Skocz do zawartości

Skarga La Vida Loca


Skip3r

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zazenowany opisem profilu, Super Admina La Vida Loca. Jak osoba z tak wysoka ranga, moze miec tak wulgarny i obrzydliwy opis profilu? Regulamin mowi jasno:

 

-Zakaz nadmiernego u??ywania wulgaryzm??w oraz obra??ania innych u??ytkownik??w.

 

W przypadku Super Admina, nie powinno wystapic ani jedno wulgarne slowo, a tu nie dosc, ze przeklenstwo, to jeszcze ochydne porownanie. Mowie oczywiscie o tym:

 

pre_1460394994__loca.png

 

 

 

Nastepna sprawa, przez caly okres swojej pracy, sprawdzil az 2 demka w Anticheat, czy to szczyt mozliwosci?

 

 

Lecmy dalej... Pierwszy sprawdzony temat 15 luty 2016 - czyli od tego czasu ma jakos S@. Dzis mamy 11 kwietnia (55 dzien pelnienia funkcji), a nasz Super Admin, ma sprawdzone 44 tematy, czyli byl tak aktywny, ze nie wpada mu nawet 1 temat dziennie...

 

 

Na koniec dodam, ze Leksus nie zna nawet swoich uprawnien, tutaj posluze sie tym tematem http://pochylnia.pl/topic/108088-ban-v/ " mamy taki rozkaz ??eby w takich sprawach si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na konsekwencje, bo jest roznica, miedzy nieobecnoscia na czas nie okreslony u osob z najwyzsza ranga, a u osoby, ktora sie wepchala c nie robi wiecej. Co do tego cytatu, to forum nie sluzy rozglaszaniu swoich pogladow idnosnie prostytutek, a ja nie chce wchodzic w profil i widziec chamskiego i oblesnego cytatu. Zaraz sie ktos zepnie, zebym w takim razie nie chodzil wcale w takie profile, a to jest glupota, bo to jest publiczne forum z publicznymi profilami. W dodatku sa tu osoboby bardzooo mlode i nie piwonny sie uczyc, ze kobieta (nie wazne czy lekkich obyczajow czy nie), to worek na sperme.

Za literowki sory, pisze na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...