Skip3r

[Moderator] Skip3r

16 postów w tym temacie

Nick na forum: Skip3r
Doświadczenie: Administrator, Junior Admin, Moderator innych Sieci. Opiekun i S@ Pochylni.
Ile dziennie jesteś na forum: Około 2h, potem zawsze jestem na Steamie i odwiedzam co chwilę Pochylnie.
Osiągnięcia na Pochylnia.pl Opiekun JailBreak, Opiekun CS GO MOD, Super Admin, Admin TS3, Admin serwerów 1.6.
Kontakt (najlepiej jak najwięcej): Steam, GG (rzadko wchodzę), telefon, poczta...
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem otwarty, mam duży dystans do siebie, nie boję sie Warnować :) oraz jestem na bieżąco z sytuacją Sieci i forum. Do tego pomagam od strony technicznej na kilku serwerach Sieci oraz pomagam nowym Opiekunom z obsługą Serwera.
Link do dziesięciu reklam umieszczonych w dziale "Reklamuj nas": Wysłałem 40 zł wczoraj.

● Aby móc złożyć podanie na Moderatora, należy mieć ukończone 18 lat (warunek konieczny) +
● Trzeba mieć minimum 100 godz. na forum +
● Trzeba mieć minimum 300 postów +
● Prośby o Moderatora można składać przez cały okres rekrutacji. +
● Można złożyć 1 podanie na 30 dni. +
● Nie można posiadać żadnych aktywnych WARNów. +
● Należy zrobić 10 reklam sieci, umieścić je w dziale "Reklamuj nas!" a link do tematu umieścić w podaniu! Chyba pieniądze na reklamę są lepsze niż reklamy na forach, na które nikt nie zagląda.

Podania na MODERATORA mogą składać TYLKO osoby pełniące już funkcje Super Admina na forum (w szczególnych przypadkach administracja może odstąpić od tej reguły). Pełniłem tę funkcje, a nie jest napisane, że trzeba pełnić aktualnie.

Tak tak wiem, że zrobiłem co zrobiłem, ale zaręczam, że zrekompensowałem się w 150%, wrzucałem pliki na MH, żeby to odrobić oraz pomagałem z Serwerami. Teraz pracuje także nad nowym Kodem Reklamowym Sieci.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tyle juz próbował ze można mu dac szanse :D jestem na tak xd
Ogarnia co trzeba i wgl :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na tak dużo osób będzie dawało mu nie dlatego że miał bana

-ziomek ogarnia
-znam go trochę i wiem że idiotą nie jest
-szansa to chyba każdemu się należy
-okres próbny może dostać i jak się wykaże to zostanie a jak nie to odbierzecie mu uprawnienia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomimo tego co się stało jestem na TAK:

- Ogarniesz

- spore osiagniecia na pochylni

- widac, ze chcesz wszystko naprawic

- masz kuture i dogadujesz sie z wiekszoscia osob

- jak napisal f!nd, szansa sie nalezy 

- pomagasz innym 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

+ Jesteś pomocny
+ Po mimo wielu sprzeczek ostatnich dni wydajesz się ogarnięty
-/+ Dopiero co został utworzony serwer JB. Według mojego zdania powinieneś poświęcić się dla niego, a nie moderator, ale jak ogarniesz i to i to no to dlaczego by nie 
Jestem na tak

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Martwi mnie jeden fakt :

Jakiś czas temu miał dostęp do serwera Paintball i bez konsultacji z graczami/adminami wprowadzał sobie zmiany -

1. Usunął nożówkę - powód ? bo stwierdził że szkoda czasu...mimo że wszystkim się podobała.

2. coś pokopał i były problemy z kulkami oraz wejściem na serwer ( dobrze że dał rade to naprawić ) kolejna dodawał sobie mapki jakie chce...

A najlepsze w tym wszystkim sie to że na serwerze spędza 40 godzin rocznie przeliczając na miesiąc wychodzi 3.33h.

Jak widać na powyższym przykładzie gdy ma trochę władzy od razu z niej korzysta bez najmniejszych obaw..

------------------

Wymagania spełnia ale czy jest to odpowiednia osoba na to stanowisko ? ciężko powiedzieć z mojej strony leci neutral.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.04.2016 o 14:36, en? napisał:

Martwi mnie jeden fakt :

Jakiś czas temu miał dostęp do serwera Paintball i bez konsultacji z graczami/adminami wprowadzał sobie zmiany -

1. Usunął nożówkę - powód ? bo stwierdził że szkoda czasu...mimo że wszystkim się podobała.

2. coś pokopał i były problemy z kulkami oraz wejściem na serwer ( dobrze że dał rade to naprawić ) kolejna dodawał sobie mapki jakie chce...

A najlepsze w tym wszystkim sie to że na serwerze spędza 40 godzin rocznie przeliczając na miesiąc wychodzi 3.33h.

Jak widać na powyższym przykładzie gdy ma trochę władzy od razu z niej korzysta bez najmniejszych obaw..

------------------

Wygania spełnia ale czy jest to odpowiednia osoba na to stanowisko ? ciężko powiedzieć z mojej strony leci neutral.

Wszystko było konsultowane z NeQsem, nie podejmowałem sam decyzji o serwerze. Z resztą już nie mam dostępu, bo jak widzisz jest nowy Opiekun.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście że na TAK, jedna z najbardziej ogarniętych osób jaką znam.  Bardzo duże doświadczenie, i wiedza.

Do tego lubi polamić u mnie na serwerze :P i kocha moje ciastka na steam. Według mnie jest to odpowiednia osoba na to stanowisko. Tylko przyjmować. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem Na TAK 

Pomocny
Ogarnia 
Jak tu widzę wiele razy próbował a nich zostanie xD :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tak 
Ogarnięty 
Miły 
Kulturalny
Potrafi ładnie się wypowiadać co u moda jest ważne :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na gxp dałeś mi się poznać od swojej niezbyt dobrej strony, ale z tego co widzę po forum to posiadasz doświadczenie, jesteś chętny do pomocy i co ważne na chęciach się nie kończy. To jest ważne i dlatego jestem na TAK.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tak 
+Ogarnięty
+Doświadczenie ma 
+Wymagania spełnione
+Długo na sieci 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tak
Pomocny
Długo na sieci
I ogarnięty :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

close.png

Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Podanie zostanie rozpatrzone.

Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pochylnia.pl

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.