• Ogłoszenia

• Sandrox

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
    • Skip3r

Admin Miesiaca   30.01.2017

Powraca konkurs na Admina Miesiaca, poznaj szczegoly - wiecej w dziale Ogloszenia  
    • MafiOozo

Wygraj CS:GO w konkursie LOTTO!   14.02.2017

Wytypuj liczby i wygraj CS:GO w konkursie LOTTO! Więcej w dziale "Konkursy"
Menel

Dwunaste wydanie "Pochylnia News"! - lektura na weekend

26 postów w tym temacie

O zmianach na JB juz nikt nie napisal.

Menel (24 kwiecień 2015 - 21:16): 
Przykro mi Syner, ale nie wiem o wszystkich zmianach na wszystkich serwerach. Do następnego wydania się dopisze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie to ostatni pochylnia news był końcem grudnia, to już w sumie daje 4 miesiące. A tego to jest w sumie ostatni miesiąc opisany, no chyba że wcześniej nic takiego się nie działo. Ale ogólnie to estetycznie napisane i dobrze się czyta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1) mój nick pisze się przez dwa "f", puszkins
2) admina na jb nie dostałem ;D
Tak poza tym, to jest git i dobrze sie czyta ale jak wspomniał JOO, 4 miesiące przerwy... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam w takim razie do składania podań na reportera i pisania Pochylnia News co tydzień skoro według was tak dużo się tutaj dzieje to poświęćcie trochę swojego czasu i napiszcie te parę artykułów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem fajnie ostatnie wiadomości, ale fajnie, gdyby co drugim słowem nie był "serwer" co razi troche, albo

Dnia 24.04.2015 o 18:48, Menel napisał:

Miał swoje powody, dla których nie chciał, nie mógł, a być może nie był w stanie prowadzić dalej tej sieci. 

wat

Ale ja się tylko tak czepiam, ogólnie to jest ok Menel :D Wiele rzeczy sam nie wiedziałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.