Skocz do zawartości

Czym jeździcie?


osejszon

Rekomendowane odpowiedzi

Serio ma 4 kółeczka skrętne:) Jeździ się nią rewelacyjnie:) a zakręty ostre bierze,jak by miała przed sobą prostą drogę:)
Osoby,które ze mną jechały pierwszy raz to miały wrażenie,że wypadamy z drogi i momentalnie łapały się za krzesło,drzwi,uchwyt nad głową,czegokolwiek by się zaprzeć:)
Polecam wszystkim:) Teraz coraz więcej samochodów osobowych z masowej produkcij posiada ten system:(:(:(Ale nic nie przebije nisko położonego ciężaru,przy szerokim i długim roztawie kół:):)w
Dla mnie CUDO CUDO CUDO:):):)Dlatego mam 3 z rządu:)

Jak pisałem dodaję focie:)

niunia.jpg

niunia1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszukałem się że tylko ja przyznałem się do posiadania rdofla, co racja @tygrysekk bardzo marniutki. Ale i bardzo wdzięczny przy funkcjonalności i trwałości (poza nadkolami jak już wiadomo). Dlatego sprawiłem sobie kolejnego złomka, i to określenie najlepiej oddaje tragizm sytuacji. Nowe foto dodam w okolicy czwartku jak wrócę do domu. No i gratuluję gustu do fajnych samochodów, i co ważniejsze nie poddawania panującej modzie sałatki z buraków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety "Stary Grzyb" też mam już problem z rudą:(Zaczyna moja niunie powoli wykańczać:( jak to ładnie nazwałeś złomka mamy i jesteśmy z tego dumni:) Jak mi się uda w tym roku to będę chciał zatańczyć z rudą,ale po głowie mi chodzi jeszcze motorek,tak więc będę musiał wybrać zapewne i będzie to ciężka decyzja:(
No "MafiOozo" muszę powiedzieć,że jazda sprawia mi nią bardzo dużo przyjemności-po za tym to chyba o czymś świadczy skoro to jest moja trzecia Prelka, na 8 lat posiadania prawka. Od niej zacząłem jazdę i nie znudziała mi się nic ,a nic. Fakt,że do najszybszych samochodów ona nie należy,ale jak już wspomniałem wcześniej na zakrętach wymiata:) Na torach wyścigowych było widać po osiągach,mimo swojego wieku daje radę niejednemu sportowemu autku:) Będziesz miał napewno okazje się bryknięcia takim systemem jak 4ws:)

Pracując jako mechanik miałem styczność z wieloma samochodami każdej klasy,kategorii i tylko jednym lepiej mi się jeździło:( pff jeździło to za dużo powiedziane,bo raptem zrobiłem nim jakieś 100 kilometrów,może byłem podekscytowany klasą lamborghini gallardo,bo nie miałem okazij jazdy prawdziwym sportowym samochodem. Ale co tam wiem,że mieć go nie będę,ponieważ mnie na to nie stać. W sumie ciężko mi jest powiedzieć,czy bym miał Lambo na nasze Polskie fantastyczne drogi:) Patrząc na Prelę,codziennie jestem nią oczarowany:)Kiedy stoi sobie przy ulicy i delikatnie słoneczko na nią zerka,mówię sobie sam do siebie,Ale Ty jesteś śliczna:) Wiem dziwnie to brzmi,ale tak jest:) 

Czekamy na Twoje focie "Stary"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Grzyb, nawet bez " ". :) Sam osobiście mam podobnie, tyle że ja pod nosem sobie mówię "boszhe najbardziej uwalony samochód w mieście". Chociaż przyznam szczerze raz byłem na wiosnę rdzoflem w Gdańsku w takim błotnistym moro na całym samochodzie i jakieś blondynki w samochodzie obok się uśmiechały, znawcy tematu wiedzą o czym mówię. I nie, nie był to szyderczy uśmiech. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak  to się mówi,klasyki mają duszę:) Nawet nie wiadomo,co gdzie i jak może Cię spotkać,a styl to kwestia gustu:) Jak zobaczymy Twojego Złomka to ocenimy ich uśmiech:)
Też czasem tak mówię-rany,ale ona jest upierdzielona chyba nie ma gorszych,a tu proszę za parę wozów jakieś autko ujeb... że hohho i do tego ruda zajeła większość wozu:( Ja narzekam na swoją,ale bywają gorsze,a co najlepsze w nich, to to że drajwerzy są dumni i nie kryją głowy w kiere jak czasem to widziałem w wawie:) Szacun dla nich:) Jak ściągnę z drugie kompa fotki ze zlotu to też podeślę:) Prosiłbym Was,że jak byście miali też owe focie to dodajcie,może temacik pójdzie nieco dalej niż tylko swoje Niunie,Niunka:P MafiOozoa Ty czym śmigasz skoro piszesz,że pracujesz samochodem:) Pochwal się szybciutko,bo jeszcze nie wspomniałeś o tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 10 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...