Skocz do zawartości

Wywiad z penqu.


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z użytkownikiem: penqu
Zapraszamy!
 
 
 
Witaj, czy zechcesz udzielić nam wywiadu, który opublikujemy na forum?
 
Jak bardzo Ci się nudzi i chcesz nudnego materiału to czemu nie  :D
 
Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?
 
Mam na imię Jacek, mam 22 lata i mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim.
 
Ooo, widzę że mieszkamy niedaleko siebie  :) Czy zdradziłbyś nam kilka ciekawostek o swojej miejscowości, w której mieszkasz?
 
Tomaszów jest miastem, który na przełomie XIX/XX w. był jednym z szybciej rozwijających się miast w Polsce ze względu na przemysł włókienniczy do czasów końca PRL. 
Od czasów "wolnej Polski" jest tylko gorzej ze względu na zamknięcie zakładów włókienniczych. Od lat 90' ok. 1/8 ludności wyemigrowała z TM.  :D
Poza tym mamy kilka ładnych parków gdzie można zabrać pannę na lody oraz dziurawą główną ulicę w mieście. :3 
 
Czy masz już jakieś plany na wakacje, które małymi krokami nadchodzą czy jeszcze nic nie zaplanowałeś?
 
Raczej nie planuję wakacji. U mnie wszelkie wypady są spontaniczne. Myślę, że tego roku odwiedzę większość szczytów w naszych Tatrach.
 
Powiesz nam coś o swoim zajęciu - uczysz się, pracujesz?
 
Pracuję, jestę drukarzę.
 
Jakie są plusy i minusy w tym zawodzie?
 
W moim przypadku jest na tyle dobrze, że kiedy potrzebuję mogę wziąć wolne i przyjść godzinę wcześniej lub później. 
Poza tym każda praca jest dobra kiedy szybko leci czas. 
 
A istnieją jakieś ciekawostki z zawodu drukarza, o których chciałbyś nam powiedzieć?
 
Mitem jest, że nie złożysz na pół kartki papieru (nieistotny jest tu format oraz gramatura) więcej niż 7 razy... Tak, wiem - jest to głupie.  :P
 
Czy kandydaci na drukarza muszą mieć jakieś wykształcenie?
 
To chyba zależne jest od firmy, która zatrudnia pracownika, aczkolwiek myślę, że nie muszą - bardziej chodzi o doświadczenie niż wykształcenie.
 
Jako drukarz musiałeś przechodzić jakieś kursy lub szkolenia?
 
Każdy głupi może drukować na cyfrowej drukarce czy też na offsetowej (tu jest trochę trudniej). To jest po prostu kwestia dobrze 'wciskania guzików'.
 
Czy masz jakieś motto, które towarzyszy Ci w życiu?
 
Nie należę do pseudo myślicieli, którzy mają motto w życiu. Raczej moim celem jest 'wybudować pomnik' jak Horuś, ale czy mi się uda to nie wiem i mam jeszcze czas.  :)
 
A masz jakieś zasady w życiu, których się trzymasz?
 
Ciężkie pytania zadajesz... Większość 'życiowych zasad' jest raczej oczywistych + je*** skarbówkę i ZUS.
Jawnie gardzę palaczami.
 
A co najbardziej cenisz w płci pięknej i dlaczego?
 
Skromność, troskliwość i jak każdy facet CYCKI (max B+). 
 
Nie ma to jak męski poemat ,,miej duże cycki, cycki miej ogromne, duże cycki miej''  :D Wolisz brunetki czy blondynki?
 
Jak to mówi wujo - wszystkie kobiety są piękne tylko czasem wina brak.
 
Czym na co dzień się interesujesz?
 
E-sport, wydarzeniami w Polsce i na świecie. Dopieszczam swoją kawę - mam szynszylę :v
 
A w jaki sposób „zabijasz” wolny czas?
 
Gram w CS:GO i jeżdżę na motorze, a kiedy jest SZCZYT NUDY, to czytam "ludzki dramat" na forum Pochylni - zazwyczaj bywa śmiesznie  :D
 
Jeśli już mówimy o czytaniu ludzkich dramatów na forum, to jakie osoby z forum lub jakie tematy Cię najbardziej śmieszą?
 
