Skocz do zawartości

Wywiad z SoulShade


Menel

Rekomendowane odpowiedzi

W ten piękne niedzielny wieczór redakcja Pochylnia.pl przygotowała dla Was wywiad z jednym z opiekunów serwera HNS, a konkretnie z SoulShade.

Zapraszam do lektury! :)

 

 

Cześć! Chciałbyś odpowiedzieć nam na kilka pytań, aby użytkownicy naszego forum mogli Cię lepiej poznać?

Cześć, z przyjemnością.

Na początku, jak to zawsze bywa, przedstaw się nam.

Na imię mi Kamil, mam 17 lat.

A gdzie mieszkasz?

Kobiór- taka mała gmina niedaleko Katowic.

Powiedz nam Kamilu jak spędziłeś święta?

Byłem w woj. lubelskim.
Nie ma się co rozpisywać przy tym temacie.


Czyli zapewne odpoczynek. Od niedawna mamy nową porę roku - wiosnę. Jaka jest zatem Twoja ulubiona pora roku i dlaczego?

Najbardziej pasuje mi lato, można gdzieś wyjechać, jest sporo wolnego czasu i zawsze znajdzie się coś do roboty.

To chyba jak większość ludzi. Sądząc po Twoim wieku zapewne uczęszczasz jeszcze do szkoły. Mógłbyś nam zdradzić do jakiej szkoły chodzisz i na jaki kierunek?

Uczęszczam do szkoły technicznej w Mikołowie na kierunek technik pojazdów samochodowych.

Nie sposób przy tej okazji zapytać Cię o Twoje zainteresowania. Zdradź nam zatem, czym się interesujesz?

Poza samochodami interesuje się sportem.

A coś więcej w kierunku sportu? Jakaś konkretna dyscyplina?

Jak większość facetów piłka nożna, ale do tego dochodzi też street workout.

Street workout? Nie jest to chyba szczególnie popularna dyscyplina. Na czym ona polega?

Street Workout to ćwiczenia na drążkach. W Polsce za dużo nie ma stref (placyków) do ćwiczeń, bo dopiero u nas się to rozwija, natomiast w Stanach jest tego dużo więcej i strefy street workout są większe, lepsze, no i oczywiście jest to tam bardziej popularne niż u nas.

Długo zajmujesz się już tym sportem?

Street workout trenuję niecałe 2 lata, natomiast przez 6 lat trenowałem jeszcze sztuki walki.

Widzę, że sportowy z Ciebie człowiek. A jakie konkretnie sztuki walki trenowałeś?

Zaczęło się od aikido, a potem troszkę boks tajski.

No to lepiej z Tobą nie zaczynać :) Piłką nożna także zajmowałeś się profesjonalnie czy tylko amatorsko?

Uczęszczałem do amatorskiego klubu "Spartakus", ale to jeszcze przed moją przeprowadzką na Kobiór.

Dawno temu się przeprowadziłeś i przede wszystkim, jeśli można spytać to dlaczego?

Przeprowadziłem się z Katowice Murcki na Kobiór niecałe 4 lata temu. Mój tata chciał mieszkać w domu, dlatego tu wybudował dom i się przeprowadziliśmy.

Jako że interesujesz się piłką nożną to chciałbym Cię jeszcze zapytać o szansę reprezentacji Polski na awans na Euro 2016, jak również o Twój ulubiony klub piłkarski.

Osobiście uważam, że reprezentacji Polski nie da się przewidzieć jak rozegrają mecz tak jak w meczu z Niemcami. I wydaję mi się, że powinni wyjść z grupy. Ulubionego klubu nie mam.

Powiedz nam taką rzecz, czy trenując te sporty utrzymywałeś jakąś dietę, czy jadłeś co chciałeś?

Konkretnej diety nie stosowałem i nie stosuję. Nigdy nie odczuwałem potrzeby stosując jakiejś diety. Wiadomo; trzeba ograniczyć słodycze i te wszystkie fast-foody. Suplementacji też nie stosuję, mam dobre predyspozycje, także nie muszę tego stosować.

Czy czymś jeszcze, poza sportem, zajmujesz się w wolnych chwilach?

Wiadomo jakieś imprezy i te sprawy.

Jakie według Ciebie powinny być 3 cechy charakteru prawdziwego sportowca?

Never give up, No pain no gain, wytrwałość.

