Skocz do zawartości

Wywiad z Aj loff^^


Menel

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia dzisiejszego, to jest w deszczowy, czerwcowy wieczór redakcja Pochylni przygotowała dla was wywiad z Aj loff^^

Zapraszam serdecznie do lektury:)

 

 

Cześć! Chciałabyś udzielić wywiadu dla Twojej ulubionej sieci serwerów?

Witaj Romanie :> jeśli ma Ci to sprawić przyjemność to bardzo chętnie

Jestem zaszczycony, że mogę przeprowadzić wywiad z jedną z nielicznych na naszej sieci przedstawicielką płci pięknej. No to może na początku, klasycznie, przedstaw się nam. Powiedz skąd jesteś, jak się nazywasz i ile masz lat?

Mam na imię Katarzyna, ale większość zwraca się zdrobniale, czyt. Kasia. Rocznikiem mam 17 lat, ale to kwestia jeszcze kilku miesięcy także przyjmijmy, że 16 :D 

Wypośrodkujmy w 16,5 :) Powiedz nam w jakiej miejscowości osiadłaś na stałe? 

Mieszkam obok Nowego Targu na Podhalu w takiej małej, zabitej dechami miejscowości, w której wszystko toczy się własnym rytmem.

Opowiedz coś więcej o tamtym regionie Polski. Myślę, że wielu z Pochylniowiczów dowiedziało by się czegoś nowego, a w przyszłości może odwiedzą te rejony :) 

Jako miejsce do mieszkania jest całkiem, całkiem: świeże powietrze, mało samochodów, sporo wolnego miejsca na spacery, ogniska itd. Lecz niestety, jako atrakcja turystyczna się nie nadaje. Tu nie ma czego zwiedzać i podziwiać, ale za to jest blisko do Zakopanego, a tam są i góry, i miś na Krupówkach, i różne takie tam ciekawe rzeczy.

Czyli warto odwiedzić te zakątki naszej ojczyzny :) Opowiedz, czym zajmujesz się na co dzień w tej, jak to ujęłaś, zabitej dechami miejscowości? 

W tygodniu to przez pół dnia szkoła i się człowiek męczy, po powrocie chodzę się pobawić z kuzynami na plac zabaw, a jak pogoda na to nie pozwala to siedzimy w domku i zawsze znajdzie się jakaś rozrywka. A wieczorkiem chwila na kompie, coś ciekawego do poczytania na wieczór i tak cały dzień przeleci. Weekend zaczyna się męcząco, bo ktoś musi dom ogarnąć, ale kończy się przeważnie wyjściem poza dom i chwilą relaksu ze znajomymi/chłopakiem.

Napięty harmonogram widzę ;) Przybliż nam trochę kierunek swojej szkoły. Wiek mi podpowiada, iż jest to już szkoła średnia, nie mylę się?

Nie mylisz się ;) jest to liceum ogólnokształcące, klasa humanistyczna. Szkoła ze 110 letnią historią bardzo zobowiązuje. Trzeba się przygotować na zakuwanie po nocach, weekendy z książkami i brakiem życia towarzyskiego, ale mimo to warto skończyć szkołe o tak pozytywnej renomie. Ogólnie kierunek historyczno-polonistyczny jest dosyć trudny, poziom wysoki, nauczyciele ostrzy, a sama szkoła wygląda jak Oświęcim (i to nie jest żart :v) ale nie jest tak źle jak się może wydawać. Osoby, które tu można spotkać to naprawdę ciekawe osobistości: począwszy od emo, a skończywszy na laluniach typu Barbie/Ken. Każdy jest inny i na swój sposób wyjątkowy i to chyba przyciągnęło wszystkich uczniów, w tym mnie.

Ambicje gonią ambicje, to się ceni:) A nie boisz się że nie znajdziesz pracy po "humanie"?

Jak człowiek jest zdecydowany to nie ma czego się bać ;) praca zawsze jakaś (albo lepsza albo gorsza) się znajdzie. Jak to mówią 'żadna praca nie hańbi', czyli mogę zakasać rękawy i pracować w KFC albo zostanę filozofem i będę uczyć ludzi co robić, żeby nie skończyć jak ja:D
A jak i to nie wypali, to można zapytać Any czy nie ma wolnych miejsc na kasie w Żabce :D 

Może Cię nasza szefowa przyjmie jak dobrze się zakręcisz :P Pamiętaj kto z Tobą wywiad robił jak mnie będziesz w KFC obsługiwać :D Powiedziałaś, że opiekujesz się kuzynami. Robisz to z własnej woli czy ktoś Ci każe?  