Nie chodzi tu raczej o osoby, a o problemy jakie mają 'gracze', z którymi sami nie mogą się uporać i żalą się tym na forum publicznym. 
Kiedyś próbowałbym rozwikłać taki problem i osądzić winnego, jednak moje podejście nieco się zmieniło. Nie ma co zaprzątać sobie tym głowy. :3
 
Czy masz już swoją księżniczkę czy nadal poszukujesz?
 
Tak, mieszka ze mną od 4 lat, jest przecudowna i nie zostawi mnie aż do śmierci. 
Ma na imię Beauty. https://scontent-fra...32f&oe=55796476 :v
 
Masz jakieś plany na przyszłość czy żyjesz dniem dzisiejszym?
 
Pytasz o najbliższy weekend? Miesiąc czy 10 lat? 
Weekend - zapewne spotkam się ze znajomymi. 
Miesiąc - byle do wypłaty.
Jeden rok/dwa lata - zdobyć Gerlach.
10 lat - Chciałbym mieć syna by moja bratanica miała się z kim bawić. :3

 Za 10 lat chciałbyś mieć syna? Jak dałbyś mu na imię? 
 
Ciężko powiedzieć co będzie za 10 lat. Pewnie będę za jakimś staropolskim mało popularnym teraz imieniem.  :)
 
Masz rodzeństwo? Jeśli tak to kogo, ile mają lat?
 
Mateusz Darkist - 25 lat
Aleks Beta - 12 lat (chyba)
Weronika Mrówcia - 15 lat
Wszyscy gramy na FFA  :)
 
Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?
 
DNB - jazzbass/liquid z wokalem najczęściej, ale nie ograniczam się do jednego gatunku. Słucham NAWET rapsów siostry jak i cięższych tonacji. 
 
Czy swojego ulubionego wokalistę lub wokalistkę?
 
David Draiman z zespołu Disturbed - chyba najczęściej do niego wracam. 
 
A masz jakąś swoją ulubioną piosenkę? Jeśli tak to jaki ma ona tytuł?
 
Hanna Banaszak - W Moim Magicznym Domu (Sabbia & Orso Mix)
 
Jakie filmy są najczęściej przez Ciebie oglądane, może jakieś nam polecisz?
 
Ostatnio polubiłem ciężkie filmy jak Róża / Dom zły/ / PI ? / Ida - Nie żebym był antysemitą ale ten film chyba za bardzo wylansowany przez żydowskie, wysoko będące postacie w świecie kina.
No i oczywiście filmy fantasy (lotry, stary-wary, gry o tron, avatary, transformersy-bajka osom, igrzyska śmierci).
 
Jaki sport najchętniej oglądasz?
 
Mecze CS:GO, a jeśli pytasz o tradycyjny sport, to chyba piłka ręczna kiedy grają nasi.
 
A trenujesz jakiś sport lub trenowałeś? Jeśli tak to jaki?
 
Tak, piłkę ręczną właśnie ok. 3-4 lat.
 
Jak trafiłeś na Pochylnie? Dowiedziałeś się sam o sieci czy ktoś Ci ją polecił?
 
Twin osobiście złożył mi propozycję nie do odrzucenia. 
 
Jakie były tutaj twoje pierwsze wrażenia?
 
Na początku zależało mi na serwerze i stałych graczach, nawet nie zaglądałem na forum, ale myślę że powoli się to zmienia i częściej tu bywam, próbuję się udzielać, ale co ja mogę. ;p
 
Skoro częściej bywasz na forum, to widzisz co tu się mniej więcej dzieje. A więc kto Twoim zdaniem jest najlepszym moderatorem i super adminem na forum? Kto najlepiej wykonuje swoje obowiązki i dlaczego tak uważasz? 
 
Ciężko mi powiedzieć, bo osobiście kiedy potrzebuje pomocy zwracam się bezpośrednio do którejś z szefowej lub do headadminów.
 
Jak oceniasz nasze forum pod względem technicznym? Masz jakieś uwagi lub sugestie?
 