Sport to wielkie emocje i przeżycia, masz coś co Cię uspokaja? Wielu sportowców szuka odetchnienia w muzyce. Jak to jest u Ciebie?

Muzyka zawsze towarzyszy mi przy treningu, ale raczej mnie nie uspokaja. Dla relaksu wychodzę ze znajomymi na jakąś imprezę, żeby oderwać się od tego wszystkiego.

Nawiązując jeszcze do street workout, czy są w to rozgrywane jakieś zawody i czy masz swojego ulubionego sportowca?

No jasne, są zawody i jest organizowana rywalizacja między zawodnikami na otwarciu nowych stref street workout. Mam dwóch ulubionych zawodników: Hannibal For King oraz Frank Medrano.

Takie pytanie dość realistyczne, da się z tego wyżyć?

Hmmm... Jeżeli byś miał sponsora, to raczej tak. Jeżeli by wygrywać zawody to na pewno trochę wpadnie, ale nie na tyle, żeby z tego żyć.

A co do muzyki, to jakie gatunki najbardziej Ci "leżą"?

Najbardziej odpowiadają mi piosenki motywacyjne :)

Zdradzisz nam jakieś ulubione kawałki?

M.in. Kanye West - Stronger.

Jako że jesteś na kierunku samochodowym, czy mógłbyś doradzić jak kupić dobry samochód w dzisiejszych czasach?

To zależy czego oczekujesz od samochodu. Jeżeli ma być to samochód osobowy, który ma jeździć przez 5-10 lat, to wydaje mi się, że Audi a4, a6 poradzą sobie bez problemu.
A jeżeli ktoś szuka czegoś tańszego (chociaż audi aż takie drogie nie jest), to powinno mu wystarczyć Renault Thalia.


Być może ktoś skorzysta z oka fachowca :) Masz jakieś konkretne cele związane z tym fachem?

S
taram się nie przyzwyczajać do samochodów, bo po skończeniu mojej edukacji chciałbym być zawodowo żołnierzem.

O proszę, skąd Ci się wziął pomysł na taką właśnie drogę?

Po prostu przeczucie, że mogę być w tym dobry.

To teraz troszkę z życia prywatnego. Masz rodzeństwo?

Tak, brata

Odpowiada Ci taka sytuacja, czy wolałbyś być jedynakiem?

Tak szczerze mówiąc nigdy nad tym nie myślałem, ale mieć rodzeństwo to spoko sprawa. Zawsze możesz na kogoś liczyć i jest z kim pogadać.

Lubisz otaczać się ludźmi czy jesteś raczej typem indywidualisty?

Otaczam się ludźmi, na których mogę polegać i takimi, którzy nie są fałszywi. Cenię sobie szczerość.

A czy jest coś poza fałszywością co odrzuca Cię u innych osób?

Jeżeli dana osoba nie jest wobec mnie uczciwa, to z taką osobą też nie chcę mieć nic wspólnego. Ale wydaję mi się, że otaczam się pozytywnymi i godnymi zaufania ludźmi.

Mam pytanie dość ważne. Mianowicie, co jest dla Ciebie ważniejsze, mieć czy być i dlaczego?

Jak dla mnie ceni się to jakimi jesteśmy, a nie to co posiadamy. Osobiście nie patrzę na drugiego człowieka pod względem pieniędzy. Oczywiście dobro materialne jest ważne w życiu codziennym, ale nie ma ono znaczenia w relacjach dwóch osób.

Powiedz na jeszcze co cenisz najbardziej w płci pięknej oraz czy udało Ci się znaleźć swój ideał?

Było już parę osób w moim życiu, na których bardzo mi zależało, no ale to jednak jeszcze nie było to. W Kobiecie najbardziej cenie charakter, no i oczywiście wygląd :D  Według mnie Kobieta powinna dbać o siebie (nie tylko kosmetyki, ciuchy itd ale też pod względem fizycznym także).

Potrafiłbyś żyć obecnie bez telefonu?

Wydaje mi się, że tak. Wiadomo łatwiej się dogadać itd. Ale nie uważam, żeby telefon miał jakieś większe znaczenie w naszym życiu.

A jest coś takiego bez czego nie wytrzymałbyś dnia? Np Facebook, komputer, używki?