Ja skończę w KFC - jakiś poziom i standardy ma, a Ty w Mc'Donaldzie także się nie śmiej :D 
Kuzyni to w sumie dobrowolna forma wyluzowania. Jestem człowiekiem, który z poważnej 17-latki przestawi się na poziom 5-letniego dziecka i ma z tego ubaw;)
Te dzieciaki mają w sobie pokłady uroku osobistego, niezmącony sposób postrzegania świata, prostolinijne podejście do życia, ale przede wszystkim nie wiedzą co to fałsz i obłuda, głównie przez to tak bardzo lubię z nimi spędzać czas. W dzisiejszych czasach brak dwulicowości i zakłamania to cechy jednostkowe, bardzo rzadko spotykane i temu je tak doceniam w tych rudych urwisach;)

Ja jestem stworzony do wyższych celów niż MC Donald ^^ Masz zapędy na matkę, ale to już sprawa do Twojego chłopaka. No to może coś z tej beczki. Co podoba Ci się w mężczyznach?

Hmm, trudne pytanie. W każdym chłopaku można dostrzec coś innego, co mnie urzeknie: u jednego mogą to być oczy, u drugiego uśmiech, a u kolejnego dołeczki w policzkach;)
Wygląd jednak schodzi na drugi plan... Mój ideał musi mieć coś w głowie, dystans do siebie, poczucie humoru mile widziane, ale przede wszystkim liczy się szczerość. Kłamstwa nie toleruje, a tym bardziej w związku. Wolę najgorszą prawdę, niż najpiękniejsze kłamstwo.
No i przede wszystkim chłopak powinien rozgrzać w zimowe wieczory, także chudzinka nie ma u mnie szans;)

No to chłopaki rzucajcie dietę i tyjcie :D Masz rodzeństwo? 

Jeśli można to nazwać rodzeństwem to mam dwóch braci. Starszego Piotrusia (grał tutaj na sieci swego czasu) oraz młodszego Wojtusia, który na tej sieci dostał perma za wystrzelenie całego magazynku w halucynkę :v
Nasze kontakty delikatnie je nazywając można uznać za wymagające poprawy, chociaż zdarzają się i miłe chwilę jak robienie sałatki o 3 w nocy czy oglądanie filmów do rana.

Opowiedz nieco o tych mniej miłych, a bardziej ciekawych chwilach z braćmi, jeśli oczywiści chcesz. 

Ciekawych chwil jest o wiele, wiele więcej, ale nie ma co się zbytnio rozpisywać :D Różne akcje się zdarzały, wielu z nich nie zapomnę, ale większość z tych grubszych spraw nas później zbliżyła (to czekanie w szpitalu na swoją kolej... :D)  
Krótko powiedziawszy rodzice mieli zajęcie non stop, żeby nas uspokajać, ale teraz trochę nam przeszło agresywne podejście i można się ze sobą dogadać.

Proszę jaka agresywna dziewczyna :D Czy nawet pomimo tych akcji lepiej mieć rodzeństwo czy żyć będąc jedynakiem? 

Argumentów jest sporo za byciem jedynaczką, ale bez nich to nie byłoby to samo. Nudne życie to kiepska wizja, a tak to zawsze coś się dzieje:D A dzięki tym wszystkim perypetiom jest o czym rozmawiać i co wspominać przy rodzinnych spotkaniach

I zna się wszystkich w szpitalu :D Może teraz parę słów o Twoich zainteresowaniach i upodobaniach? 

Interesuje się wszystkim po trochu, ale szczególnie ciekawi mnie film i teatr, jego historia i rozwój przez setki czy nawet tysiące lat. Kolejne etapy powstawania by osiągnąć obecny efekt to nie lada zadanie.
Ponadto doceniam dobra książkę, głównie kryminały lub książki przygodowe oraz, jak każda dziewczyna, romanse z ciekawie rozwiniętą fabułą i popisem wyobraźni autora.
Do upodobań mogę zaliczyć gotowanie. Kocham orientalną, ostrą jak diabli kuchnię, a że mamusia nie przepada na ostro to pichcę sama. Zapraszam kiedyś na obiadek, ale zwrotów nie przyjmuje jak czyjeś podniebienie nie da rady :D 

Postaram się kiedyś zajrzeć :) Masz jakieś swoje ulubione danie? 