Technicznie nie.
Uwagi mogę mieć tylko do ludzi, którzy mają stanowisko, o którym nie mają zielonego pojęcia - zwykli szarzy admini.
Może też kilka uwag mam do regulaminu i tego jaki wielki nacisk kładą na niego mody/J@. 
Osobiście mam nadzieję, że nie będę musiał odrabiać kiedykolwiek warnów, bo po prostu szkoda mi na to czasu tak jak szkoda czasu adminom CS:GO (których jest mało) i zabierana jest im 'posada' za warny.  :)
 
A dokładniej do jakich punktów w regulaminie masz uwagi i dlaczego? Co byś w regulaminie zmienił, gdybyś był kimś wyższym?
 
Regulamin to raczej wytyczne, na które powinniśmy zwracać uwagę, a nie traktować je jak 10 przykazań. Nie chcę być 'kimś wyższym'. Mam swój plac zabaw, mi wystarczy.
 
Jak zaczęła się twoja przygoda z Counter-Strike?
 
Było to dawno, w kafejce kiedy brało się od matuli złotówkę na loda i grało 15min w CS'a z kolegami. Tak to były czasy kiedy jeszcze dzieciaki wychodziły z domu. Nie było memów, redtube i pudelka.  :)
 
Jaki typ serwera najbardziej preferujesz? FFA/TP, a może 4fun?
 
Tylko KUWETA KOTA KARMELA FFA i inne NASZE serwery CS:GO. 
 
Na jakich serwerach Pochylni możemy Cię spotkać?
 
Wszystkie nasze serwery CS:GO - dd2 only, dd2/mirage/cache oraz oczywiście KUWETA KOTA KARMELA FFA!  
 
Czy twoim zdaniem brakuje jakiegoś serwera/ów na naszej sieci?
 
Jest kilka modów do CS:GO, którymi mógłbym się w przyszłości zająć, np. COD, JB i Zombie.
 
A jeśli chodzi o CS 1.6, to brakuje jakiegoś modu czy Cię kompletnie 1.6 nie interesuje?
 
CS 1.6 powoli umiera ze starości. Zostały tylko niedobitki.
 
Jak powstał twój nick? Wymyśliłeś go sam, czy ktoś go zgapiłeś?
 
Grając w World of Warcraft, chyba w burning crusade byłem tzn. druidem balance (moonkin'em). Znajomi z gildii nazywali mnie leśnym pingwinem i tak już zostało. Z biegiem czasu został sam pengu. Avatar robiłem sam. :v
BTW. Pingwiny to przecudownie słodkie swoją niezdarnością zwierzątka. :3
 
Co sądzisz o graczach używających nielegalnych programów?
 
To samo co każdy inny GRACZ. Jak w życiu... Drogą na skróty nic nie osiągniesz. 
 
Kończymy ten wywiad, masz swoje "pięć minut" na ostatni przekaz do czytelników - możesz kogoś pozdrowić.
 
Mój fejm rośnie w oczach przez ten wywiad. ;3 Dzięki za dostrzeżenie, cześć. 
 
Dziękuję za wywiad, do następnego razu  :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Mitem jest, że nie złożysz na pół kartki papieru (nieistotny jest tu format oraz gramatura) więcej niż 7 razy... Tak, wiem - jest to głupie.

7 może i nie, ale więcej niż 9 razy nie złożysz - Pogromcy Mitów to potwierdzili ;)

penqu, za muzykę propsy :D

Łysy, za ten wywiad mogę Cię popucować po łysince - zuch! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię czytać dłuższych prac niż kilkuzdaniowe notatki w zeszycie lecz twój wywiad jakoś mnie zachęcił do przeczytania do samego końca :) Pytania miały sens + odniesienie do odpowiedzi penqu. Gratki dla redaktora i dla samego penqu który nie nudził odpowiedziami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wywiad jak i osobowość pengu. Plus za to, że nie należysz do tych "pseudo myślicieli", którzy kierują się jakimś mottem. Popieram, że pingwinki to słodkie niezdarne zwierzątka. A Pan Reporter zapomina o znakach interpunkcyjnych i popełnił dwa błędy językowe, mimo tego super. :3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...