Skip3r

[Moderator] Skip3r #2

22 postów w tym temacie

Nick na forum: Skip3r
Doświadczenie: Jezeli o Pochylnie chodzi, to Opiekun, Super Admin, wielokrotny admin. Na innych sieciach posiadalem najwyzsze mozliwe rangi.
Ile dziennie jesteś na forum: Same forum, to okolo 2h, potem jeszcze wejde na telefonie kilka razy i na steam jestem.
Osiągnięcia na Pochylnia.pl Opiekun JailBreak, Opiekun CS GO MOD, Super Admin, Admin TS3, Admin serwerów 1.6.
Kontakt (najlepiej jak najwięcej): Steam, GG, telefon, poczta.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Przede wszystkim podchodze do wszystkiego z dystansem, staram sie wykonywac obowiazki na 110% i znow uzyje argumentu z poprzedniego podania: nie boje sie warnowac :). Mysle, ze moj ban zostal odpracowany ze sporym zapasem, gdyz wykonalem troche roboty dla sieci. Glownie pomagalem z serwerami, wrzucalem takze pliki na MH, oczywiscie dotacje z mojej strony i ostatnio skonczony kod reklamy. Do tego przygotowuje konkursy na JailBreak i udzielam sie w grafice (glownie prywatne zlecenia uzytkownikow, bo zlecen sporo w dziale nie ma).

● Aby móc złożyć podanie na Moderatora, należy mieć ukończone 18 lat (warunek konieczny) +
● Trzeba mieć minimum 100 godz. na forum +
● Trzeba mieć minimum 300 postów +
● Prośby o Moderatora można składać przez cały okres rekrutacji. +
● Można złożyć 1 podanie na 30 dni. +
● Nie można posiadać żadnych aktywnych WARNów. +
● Należy zrobić 10 reklam sieci, umieścić je w dziale "Reklamuj nas!" a link do tematu umieścić w podaniu! Pewnie wrzuce kolejna dotacje zamiast robic reklamy.

Podania na MODERATORA mogą składać TYLKO osoby pełniące już funkcje Super Admina na forum (w szczególnych przypadkach administracja może odstąpić od tej reguły). Pełniłem tę funkcje.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JA nie rozumiem po co tyle rang :D

Ale na TAK :D
+wiek
+doswiadczenie
+podejscie do spraw 
+aktywny :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście że TAK ogarnięty,sympatyczny. Bardzo duże doświadczenie. Odpowiednia osoba na to stanowisko. Nic dodać nic ująć tylko akceptować podanie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymagania spełnione, radzi sobie jako opiekun serwera, ma już jakieś doświadczenie na tej sieci.

Nie mam żadnych większych zastrzeżeń - jestem na TAK.

DoMAR (23 maj 2016 - 22:59): 
Zakaz pisania postów,które nie są poparte sensownymi wypowiedzeniami np. "Jestem na nie - za mało lat itp.".

Jak byś mógł to się bardziej wysil bo tak trochę liche te twoje argumenty. Popraw to i po sprawie..
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wrzucalem takze pliki na MH

Skoro wrzucałeś pliki na MH to tam się staraj oi jakieś stanowisko, bo jak dla mnie to jest rozróżnienie sieci i to jest wielka różnica. MH swoją drogą a pochylnia swoją. Powtórzę to co napisałem w poprzednim podaniu. Nie jesteś innowacyjny. Nie oceniam czy jestem na tak czy nie bo to i tak nie ma najmniejszego sensu bo głos mój czy innego zwykłego usera nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Napisz co chcesz wprowadzić nowego, czy chcesz zrobić jakieś innowacje i nowości. Jeśli masz być moderatorem tylko do zamykania tematów i warnowania to stanowczo nie bo rola moderatora nie polega tylko na tym. To rozwój forum i ciągłe szukanie dyskusji i zachęcanie do niej a o tym w podaniu nie napisałeś a wg mnie na tym polega ta rola. 

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 23.05.2016 o 21:30, MafiOozo napisał:

wrzucalem takze pliki na MH

Skoro wrzucałeś pliki na MH to tam się staraj oi jakieś stanowisko, bo jak dla mnie to jest rozróżnienie sieci i to jest wielka różnica. MH swoją drogą a pochylnia swoją. Powtórzę to co napisałem w poprzednim podaniu. Nie jesteś innowacyjny. Nie oceniam czy jestem na tak czy nie bo to i tak nie ma najmniejszego sensu bo głos mój czy innego zwykłego usera nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Napisz co chcesz wprowadzić nowego, czy chcesz zrobić jakieś innowacje i nowości. Jeśli masz być moderatorem tylko do zamykania tematów i warnowania to stanowczo nie bo rola moderatora nie polega tylko na tym. To rozwój forum i ciągłe szukanie dyskusji i zachęcanie do niej a o tym w podaniu nie napisałeś a wg mnie na tym polega ta rola. 

Tylko te pliki na MH wrzucalem po to, zeby zrekompensowac sie tutaj, to chyba oczywiste.