Proste, że mam:D Piekielny kurczaczek z warzywami i ryżem, polecam wszystkim, tylko jak ktoś jest nieprzyzwyczajony do ostrego jedzenia to radzę zamienić papryczkę chili i paprykę ostrą na zwykła paprykę lub mniejsza porcję, bo gardełko może piec:D

Brzmi nieźle:) Dużo wolnego czasu poświęcasz na swoje zainteresowania?

W sumie wolnego czasu to niewiele. Wiedza o filmie i teatrze oraz książki to też program szkolny na lekcjach polskiego i WOK-u;) Gotowanie to po troszku też obowiązek domowy, więc wychodzi przyjemnie i pożytecznie zarazem.
Wieczorkiem też czasem mam trochę wolnego czasu to mogę go poświęcić na swoje zainteresowania;)

Po trochu na wszystko starcza czasu. Zajmujesz się jakimś sportem oprócz "gimnastyką"?

Zależy co rozumiesz przez pojęcie 'sport':D Uganianie się przez pół dnia za młodymi, zabawa z nimi w berka, w chowanego czy też na placu zabaw męczy bardziej niż niejeden sport, więc sił brakuje na inna aktywność fizyczną ;) Ale zbliża się lato, więc pewnie wyjdzie się na podwórko pograć od czasu do czasu w piłkę, palanta czy pseudokibica:D

Czyli takie "gonisz mnie, a ja Ciebie" :) Wspominałaś, że lubisz teatr i film. Jakieś ulubione gatunki i konkretne filmy? 

Jeśli chodzi o teatr to wolę komedię typu 'szalone nożyczki', chociaż urzekł mnie występ, gdzie w rolę Hamleta wdała się Barbara Budzisz-Krzyżanowska.
Co do filmu to preferuje coś wesołego, czyli tzw. horrory. Poziom niektórych tego typu gatunków filmowych jest tak niski, że aż bawi... Chociaż zdarzają się dobrze wyreżyserowane dzieła, w których aktorzy podołali zadaniu i sprawili, że człowiek czuł ciary po całym ciele;)

A powiedz nam jakiej słuchasz muzyki, jeśli w ogóle słuchasz?

Gatunkiem muzyki, którego najczęściej słucham jest reggae. Jest to muzyka, która ma przekaz lepszy od innych gatunków muzycznych. Słuchając takiego gatunku mogę zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i poczuć się "wolna'. Poza tym przy reggae można się świetnie bawić. W Polsce mamy wielu wykonawców, którzy mają świetne piosenki reggae typu Rastamaniek czy Mesajah. Tylko Bedenarka jakoś nie trawie ;c
Lubię reggae, ale jak coś z innego gatunku wpadnie mi w ucho to też posłucham. Rap czasem ma w miarę sensowny przekaz, pop - szybko zostaje w głowie, a polskie kochane Disco Polo... Najgłupsze teksty, najwięcej śmiechu, najciekawsze teledyski i dzieci je kochają, dlatego niestety jestem zmuszona usypiać maluchy niektórymi tego typu utworami... <OMG>

Jakimi zasadami kierujesz się w życiu?

Nie mam zasad tylko takie swoje wyznaczniki przez życie, bo zasady są sztywne, a wyznaczniki można nagiąć :D 
Takie moje 12 przykazań dla człowieka spełnionego:
1) Nie kłam i nie daj się okłamywać (wyjątkiem powroty do domu)
2) Nie bierz nic od nikogo, nie rób z siebie dłużnika (rodzina się nie liczy)
3) Nie daj się sprowokować (a jak już się komuś uda to spraw, że tego pożałuje)
4) Nie wykorzystuj innych (jeśli nie ma takie potrzeby)
5) Nie oglądaj TVN'u (wyjątkiem jest 'Szkoła')
6) Nie słuchaj innych, miej swoje zdanie (nie obowiązuje na sprawdzianach)
7) Nie pij tyle (bo braknie na jutro)
8) Nigdzie nie zostawiaj włączonego Facebooka
9) Oszczędzaj czas (szalej w nocy abyś mógł spać na lekcjach)
10) Baw się życiem abyś miał czego żałować na starość
11) Olej wszystko co za Tobą i ciesz się teraźniejszością
12) Daj innym to co dają Tobie (wal z pięści, nie z otwartej).

