Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Zawieszenie PB   11.10.2017

Witajcie. Z dniem wczorajszym (11.10) postanowiliśmy zawiesić działalność serwera PaintBall. Niestety cieszył się on zbyt małą, niezadowalającą popularnością. W najbliższych dniach zostanie on zastąpiony serwerem go mod only dd2. 
    • Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.
tier0`

Skarga freestaler

Recommended Posts

a to co Ty napisales, to juz nie dasz?, tiero dobrze wiemy tyle ile ty steamow miales zbanowanych a ty dalej tu grasz, moim zdaniem nie powinienes, drugie ciagle mowisz ze to twoj 1 steam z czego bdb wiem ze to nie prawda ;). takze daj jeszcze ten wycinek co Ty jak ladnie do mnie mowiles "robie pompki na twojej starej" itd itd ;< musialem zareagowac bo nie dam sobie cisnac po rodzicach co uwazam za zenujace, tyle mam do powiedzenia 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a to co Ty napisales, to juz nie dasz?, tiero dobrze wiemy tyle ile ty steamow miales zbanowanych a ty dalej tu grasz, moim zdaniem nie powinienes, drugie ciagle mowisz ze to twoj 1 steam z czego bdb wiem ze to nie prawda ;). takze daj jeszcze ten wycinek co Ty jak ladnie do mnie mowiles "robie pompki na twojej starej" itd itd ;< musialem zareagowac bo nie dam sobie cisnac po rodzicach co uwazam za zenujace, tyle mam do powiedzenia 

patrz co znalazlem to nie Ty ? http://blacklisted.pl/app16300,steam_0:1:1831014.html 

jak nie macie bl macie tu ss> https://snag.gy/w1R7mN.jpg 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co ma obra??anie do bana ? helo??? we?? sie nie o??mieszaj dzieciaczku ;>

Co do tego robie pompki to ty to napisa??e??, eh ??a??osny jeste??

NIE TA LIGA PO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.