• Ogłoszenia

• Sandrox

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
    • Skip3r

Admin Miesiaca   30.01.2017

Powraca konkurs na Admina Miesiaca, poznaj szczegoly - wiecej w dziale Ogloszenia  
    • MafiOozo

Wygraj CS:GO w konkursie LOTTO!   14.02.2017

Wytypuj liczby i wygraj CS:GO w konkursie LOTTO! Więcej w dziale "Konkursy"
Fan Zenka

ugabuga

18 postów w tym temacie

Imię: Kuba
Kontakt (GG/e-mail/steam): steam: "Kuba", avatar to ciuchcia z "Tomek i przyjaciele"
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: niezłe
Znajomość zasad pisowni?: mam autokorektę w przeglądarce, przecinki stawiam i zdaję z polskiego
Ile masz wolnego czasu?: aż za dużo, przynajmniej ostatnimi czasy
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Chcę pomóc moim kolegom: menelowi i bambusowi w pisaniu wywiadów czy "Pochylnia niusów". Pisanie po polsku czy angielsku nie stanowi dla mnie żadnego problemu, a jak byłem srajtek to słuchałem "Ev'ry Night", więc i po mandaryńsku mogę siachnąć jakiś artykuł. Lubię sobie popisać, to może się na coś przydam i zamiast dostawać warny, to jakieś lajki polecą. Większość rzeczy pisze sam menel, ewentualnie bambus coś machnie, ale to rzadko, bo on nierób z natury jest. Mam niezłe flow ogólnie, słucham trochę disco, to niezłe metafory będą leciały i jestem kreatywny, więc różne niekonwencjonalne pomysły mam. 

POZDERKI, ELO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, bo s??ucha Zenka i zaproponowa?? mi kole??e??stwo i mi pomo??e w PN.

i kreatywny

jedyny minus to 3 warny

co oczywi??cie nie jest wymogiem na reportera, tak??e minus znika

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na NIE.

bo on nier??b z natury jest.

- Obrazi??e?? mnie i mi teraz przykro,

- jeste?? s??abym trollem,

- nic nie ogarniasz,

moim kolegom

- k??amiesz,

- jeste?? nieuprzejmy,

Jedynym plusem jest to ??e ci??niesz haxa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.