Skocz do zawartości

Propozycje i problemy dotyczące forum.


MichaSiu

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Skip3r napisał:

Dzięki Haxiu. Wiedziałem, że można to zaokrąglic. Po prostu napisałem, że nie możliwe do zrobienia jest:

Czy nie da rady zrobić tak by było ono dopasowane i kolor dostosowywałby się do głównej grupy użytkownika?

A to zwracam honor, widocznie źle zrozumiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rey1 napisał:

Usunąć samozaznaczanie napisanego teksu po naciśnięciu "ą" Jak kogoś zacytujemy a potem naciśniemy "ą" to zaznacza sie tekst . Lekko mówiąc denerwuje mnie to ja coś dlugiego napisze, potem nacisne "ą", zaznaczy sie tekst i bede pisal dalej i all usune...

Na tą chwilę nic z tym się nie da zrobić - błąd silnika po aktualizacji 4.1.18.2. Pozostaje czekać na łatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać nowe buźki (zamienić z obecnymi). Zmienić na lepsze :D:):P Troche (jak dla mnie) wyglądają sztucznie, moim zdaniem :D a :) niczym sie nie różni, :D powinny być zęby większe, jakkolwiek by to nie brzmiało, a w tej buźce :) powinien być uśmiech bez zębów xD Może lepiej dodać podobne albo takie same jak na multi hedziorze. I dodać buźke  "xD" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rey1 napisał:

Dodać nowe buźki (zamienić z obecnymi). Zmienić na lepsze :D:):P Troche (jak dla mnie) wyglądają sztucznie, moim zdaniem :D a :) niczym sie nie różni, :D powinny być zęby większe, jakkolwiek by to nie brzmiało, a w tej buźce :) powinien być uśmiech bez zębów xD Może lepiej dodać podobne albo takie same jak na multi hedziorze. I dodać buźke  "xD" 

Dodałem kilka jak jakieś inne jeszcze to wyślij mi na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

http://scr.hu/0e15h/pfon2

Czasem po przeglądaniu forum przy odświeżeniu na stronę główną wyskakują jakieś dziwne napisy, że nie wiem po jakiemu to jest, ale wygląda bardziej na jakieś znaki. Niestety nie zdążyłem zrobić screena w momencie, kiedy one mi wyskoczyły, bo za późno się zorientowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...