Zabrzmiało co najmniej groźnie :o Spróbuj opisać swoją osobowość w powiedzmy pięciu słowach (mogą być to cechy charakteru). 

Nie martw się, to tylko tak brzmi, nic Ci nie grozi :D 
Ciężko się opisać w 5 słowach jak starczy mi jedno: Zajefajna (nie będę się przy dzieciach wyrażać) :D A tak na poważnie to hmm: 
* szczera
* konsekwentna
* dokładna
* bezwzględna
* ciekawska

Skromna;P Cofnijmy się teraz kilka lat wstecz... Ulubiona zabawa i bajka z dzieciństwa?

To nie ma po co się cofać... :D 
Bajeczek było sporo i wszystkie się oglądało: smerfy, krecik, Rumcajs, Gumisie, Tom & Jerry, atomówki i dużo takich tam. Ogólnie patrząc na poziom teraz emitowanych bajek to się chce płakać, robią z tych biednych dzieci jakichś niedorozwojów...
A zabaw było sporo: słoneczko, butelka, poker nooo znaczy chowany, berek, ciuciubabka, podchody, karty itd;) W fajnym towarzystwie każda zabawa jest super.

Tą pierwszą zabawą mnie nie co zaniepokoiłaś... :D Jakieś plany na wakacje? 

Opalić się, wyspać, pozwiedzać, wyszaleć :D Jak to bywa we wakacje robić wszystko, co się chce i nie martwić konsekwencjami. A tak poza tym to czeka mnie niańczenie kuzyna lub kuzynki, bo w czerwcu ma zawitać ;)

Klasycznie, krótko mówiąc. Przejdźmy do wirtualnej rzeczywistości. Jak zaczęłaś z CS?

Brat grał w te całe strzelanki, to jako ta zła i niedobra siostra odgapiłam od niego i jak go nie było w domu to mu psułam renomę :D Później mnie nakrył to mi pozwalał grać na botach, ale pilnował żebym była grzeczna. A następnie jakoś tak wyszło, że trafiłam na pochylniowego CTF'a. Człowiek się męczył i starał, i nie wychodziło :v Staty 1:25 to była norma. A że trochę wstyd było takich rezultatów to w ruch poszło WH. Byłam utrapieniem dla ówczesnych adminow dzięki zmiennemu IP i programowi do zmiany. Kilka/kilkanaście banów dziennie to była norma (nie wiem czyja to sprawka, ale ip i tamte nicki wyparowały z amxbans, za co jakiejś dobrej duszy dziękuję). Niestety wychodziło tak, że więcej było zabawy ze zmianą niż z grą, temu zaczęłam grać uczciwe. Poznawało się nowych ludzi i właśnie oni sprawili, że chciało się siedzieć na serwerze coraz więcej i więcej. Gry w tym zbyt dużo nie było, więcej śmiechu, zabawy i głupich żartów. Z tego co pamiętam były to czasy jak na serwer wchodził jeszcze Twin, który pełnił w dodatku funkcję OP. To był dopiero jajcarz, ale mniejsza... Ludzie wtedy potrafili zatrzymać się na środku mapy, na przeciwko wroga żeby odpisać. Szkoda, że tamte czasy bezpowrotnie odeszły, bo teraz liczy się tylko topka i topka... 
Tak w skrócie przybyłam i osiedliłam się w cs'ie i zarówno na tej sieci. Aż ciężko uwierzyć, że początek z Wami był prawie 3 lata temu, oficjalnie 2 co prawda... :D 

Napomknęłaś już o swoich początkach na Pochylni to proszę cię, rozwiń ten temat troszkę szerzej. Jakie wydarzenie miało miejsce w Twojej wirtualnej karierze, że trafiłaś właśnie na tą sieć serwerów?

Nie do końca pamiętam, ale opcje są trzy:
- przez reklamę na jakiejś stronie
- dlatego, że brat na Poszce grał
- skakałam po serwach i mi się serwer spodobał.

A co takiego sprawiło, że zarejestrowałaś się na forum i zostałaś na dłużej?

Na serwerze zatrzymał mnie niesamowity klimat, zabawni ludzie i ogólnie odmienność tego serwera od innych. A na forum niestety konto do podania :D Jakbym założyła od razu jak zaczęłam grać, to by już leciał 3 roczek, a tak to ledwo ponad 1. 

Która odsłona CS'a najbardziej przypadła Ci do gustu?