Nie potrzebna mi technologia do normalnego funkcjonowania w życiu. Nie jestem od niczego uzależniony i nie biorę żadnych używek (nie palę, nie zażywam narkotyków, dopalaczy i co tam jeszcze jest), wiadomo jakieś piwko czasami się wypije, ale to rzadko, bo moje treningi traktuję poważnie i nie chcę tego zaprzepaścić przez używki.

Prawdziwe podejście sportowca :) A o czym marzysz?

Żyję codziennością i staram się nie marzyć, tylko dążyć do tego na czym mi zależy.

Przejdźmy teraz do pytań związanych z CS. Jak zaczął się rozdział księgi Twego życia pod tytułem Counter-Strike?

W CS'a zagrałem przez przypadek, szukałem gier i właśnie ta mi się spodobała. Pograłem trochę, po pewnym czasie kupiłem Steama i od tamtego czasu się przywiązałem na dobre do tej gry, bo pojawił się mój pierwszy admin i tak się rozkręcałem, że teraz pełnię funkcje opiekuna.

A powiedz, która część kantera najbardziej Ci się podoba?

CS 1.6.

Uważasz, że CS:GO "wygryzło" serwery 1.6 czy w dalszym ciągu serwery starej, klasycznej 1.6 przyciągają ludzi?

Na pewno, na CS:GO przeszło bardzo dużo graczy, ale CS 1.6 się trzyma i jeżeli serwer jest dobrze rozkręcony, to o grywalność nie ma się co martwić.

Grasz w coś jeszcze oprócz CS'a?

Tak, Assassin's Creed, Scyrim, FIFA.

Jak trafiłeś na sieć Pochylnia.pl?

GuArD mnie namówił na przeniesienie się do was z serwerem HnS

Powiedz nam, czy podoba Ci się atmosfera i organizacja pracy na Pochylni i czy masz jakieś pomysły na zmiany?

Atmosfera na pochylni jest jak najbardziej pozytywna, zgrana ekipa, polegają na sobie i wzajemnie sobie pomagają. Według mnie zmiany jakieś wielkie są nie potrzebne. Przydała by się reklama naszych serwerów i pomoc w prowadzeniu serwera.

Reklama kluczem sukcesu utrzymania serwerów, ale to kosztuje. Jak odnajdujesz się w roli opiekuna?

Mam dobrego partnera i zawsze się z nim dogadam, także rola opiekuna mi nie ciąży, a czasem jest jakaś satysfakcja z odegranej pracy.

Co dwie głowy to nie jedna :) Mógłbyś powiedzieć nam jak stoi sytuacja serwera i jakie kroki podejmujecie aby ją poprawić?

Na chwilę obecną HnS stoi kiepsko, już dzisiaj GuArD działał coś z serwerem, myślę że od jutra się za niego weźmiemy i przez weekend wprowadzimy jakieś modyfikacje, dodatki. Sam jeszcze dokładnie nie wiem jakie, wszystko wyjdzie w praniu. Mam też pewien pomysł na konkurs, ale do tego potrzebna mi mapa i jak wszystko wypali, to więcej informacji będzie na forum   :)

Czekamy zatem z niecierpliwością. Czy masz jakieś zarzuty co do działania administracji?

Nie, wydaje mi się, że nasza administracja dobrze wykonuje swoją robotę.

Czy preferujesz jakieś inne mody poza HNS?

Lubię pograć jeszcze na DeathRun i czasami na GG+DM.

Ostatnio ruszyła akcja "Admin Miesiąca". Podoba Ci się ta inicjatywa wyróżnienia admina?

No pewnie, zawsze jest to jakieś wyróżnienie admina za swoją prace na serwerze.

A czy Ty wyróżniłbyś kogoś spośród zarówno adminów jak i administracji?

Chciałbym, żeby Karinka została wyróżniona jako admina DR. A z administracji Vanilla, bo poświęca bardzo dużo czasu na Pochylnię i się stara każdemu pomagać.

Zbliżamy się powoli do końca naszego wywiadu. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić i dodać parę słów od siebie? Śmiało, to jest ta chwila :)

Chciałbym pozdrowić całą ekipę Pochylnia.pl i specjalne pozdrowienia dla Ciebie, GuArD, Ull, Karinka, Vanilla, syner19, Sparta,Tacek.

Dziękuję za pozdrowienia :) Chciałbym Ci Kamilu serdecznie podziękować za poświęcony wieczór i kilka godzinek na udzielenie odpowiedzi na te pytania. Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...