• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
nonitek

moderator nonitek

13 postów w tym temacie

Nick na forum: nonitek
Doświadczenie: pełniłem już taką funkcję, poza tym wiem co wolno a co nie, a moderator to też często funkcja oceniająca.
Ile dziennie jesteś na forum: Po zrezygnowaniu ze swoich rang nie udzielam się na forum znacząco, ale jednak na nim przebywam i to całkiem sporą ilość czasu. Czytam sobie tematy, posty, shoutbox.
Osiągnięcia na Pochylnia.pl: przez dość długi czas byłem super adminem (bardzo aktywnym), baaaardzo długo adminem na aim/fy/awp, adminem jb, krótko nawet opiekunem jb.
Kontakt (najlepiej jak najwięcej): steam, forum, jak trzeba to fb.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Wydaje mi się, że przyda się znów w ekipie ktoś ze starszych stażem. Na forum mam konto niespełna 4 lata, a przecież chyba nikt nie założył go w dzień rozpoczęcia gry na serwerach. Aktualnie jestem po sesji, także czasu mam pod dostatkiem, a na forum i tak spędzam dużo czasu - więc uznałem że nie muszę go marnować.  
Link do dziesięciu reklam umieszczonych w dziale "Reklamuj nas": nie zrobiłem reklam, zamiast 10 tematów w śmietniku dam jakiś donate

● Aby móc złożyć podanie na Moderatora, należy mieć ukończone 18 lat (warunek konieczny) +

● Trzeba mieć minimum 100 godz. na forum +
● Trzeba mieć minimum 300 postów +
● Prośby o Moderatora można składać przez cały okres rekrutacji. +
● Można złożyć 1 podanie na 30 dni. +
● Nie można posiadać żadnych aktywnych WARNów. +
● Należy zrobić 10 reklam sieci, umieścić je w dziale "Reklamuj nas!" a link do tematu umieścić w podaniu! +

Podania na MODERATORA mogą składać TYLKO osoby pełniące już funkcje Super Admina na forum (w szczególnych przypadkach administracja może odstąpić od tej reguły). + jestem osobą pełniącą już tą funkcję (nie jest napisane w końcu czy musze ją teraz pełnić )

Nonito Donaire.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oooo Nonito Donaire sk??ada podanie :> jestem na tak:

+ minimum 100 h na forum - on ma pond 100 dni 

+ min 300 postow - ma 3x wiecej 

+ wiek

+ ogarniety czlowiek

+ mo??na mu zaufa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.