Najlepszy był, jest i będzie CS 1.6 :) to jest mój faworyt i nim pozostanie 

To skoro CS 1.6, to które mody tej odsłony najbardziej Ci odpowiadają?

Ctf + bf2 jest ulubiony, ale nie lubię grać na pustym serwie. Inny, który preferuje to Cod, w przypadku Pochylni jest to ProCod. A czołówkę zamyka JB. Chociaż z utęsknieniem czekam na otwarcie ZombieInfekcja czy jakoś tak :v

Dość szeroka gama, ale chciałbym zapytać Cię o jeden serwer. Co sądzisz na temat Pochylniowego JB?

Atmosfera jest całkiem przyjemna no chyba, że wejdzie Musiek... Ogólnie jest okey, Synerek ogarnął większość spin, a reszta zajmują się admini także z tym problemu nie ma. A jeśli chodzi o sam mod to kilka rzeczy można by było zmienić, ale dajmy się wykazać nowym OP (trzymam kciuki za Karinke) ;) 

Wspomniałaś także o strzelaniu do HLTV na CTF. Miała byś jakieś rady do Opiekuna co zmienić by serwer powrócił do normalności?

Powrócić do wcześniejszych odznak, za czasu Twina, wykupić reklamę, ogarnąć adminow i powinno być wszystko cacy.

Posiadasz funkcję admina na 3 serwerach. Jak organizujesz czas, żeby ogarnąć porządek na wszystkich tych serwerach?

Na 1 bycie adminow to tylko funkcja reprezentacyjna, a na 2 pozostałych jakoś daje radę.

Grasz w coś oprócz Kantera?

Tylko na nerwach nauczycielom :D 

Jaki mod chciałabyś zobaczyć na Pochylni lub serwer jakiej gry?

Chyba wszystko jest, a raczej będzie jak włącza Zombie ;)

Co sądzisz o organizowanej co miesiąc akcji "Admin Miesiąca"?

Moim zdaniem jest to bez sensu. Zwłaszcza, że to taka 'walka' o kolorek. W ruch idą układy i układziki ,,Ja zagłosuję na Ciebie, a Ty zagłosuj na mnie''. Zwykli gracze rzadko mają konta na forum, żeby mogli się wypowiedzieć, a to oni mają najwięcej do powiedzenia, bo to oni grają.

Coś w tym jest. Jaką widzisz przyszłość dla Pochylni?

Jak wytrwa przez lato to później będzie już tylko z górki. Z nowym właścicielem i zapałem Klaudii na bank damy radę ;)

Oby Twe słowa były prorocze. Czy uważasz, że regulaminy Pochylni są dobrze ujęte?

Osobiście uważam, że są zbyt ogólne. Łatwo się wykręcić od bana tłumaczeniem, że w regulaminie pisze coś innego nie wspominając o takiej i takiej sytuacji. Poza tym dotychczasowy regulamin dla adminow jest zbyt pobłażliwy. Admini robią co chcą, bo jak mawia regulamin: admin ma zawsze rację. Wydaje mi się, że w regulaminie powinno być zobowiązanie dla adminow, np. że w trakcie tygodnia zagra na serwerze min. 4-5h. To nie jest dużo, a każdy admin w podaniu podaje czas gry na serwie więc powinien się go trzymać. Co do regulaminu to ma on sporo mankamentów, ale po najniższej linii oporu przyjmijmy, że może być.

Zapraszam do działu "Propozycje zmian", a administracja na pewno przyjrzy się temu bliżej. Byłabyś w stanie zganić czy wyróżnić jakąś osobę na forum za swoją pracę?

Nie będę nikogo faworyzować. Podejrzewam, że każdy robi to na co go stać i każdemu należy się podziękowanie za jego ciężką pracę ;)

Powiedz nam, czego lub kogo brakuje Ci na Pochylni?

Głównie to starej ekipy z CTF'a, nikt nigdy tych faceciaków nie zastąpi :v
Mogłoby wrócić też kilka osób z ProCoda, ale niestety mają permy :v

Zbliżamy się powoli do końca. Jakbyś miała wskazać 3 cechy, które wyróżniają Pochylnię na rynku sieci serwerów to co to by było?

Na pierwszym miejscu trzeba wyróżnić klimat i atmosferę, później graczy, a na koniec ogarniętą (w większości, bo zdarzają się wyjątki) administrację.

