodzi mi co prawda na myśl pewna rzecz, ale jej nie wymienię... Bardziej ogarnięte osoby zrozumieją o co chodzi :)
 
Czy masz jakieś uzależnienia? Jeśli tak to jakie?
 
Raczej nie (chyba, że o czymś nie wiem).
 
Grasz w jakieś gry komputerowe poza counter strike?
 
Jeśli chodzi też o gry z przeglądarki to plemiona, ale na tą chwilę tylko CS:GO.
 
Jak się zaczęła Twoja przygoda z Counter Strike? Na jakim modzie serwera zaczynałeś po raz pierwszy grać i jak do nas trafiłeś?
 
Będąc małym nygusem, (czyli całkiem niedawno, uprzedzając diss’y) dostałem CS’a na płycie od kuzyna. Od początku gra mi się spodobała no bo jak na tamte czasy to było „coś” i była po prostu „moda” na grę w 1,6tkę. Zaczynałem jak każdy noob na botach. Po jakimś czasie przeniosłem się na publiki, pierwszym chyba był jakiś Diablo Mod, chwilę tam grałem po czym zacząłem grywać na jakichś FFA itp. Do CS’a powróciłem po około półtorarocznej przerwie i postanowiłem znaleźć serwer na stałe i tak oto trafiłem na naszego CTF’a, który jest moim ulubionym rodzajem rozgrywki w większości gier FPS (jeśli takowe go posiadają oczywiście).
 
Jakie były Twoje pierwsze wrażenia tutaj?
 
Serwer od razu mi się spodobał, grało bardzo dużo ludzi, czasami czekało się po 5-10 minut żeby dostać się na serwer, ale wtedy grała tzw. "stara gwardia", czyli osoby, których pamięta się mimo czasu, który już upłynął. Atmosfera, która panowała na serwerze była nie z tej ziemi, nigdy na żadnym serwerze CS’a nie spotkałem się z czymś takim.
 
Od kiedy jesteś opiekunem CTF?
 
Opiekunem jestem od października 2014r.
 
Sam chciałeś zostać opiekunem tego serwera, czy ktoś Cię do tego zachęcił?
 
Po wakacjach serwer stał pusty, ówczesny opiekun nie dawał znaków życia, wszystko wskazywało na to, że serwer wkrótce zostanie zamknięty. Widząc tą smutną perspektywę postanowiłem zgłosić się na to stanowisko i niejako odwdzięczyć się serwerowi za ten cały czas, jaki na nim spędziłem.
 
Jak sobie radzisz? Masz jakieś problemy z pełnieniem tak 'ważnego' stanowiska?
 
Raczej nie mam problemów, czasem czegoś tam się dopytam u „góry”, a tak to sobie radzę. 
 
Jak oceniasz pracę osób, którzy zarządzają forum?
 
Nie widzę powodów do narzekania. 
 
Jak oceniasz klimat panujący na naszym forum?
 
Nie zwracam na to za bardzo uwagi, interesują mnie raczej tylko sprawy CTF’a, aczkolwiek wydaję mi się dobry.
 
Czy twoim zdaniem brakuje jakiegoś serwera na naszej sieci? Jeśli tak to jakiego i dlaczego tak uważasz?
 
Żałuję, że z listy serwerów 1.6 zniknął Zombie Mod, co prawda grałem na nim tylko kilka razy, lecz był bardzo fajnie zrobiony, a przede wszystkim miał interesującą liczbę graczy.
 
Jakie są Twoje ulubione działy, w których lubisz się wypowiadać?
 
Wypowiadam się raczej jedynie w sprawach CTF’a, bo one są dla mnie najbardziej istotne.
 
To koniec wywiadu, jakiś przekaz dla czytelników?
 
Pozdrawiam wszystkich czytelników, starych jak i obecnych graczy CTF’a, administrację oraz wszystkich graczy Pochylni, żeby nie wymieniać po kolei, bo o kimś zapomnę i będzie wielka afera. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Zgadzasz się, że go później opublikuję na forum?

Tak, zgadzam się. Masz moją pisemną zgodę :D

Nie potrzebne

 

Jakoś taki drętwy ten wywiad, pytania dalej lecą schematem, ale jest lepiej niż wcześniej.

Można szczerze powiedzieć że wyczerpujących wypowiedzi to Pabllo nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wyjątkowo nie podoba: pytania jak zwykle z różnych dziedzin zadawane bez jakiegokolwiek harmonogramu, a poza tym przez 'reportera' pablllo wyszedł sztywno :/ 
Może następnym razem przed wywiadem dowiedzcie się o udzielającym wywiadu jakichś podstawowych informacji np.: Jakby Radziu był pod wpływem % to wywiad by był conajmniej bezcenny :D


Szkoda, że nie można dawać minusów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B@CH@
Dnia 21.03.2015 o 14:40, suSe??kowy napisał:

Nie potrzebne

Jakoś taki drętwy ten wywiad, pytania dalej lecą schematem, ale jest lepiej niż wcześniej.
Można szczerze powiedzieć że wyczerpujących wypowiedzi to Pabllo nie pisał.

