Skocz do zawartości

Ostatnio przeczytana książka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bezapelacyjnie polecam "Misery" Stephena Kinga ;) meega wciągająca książka jeśli ktoś oczywiście lubi horrory. Osobiście jestem miłośnikiem tego gatunku i mało która książka jest w stanie wywołać u mnie takie emocje jak "Misery". Autentycznie przez kilka nocy zarówno w trakcie czytania jak i po skończeniu były problemy ze snem :) Działa na wyobraźnie jak mało co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

KRIME STORY rapera "Kaliego" ( Marcin Gutkowski ). Nazwa wskazuje na rodzaj książki, jest to kryminał. Ogólnie rzecz biorąc piosenki z tego albumu mają powiązanie z książką np:

- Na Dzielni - Nuta opisująca szarość oraz biedę tamtejszych blokowisk, patologię, główny bohater książki "KRIME" został na ulicy w bardzo młodym wieku gdyż rodzice byli alkoholikami.

- Kwaśny wypad - 3 przyjaciółki z prywatnego liceum od bogatych rodziców. Jedna z nim dostała złotą kartę i wybrała się z przyjaciółkami na wagary i zakupy, później trafiły do baru gdzie zobaczyły chłopaka którego jedna z nich go znała. Później gadka szmatka zabrał je do siebie, nakarmił LSD, Absyntem itp. Jedna wypadła przez okno bo chciała złapać chmurę, druga zaś siedziała odurzona na kanapie, trzecią najładniejszą wykorzystał w okrutny sposób. Nie opisując za dużo: KSIĄŻKA ZAJEBISTA, Nuty również polecam 11/10 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja Książka Wojtka Kowalczyka jest biografia albo autobiografia, nie pamiętam już. W sumie przyjemnie się czytało z racji iż nie było tam stricte faktów o piłce tylko o pozaboiskowym życiu piłkarzy i jego paczki znajomych. Imprezach przed meczami, meczach reprezentacji zagranych na potwornym kacu i o dziwo wygranym. Polecam każdemu kto choć trochę ma pojęcie o futbolu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochłaniam fantastykę wszelaką, od skrajnej gdzie są smoki, czary i magia przez różne apokaliptyczne końce świata, po chociażby alternatywne rzeczywistości gdzie np. Polska jest mocarstwem w Europie xD

Ostatnio przeczytałem "Mort" Terry Pratchett''a  (zakupione na Pyrkonie <3), zbiór opowiadań Andrzeja Ćwieka "Gotuj z Papieżem", a teraz jestem w trakcie czytania "Pomnik Cesarzowej Achai" tom drugi, dla przypomnienia lecę po kolei wszystkie tomy i poluję na ostatni w księgarniach.

Jak macie coś godnego polecenia w tych klimatach to chętnie poczytam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...