Wymęczyłem Cię troszkę swoimi pytaniami :P Masz zatem teraz swoje "5 minut". Możesz pozdrowić kogoś lub powiedzieć po prostu co chcesz :) 

W takim bądź razie chciałabym pozdrowić imiennie: Klaudię - za włożoną w tę sieć masę czasu i serca, Pawła - za to, że jako pierwszy dał mi szansę wykazać się jako admince, Kamila - za to, że jest opiekunem jak zorza polarna (rzadko spotykana), Kingę - za to, że pokazała nam co to znaczy upór w dążeniu do celu, Asię - bo z nią zawsze jest wesoło, Huberta - za te szczere rozmowy, Damiana - za ciekawą rozmowę na ts'ie, Mateusza - za założenie kanału, Michała - za to, że zawsze bez "pukania" wchodzi na mój kanał na ts'ie, Sebastiana - bo to najlepszy admin PB, Romana - za to męczenie się z tym wywiadem, Patryka - bo dzięki niemu zostałam tu na dłużej, Mariusza, Arka, Radka, Przemka, Michała, Łukasza, Krystiana, Pawła, Łukasza, Piotrka, Pawła, Adriana, Karola, Maćka, Mateusza i Olę - za te wszystkie mile spędzone chwile na CTF'ie, Darka, Jakuba, Mateusza, Daniele, Wiktora, Marcina, Huberta, Tomka, Mateusza, Krystiana, Tomka i całą resztę ekipy z ProCoda - po prostu za to, że byliście i jesteście Laurę, Seweryna, Sebastiana, Tomka, Mateusza i inne ciekawe osoby z JB - bo z wami zawsze jest wesoło Daniela - bo to najlepszy człowiek pod słońcem, za te kilka tysięcy wiadomości, za to kilkadziesiąt godzin rozmów, za te wspólne spotkania i ogólnie za to, że jest, bo bez niego wszystko było by inaczej. Wszystkich graczy Pochylni i wszystkich, którym się chce czytać ten wywiad.

Chciałbym Ci z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas, który mogłaś inaczej wykorzystać oraz za pozdrowienia :) 
Oczywiście przesyłam także pozdrowienia :) 

Polecam się na przyszłość ;) <wybacz, że zmarnowałam Ci tyle czasu Romanie>

Żebym tylko tak czas marnował :D Do usłyszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

ale smska to już nie możesz napisać :C

Niestety :v czekam z utęsknieniem aż Ty napiszesz :c

Cytuj

Wywiad bardzo fajny, byłby jakiś fajny gif ale komórka odmawia posłuszeństwa T.T Dobra robota :>

Liczyłam na hejty, a tu taka niespodzianka... :v

Cytuj

Teraz wiem kto zaprasza mnie do gry w 1.6

I tak nigdy nie przyjmujesz zaproszenia :v

Cytuj

Numer telefonu na pw ;*

Aż się nie mogę doczekać :3

Cytuj

Wywiad ok, tylko ten kolorek ;_;

Różowy :33

Cytuj

Czy ja zostałem pozdrowiony 3 razy?

Nie, zostałeś pozdrowiony raz :v

Cytuj

A czy ten Kamil którego można spotkać jak zorzę polarną to Avelo?

Nie ma drugiego takiego :D Avciu jest tylko jeden!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cię na steam od ok 2 lat ale dopiero dzisiaj się dowiedziałem kim jesteś :D Po jakże długiej rozmowie z Tobą na steam mogę stwierdzić, że jesteś bardzo milutką osobą ^^

 

Co do wywiadu to ja tam od zawsze wiedziałem że szanowny pan Menel ma smykałkę do  bycia reporterem. Zawsze wiedział co i jak robić w tej dziedzinie dobrze dobierał pytania i co najważniejsze wybierał osoby które rzeczywiście "są wartę wywiadu"

Menlu dałbym ci like ale w związku z tym że mnie o to prosiłeś Ci nie dam :D 

Kto był trochę dawniej na pochylni to pamięta pewnie pewnego futrzaka który tak postępował  i w życiu dostał ode mnie tylko jednego like (za admina na ts3) :D 

Pozdrawiam, powstały z martwych Pe. ;)

 

 

Tak tak, oczywiście.

Menel (24 czerwiec 2015 - 15:05): 
Prosiłem cie o komentarz, bo byłem ciekawy a nie o lujka Pe. ndolino ;P Uszy się myje, a nie wietrzy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...