Skocz do zawartości

Wywiad ze Skip3r'em


Bambus

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym pochylniowa redakcja ma Wam do zaprezentowania wywiad ze Skip3r'3m - Opiekunem CS:GO MOD, wielokrotnym adminem pochylni, byłym grafikiem i donatorem. Idealna lektura w tą ponurą sobotę, zapraszamy do czytania. :)

Witaj Skip3r! Czy chciałbyś uraczyć mnie i moją (naszą) sieć serwerów pozwalając udzielić wywiad?

Witaj Bambus, jasne, chętnie odpowiem na twoje pytania.

Dobrze bardzo. Bardzo dobrze. Zaczynajmy więc. Standardowo: przedstaw się.

Mam na imię Adrian, pochodzę z malej miejscowości o długiej nazwie: Nowe Miasto Lubawskie - Warmińsko-Mazurskie, niedaleko Iławy. Obecnie mieszkam w Gdańsku. We wrześniu skończyłem 18 lat.

Iława... Miasto dość mi bliskie, bo miałem tam mieszkać. Dość ładne tereny na pojezierzu, co o tym sądzisz?

Podzielam twoje zdanie. Jezior jest wokół pełno, okolice są malownicze i spokojne i nawet dobre dyskoteki :)

Dyskoteki mówisz? Będę pamiętał, a czasem tam bywam :D Gdzie ci lepiej? W małym miasteczku czy jednak w większym mieście?

Małe miasto - swój klimat, każdy każdego zna, ale mniej pracy i szkół. Z kolei duże miasto daje możliwości, więcej się dzieje, ale jak mam wybierać, to wolę mniejsze miasta.

Przy szkołach będąc: powiedz coś o swojej szkole i profilu klasy w której pobierasz nauki.

Jest to Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku o profilu Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. Co mogę o niej powiedzieć? Jest trudna, rozszerzona matma i fizyka robi swoje, ale mam za darmo basen i siłkę, wiec warto.

Siłka? Ile wynosi obwód bicka?

Szczerze mówiąc nie wiem, trenuje dla rekreacji, nie na jakiejś rzeźby czy coś.

Ciekawe podejście. Będąc przy kategoriach wymagających zaangażowania fizycznego, jaki jeszcze sport/aktywność lubisz uprawiać? Rozumiem że pływanie, coś jeszcze?

Przez 5 lat trenowałem piłkę ręczną w UKS Conrad Gdańsk, mam około 10 medali z tej dyscypliny, mistrzostwo wojewódzkie, mistrzostwo Gdańska, 3. miejsce w szkolnej lidze wojewódzkiej oraz z turniejów towarzyskich.

No to widzę że coś tam umiesz. Gratulacje!

Wracając do nauki i pracy o której wspomniałeś. Jak widzisz swoją przyszłość? Od razu do pracy? Studia? Czy może jeszcze coś innego?

Mam zamiar iść do wojska lub studiować spedycje.

Spedycja? Wielu z nas może nie wiedzieć co to jest, powiedz na czym to polega.

Spedycja to kierunek, który opiera się zlecaniu i ogarnianiu całego transportu, lądowego, lotniczego i morskiego. Najbardziej interesuje mnie spedycja lądowa, w szczególności ciężarówki. Lubię uczyć się języków, a w tym zawodzie jest to potrzebne praktycznie ciągle, chyba ze ktoś pracuje tylko jako spedytor na obszarze Polski. Spedytor ustala, kiedy ma być dostarczony ładunek, gdzie kierowca ma odebrać ładunek, kiedy ma "pauzy" i wszelkie powroty do domu.

Brzmi ciekawie. A wojsko? Jaka specjalizacja czy dziedzina?

Wojsko lądowe, w szczególności interesują mnie komandosi, ale to daleka droga, żeby dostać coś powyżej kaprala trzeba mieć wykształcenie średnie.

Ekstremalnie. Pamiętaj kto przeprowadzał z Tobą wywiad w razie mobilizacji:D. Może teraz troszkę o twoim wieku, bo to jest jednak "magiczna granica". Jak się czujesz będąc już dorosłym?

Nie mogłem się doczekać 18 urodzin, ale tak na poważnie, to wiele się nie zmieniło oprócz melanży na legalu. ^^

Prawko jest?

Na razie nie.

To na co ci ta osiemnastka :D ? Jak taki z ciebie melanżowicz opowiedz nam jaki zrobiłeś największy przypał na imprezie.

Nie miałem żadnych większych przypałów na imprezach, można powiedzieć, że mogę dużo wypić :D. Jedyny raz, to nie była impreza, ale opowiem.. Miałem kiedyś wolna chatę (w gimnazjum) i zaprosiłem kumpli, kupiliśmy piwa i oglądaliśmy film, a tu nagle domofon - wujek w odwiedziny, szybko te browary do szafy, potem na dwór i tam dokończyliśmy, to tak jakoś pamiętam, bo ze spokojnego chillouta, nagle się przypał zrobił xD

Każdy mówi, że nie miał przypałów :D Może coś o muzyce? Czego słuchasz?

Głównie disco polo, wystarczy sprawdzić moja sygnaturę:D Ale do drugiej gimbazy to był właściwie tylko rock/metal, potem mi się coś odmieniło. Oczywiście top 1 na mojej liście to Zenon Martyniuk z zespołu Akcent.

Dwa nietypowe. I chyba niezbyt popularne, a wyznawców disco polo się raczej nie szanuje. Nie wstydzisz się z tym obnosić?

Dlaczego miałbym? Disco polo to nic złego, uznaje się to za wieśniacką muzykę- z czego zawsze się śmieją, bo dla mnie może być wieśniacki jakiś rap w stylu: "Jebać policje kurwa mac". Z disco polo to jest tak, że każdy zna, a nikt się nie przyznaje.