O to zostalem poproszony, to wrzucalem.

Po drugie, widzisz punkt "Jakie chcesz wprowadzic zmiany na forum"?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jest też punkt "Dlaczego Ja?". Takimi argumentami jakie podałeś mnie nie przekonujesz niestety a przecież każdy ma prawo do własnego zdania? Moje właśnie jest takie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na TAK:
+ wiek
+ doświadczenie
+ posty
+ aktywność na forum
+ osiągnięcia

malutki - za stanowisko " DLACZEGO JA "

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z takich plusików, to na pewno masz doświadczenie, jesteś chętny do pomocy, często jak jestem na forum to jesteś i Ty. Jednak nie jestem pewien, czy kolejny moderator jest potrzebny. Jak tak patrzę, to za dużo roboty nie mają :) Raczej bardziej ktoś by się na s@ (Tak. Wiem, że za bardzo nie chcesz) przydał, bo tak się trochę samotny czuję w CB ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na TAK:
+ogarnięty człowiek jak na takie stanowisko
+pomocny
+da sobie radę 
+doświadczenie
+posty

żadnych minusów,tylko go brać :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dam Ci tak:

- jestes ogarniety
- nie faworyzujesz nikogo
- potrafisz wyrazic wlasne zdanie
- duzo zrobiles dla pochylni 
- mysle ze po tym co sie kieeeedys stalo i tak mozna Ci zaufac
- wymagania wszystkie spelnione
- nadajesz sie na to stanowisko
- jestes odpowiedzialny
- jak cos robisz, wkladasz w to duzo pracy (to widac) 

Tylko zeby nie nalozylo Ci sie za duzo do robienia/ogarniania jednak pelnisz funkcje admina i opiekuna! Ale jak myslisz ze dasz rade to moim zdaniem można Ci dać szanse. 

Kontakt (najlepiej jak najwięcej): Steam, GG, telefon, poczta. 

Mozna pisać do Cb listy?  podaj adres!  XD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele sensownych argumentów w " dlaczego ja ?"  , przez ostatni okres wykonał kawał dobrej roboty dla pochylni. Bardzo poprawił się, w zachowaniu i ogarnięciu. Staż na pochylni ma, zdolności też, głowa mu pracuje, ma własne zdanie co nie jest czymś taki oczywistym wbrew opinii i nie pieści nikogo. Na tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na tak, udziela się w życiu forum, poświęca na pochylnie sporo wolnego czasu i nie ma pusto w głowie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Tak 

Często jest na forum
Udziela sie dużo
Pomocny 
Ogarnięty 
Posiada doświadczenie 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie to tak:  

Moderatorów jest 3.. Roboty jest tyle co na jednego.. A kolejnego do zamykania tematów nie bardzo potrzeba. Ludzie piszą że  Dlaczego ja ? Jak coś to na Polsacie macie to. 

A żeby wnieść coś "nowego na forum" to nie trzeba nie wiadomo jakiej rangi zwykły user może napisać propozycje i coś zmienić tą propozycją...

A co do skipera nie mam określonego zdania na twój temat więc powiedzmy  (neutral) domyślam się że znowu będziesz składaj podania tak długo aż się nad tobą wszyscy zlitują.. A ty do dzisiaj mi wypominasz że ja jestem moderatorem....

A tutaj jeszcze tak trochę bardziej od środka https://scr.hu/0qnp4/ul4go    Groziłeś mi skargą gdy zwróciłem ci uwagę że coś źle zrobiłeś.. Więcej takich przykładów nie podam bo to już twoja sprawa jaki jesteś naprawdę....

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na tak skipciu znam cię już trochę byliśmy razem adminami i opiekunami serwa pamiętam też że że miałeś moda na innej sieci gdzie graliśmy i nikt nie miał do cb zastrzeżeń :

wiek spełnia
jb sory to jb co było padało on znowu sprowadził wiarę na serwa
każdy powinien mieć szanse
pomocny
miły

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na TAK

+Był Super Adminem
 +Spoko ziomek
 +Wiek
 +Ogarnięty
 +Jak na razie najlepszy kandydat na to stanowisko :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osoba z dużą aktywnością i stażem. Nalezy Ci się ta ranga. Jestem na tak. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na TAK

+ udzielasz sie często na forum
+ wiek
+ był Super Adminem
+ WSZYTKO MA ZALICZONE :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wiesz co nie dałeś mi admina na JB to może dam ci Nie

Nie no żart na tak  

-ogarnięty ziomek
-idealny na to stanowisko
-ma chłopak jaja więc warny będą lecieć w trybie kuriera
-jest aktywny
-pomocny 
-i najmniej najważniejsze spełnia wszystkie wymagania 

To chyba wszystko

Ps. Pamiętaj ja chętnie na JB posiedzę ,bo naprawiłem 1.6 :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

poda.png
Witaj Graczu.

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie.

Witamy w ekipie Pochylnia.pl 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.