Skocz do zawartości

Połączenie TeamSpeak3 z Multi-Head'em


SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wkrótce zostanie przeprowadzona akcja łączenia 2ch Ts'ów - Multi-Head'a i Pochylni w jeden.
Wszystkie osoby z Pochylni  które będą chciały kanał, po podaniu moderatorom Ts'a hasła "pochylnia" będą miały pierwszeństwo do kanałów które są wolne od góry, a do końca czerwca cała reszta przypadkowych graczy będzie miała przydzielane kanały od dołu.
 
Prosiłbym jakiegoś moderatora czy kogoś z wyższej administracji o przypięcie tematu, a najlepiej jego wyróżnienie.
Akcja jest zatwierdzona przez aquax'a.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że nie ten dział ale nie ma odpowiedniego aby to napisać. Mam problem z serwerem ts3.Multi-Head.pl na telefonie. Mam taką informację:

http://www17.zippysh...VOEAK/file.html
A na naszym serwerze ts3.Pochylnia.pl wszystko działało.
Ts3 ze sklepu Play mam najnowsze więc nie wiem o co chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testowałem wraz ze znajomym z dwóch różnych telefonów wejście na oba ts3.pochylnia.pl jak i ts3.multi-head.pl i nie ma żadnych problemów.
Nie wiem co robisz źle ale jeżeli masz scrackowanego ts'a, a nie kupionego ze sklepu play to niestety nie wejdziesz, a jeżeli jest tak jak mówisz to nie mam pojęcia jak Ci pomóc. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam scrackowanego tylko przypadkowo pod wpływem alkoholu usunąłem licencję. Może to być przez to. Kupię tego TS'a jeszcze raz i napiszę czy pomogło

Edit:
Nic nie zrobię. Nie moge połączyć mojej karty płatniczej z nowym kontem Google a na te stare nie pamiętam hasła i nie mam jak przywrócić (robiłem dzisiaj reset przez TWRP a na kompie nie mam zapisansgo hasła i do tego nie mam podanego adresu pomocniczego). Będę próbował dalej ale nie wiem czy coś się uda zrobić:/
Gdy sie odinstaluje aplikacje w sklepie play to i tak powinno się ją zainstalować za darmo ale przez te hasło nie ma szans :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    • Administrator
    • Moderator
    • UB Team
    • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
    • Opiekun Discord
    • Grafik
    • Moderator Discord
    • Multi Admin
    • Admin GO MOD 4MAPS
    • Admin GO MOD ONLY DD2
    • Admin GunXpMod
    • Admin ONLY DD2
    • Donator
    • Premium
    • Weteran
    • Bywalec
    • Dziewczyna
    • Użytkownik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...