Spróbujesz?? Ciekawy jestem twoich wypocin ;) tylko nie mów że czasu nie masz bo na analizę tekstu masz... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 21.03.2015 o 14:28, terrormachine napisał:

Żałuję, że z listy serwerów 1.6 zniknął Zombie Mod, co prawda grałem na nim tylko kilka razy, lecz był bardzo fajnie zrobiony, a przede wszystkim miał interesującą liczbę graczy.

Ja też tęsknie za ZM :c

 

Ja akurat do wywiadu się nie czepiam sam odpowiadam  krótko zwięźle i na temat więc mi wywiad się podobał ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@CH@ wlasnie przez takich bobkow jak Ty nikt nie pisze obiektywnie bo nagle jest na kogoś najazd. Ja wyrazam swoje zdanie a Ty swoje. Przeczytanie tekstu a przeprowadzenie wywiadu rozni sie czasowo bardzo duzo, wiec czas na napisanie wywiadu. Moglbym ale nie muszę niczego udowadniac. Btw. Nie musisz czegos potrafic by komentować, przyklad komentatorzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre moje wypowiedzi są zmienione na zbyt oficjalne i w ogóle nie pasujące do mojego języka, co zauważyłem w wersji finalnej, która została mi przesłana przez redaktora, jednak ze względu na brak czasu miałem się tym zająć dzisiaj, a tu widzę, że już po ptokach...

Nie ma jednak takiej tragedii jak w przypadku innego redaktora (teraz już byłego), który prosił mnie o wywiad, gdzie po krótkiej rozmowie okazało się, że po jego redagowaniu z mojej 1 linijki zrobi się 5, a cały wywiad przyjmie formę jakiegoś elaboratu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom napisania jest serio kiepski i nie chodzi tu o hejt na kogoś, tylko obiektywną ocenę. I nie Bacha, nie napiszę lepszego bo nie mam czasu ani ochoty, a zdanie wyrazić mam prawo

Otóż:

Na początku pytasz, czy Pablllo udzieli wywiadu dla Pochylnia.pl, a gdy ten się zgadza to pytasz czy możesz to opublikować na forum (którego adres to pochylnia.pl)? Przecież z poprzedniego to wynika, co za nonsens.

 

Dalej: W dalszym ciągu edukujesz się, czy może skończyłeś już edukację? Pozostawię do Twoich własnych przemyśleń

 

A przeczytałem tylko kilka pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2015 o 18:51, Kropek` napisał:

Jak dla mnie to ten wywiad jakiś tako średni, po przeczytaniu jego mam pewien niedosyt, redaktor jednak mógłby postarać się bardziej :) chyba nie chcecie zanudzac czytelników :)

Pytania moim zdaniem są dobre i gdyby osoba, z którą przeprowadzałem wywiad rozpisywała się bardziej to byłby dobry wywiad, ale niestety nie jest. Całokształt wywiadu nie zależy tylko ode mnie, ale też od osoby, z którą go przeprowadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2015 o 18:18, Menel napisał:

Jak liczba graczy może być interesująca? o.O

W oryginale odpowiedź wyglądała tak:

"Żałuję, że z listy serwerów 1.6 zniknął Zombie Mod, co prawda grałem na nim tylko kilka razy, lecz był bardzo fajnie zrobiony i przede wszystkim miał grywalność."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

W oryginale odpowiedź wyglądała tak:

"Żałuję, że z listy serwerów 1.6 zniknął Zombie Mod, co prawda grałem na nim tylko kilka razy, lecz był bardzo fajnie zrobiony i przede wszystkim miał grywalność."

Możliwe, że to Vanilla zmieniła, bo ona coś tam poprawiała po mnie :) Myślę, że interesującą liczbą graczy można uznać jako dużą ilość graczy, bo gdyby była ona nie interesująca to wiadomo, że liczba graczy jest kiepska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2015 o 20:14, Kropek` napisał:

Tak oogólnie to oboje moglibyscie się postarać bardziej, a pytania też mogłyby być ciekawsze

Nawet gdyby pytania były inne lub inaczej sformułowane to w tym wywiadzie nie zmieniłyby się za bardzo odpowiedzi i wywiad pewnie i tak byłby uważany za "sztywny" ze względu na krótkie odpowiedzi. Przy kolejnym wywiadzie może będzie lepiej, o ile osoba, z którą go przeprowadzę nie będzie odpowiadała krótkimi odpowiedziami, czyli po waszemu "sztywnymi odpowiedziami" ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...