Jak na imprezowicza przystało :D Wybierz jedno słowo, którym można byłoby cię najlepiej opisać.

Szalony :D

Niezbyt oryginalnie :D A teraz opisz się bardziej rozwlekle.

Jestem dość porywczy, gadatliwy, nie jestem zbyt cierpliwy, ale co zrobić każdy ma jakieś wady :) Mam dobra pamięć, według moich znajomych dobrze śpiewam.

Dobrze mówisz? Wrzucisz nam kiedyś nagranie jak śpiewasz?

Nie, to że moi znajomi tak twierdzą, to nie znaczy, ze tak jest, może kiedyś, ale nie obiecuję.

Pisząc, że umiesz (albo, że ktoś twierdzi, że umiesz) właśnie nam to obiecałeś, już się nie wywiniesz. Może teraz coś o twoim najbliższym otoczeniu. Gdzie mieszkasz - w domu czy w bloku?

Mieszkam w Gdańsku w nadmorskiej dzielnicy Brzezno - w bloku.

Rodzeństwo?

Mam młodszą siostrę, chodzi do gimnazjum, ale nie mieszkamy razem, nie wiem czy wspominałem wcześniej, ale ja mieszkam z ojcem w Gdańsku, a moja siostra z matka w Nowym Mieście Lubawskim (20 km od Iławy)

Zwierzątko jakieś?

Kot - ma już 19 lat.

Prawdziwy weteran, jesteś młokos przy nim. Coś o twoim hobby? Zainteresowania? Spędzanie wolnego czasu, który możesz sam sobie zorganizować?

Najbardziej interesuję się grafiką komputerowa i filmami, mógłbym oglądać je ciągle.

Filmy? Jaki gatunek preferujesz?

Głównie filmy akcji, kryminały, sensacje, sci-fi, komedie, polskie filmy. Właściwie wszystkie gatunki oprócz jakiś romantycznych.

Jak się nazywa film który ostatnio oglądałeś?

Kilerów Dwóch

Polecasz?

Polecam, to jest druga część, ale pierwsza tez spoko.

Myślę, że to dobry czas żeby zacząć drugą część wywiadu związanej z CS'em i naszą siecią. Zgadzasz się, czy jakieś pytanie pominąłem?

Zgadzam się.

Kiedy i w jaki sposób zacząłeś grać w CS'a?

Już nie pamiętam właściwie kiedy odpaliłem pierwszy raz CS'a, ale zacząłem grać, bo kumple grali i tak zostałem do dzisiaj.

A jak trafiłeś na Pochylnię?

Kolega powiedział mi o serwerze PB, wtedy mu nie wierzyłem, ze możliwe jest strzelanie z kulek w CS'ie :D

Widzę że zaczynasz od najlepszego :D. Troszkę sieci w swoim "CS'owym życiu" chyba zwiedziłeś. Dlaczego zatrzymałeś się na Pochylni?

Bo to tutaj czuje się dobrze, serwery mi odpowiadają, forum też - chociaż mogłoby się zacząć coś ciekawego dziać.

A twój ulubiony mod?

FFA

O ile dobrze obserwuję to nie grasz w Globala. Myślisz że CS:GO wyprze stara dobra jeden szóstkę?

Jesteś dobrym obserwatorem :D Tak sadzę, że wyprze, a nawet już wyparł patrząc na serwery nie tylko Pochylni.

Zamierzasz zagrać, czy do śmierci w CS 1.6?

Grałem w CS:GO, ale mi nie przypadł do gustu, wole klasycznego 1.6.

Opowiedz nam jak wygląda twoja kariera - od pierwszego wejścia do teraz - na pochylni.

Zacząłem od admina na PB, potem admin 4Fun i JB, Donator, S@, Opiekun serwera.

A twój nick skąd się wziął?

Właściwie, to przyszedł mi po prostu do głowy, nie opiera się na niczym specjalnym.

Liczyłem na jakąś ciekawą opowiedz... Tęsknisz za FFA?

Tęsknię , aczkolwiek CS GO MOD zastępuje godnie stare FFA.

Nie zepsuj go. A dodałbyś jeszcze jakiś serwer do naszej oferty?

Dodałbym Deathrun lub Speedrun, oczywiście z auto bh. Z chęcią bym zobaczył ogarnięte Only Awp, bo nasz Aim/Fy/Awp to już nie to samo, a na Aim/Hs jestem zerem :D I klasyczne DM z ESL'owymi mapami.

  Myślę że to czas na nieśmiertelne zakończenie każdego wywiadu. Masz okazję pozdrowić z tego miejsca kogo sobie zaźyczysz.

Pozdrawiam, nizorafa, hue hue, pindolisa i awwe - najlepszą ekipę JB. Pozdrawiam Pariego, Nitro, Metala, B@CHE, Menela, Buszka i innych - najlepsza ekipa PB :D Pozdrawiam Synera, Kasie, Karine, Muśka. Pozdrawiam Klimka, Active'a, Dj.Tomka, Domara, Neqsia i cala ekipę CS GO MOD. Na koniec pozdrawiam aquaxa - za danie szansy na Opiekunie, Ane - za danie szansy na S@. Haxa i terrora - za pomaganie z serwerem i Ciebie Bambusie za wywiad i za recenzowanie piosenek disco polo.

Bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas, dobrej nocki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2015 o 13:30, <span itemprop= napisał:

Kolega powiedział mi o serwerze PB, wtedy mu nie wierzyłem, ze możliwe jest strzelanie z kulek w CS'ie :D. To było jakoś w 2010 roku.

W 2010 roku były trzy serwery. AIM/HS, FFA i Zombie Plague. Twoja wypowiedź troszkę się mija z prawdą. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...