Skocz do zawartości

Gra o tron [spojlery]


Rekomendowane odpowiedzi

Heej, czy są tu osoby oglądające GoT? Jeśli tak, zapraszam do podzielenia się wrażeniami po ostatnim odcinku, jak i swoimi przewidywaniami co do dzisiejszego finału sezonu :) Jeśli nie, to polecam cały serial, co by można potem wspólnie podyskutować :)

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj aż się serial definitywnie skończy i ludzie dostaną syndromu "końca książki/filmu" :D Osobiście też już wiele razy się przymierzałem do obejrzenia choćby kilku odcinków. A tak już na marginesie jakie jeszcze seriale oglądacie, obejrzeliście i polecacie? Sam męczę TWD ale komu nie powiem żeby oglądał to kręci nosem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah mam dokładnie tak samo :D Dlatego nie chciałem oglądać Gry o Tron, a paradoksalnie oglądam serial o zbliżonym podejściu do głównych bohaterów. Ogólnie to większość osób z którymi rozmawiałem to odpadali tak mniej więcej w połowie, na początku drugiego sezonu, gdzie tak naprawdę uważam że dopiero w trzecim sezonie serial się rozkręca. Co mnie razi w oczy to sposoby w jakie czasami giną ludzie, są po prostu tak absurdalnie głupie i nielogiczne, że nie dziwię się wtedy niechęci innych do oglądania :D

No i ta nuta dramatyzmu, a potem przeżywanie, kto teraz zginie? Ostatnie i pierwsze odcinki sezonów mnie miażdżą zawsze, ale nie spoileruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...

Hej :) Przygodę z serialem zacząłem i ją kontynuuję. Siódmy sezon jak na razie mi się bardzo podoba. Każdy odcinek bardzo dobry, chociaż spalenie wozów z jedzeniem pod koniec 4 odcinka było głupie. Jeszcze chwilę wcześniej mówiła, że jej wojska nie mają co jeść :D Starkowie razem (w końcu, po tylu sezonach!), Snow stawiający się Denerys - świetne sceny :D, Cersey coraz bardziej knuje, aż się boję co to ona nie wykombinuje, Denerys jak zawsze -> drakaris. Najbardziej jednak niepokoi mnie Littlefinger. Od kilku odcinków tylko chodzi z tym swoim uśmieszkiem. On knuje coś grubego :P 

Aniu, też się z nami podziel swoimi odczuciami. Co Ty sądzisz o najnowszym sezonie?

 

PS. Dodałem spojler w tytule i naprawiłem posty. Przynajmnjej wiadomo co było wcześniej pisane ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heloł :) Trochę czasu minęło, ale no urlop rządzi się swoimi prawami ... :D

Dzięki @Aragorn za ogarnięcie tematu, moja wypowiedź może zawierać spojlery :D

*SPOJLER* *SPOJLER* (JEŚLI DA SIĘ TO PO PROSTU JAKOŚ ,,ZWINĄĆ" TO PLIS HELP) -> edit: DZIĘKI :)

 

 

Sezon zdążył się zakończyć, jakie są moje w związku z tym odczucia? Było kilka ciekawych scen, było parę dziur logicznych,było standardowo parę śmierci.  Największe wrażenie i tak zawsze robią na mnie smoki

:D:D:D 

@Aragorn Littlefinger raczej się już więcej nie uśmiechnie :D Co mi się chyba najbardziej nie podobało? JONERYS. NO NIE I CH*J. Tyrion też coś stracił tego blasku, którym mnie tak urzekał przez poprzednie sezony. I choć finał wedle tradycji zawierał jakieś zaskakujące rozwiązania (patrz Mały Palec), tak brakowało mi takich ciar jak przy red wedding czy wybuchu wielkiego septu... No, ale mimo wszystko jestem zadowolona i ciężko będzie wytrzymać do kolejnych odcinków... 
:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz zrobić, tylko bez kropki ;)

tekst[/spoiler.]

 

Ja się w ogóle nie zawiodłem tym sezonem. Każdy odcinek był świetny. W ostatnim też się dużo działo. To co stało się z Littlefingerem bardzo mnie zaskoczyło. Tak samo jak to, ze Sansa przestała być pierdołą

:D Chociaż pewnie tutaj Bran jej powiedział jakie ziółko jest z Baelisha. Tym co zaszło między Deanerys i Jonem nie jestem w ogóle zaskoczony. Przygotowywali już to od jakiegoś czasu, chociaż na pewno będzie ciekawie, gdy dowie się, że to jego ciotka :D Na chwilę też się zawiodłem, że Cersei stała się dobra i im pomoże, ale na szczęście się nie zawiodłem ;) To, co mi się trochę nie podobało, to jak szybko padł mur. Przyleciał na smoku ziuuuuuu, ziuuuuu i po murze :P  

Najgorzej, że teraz ponad rok czekania na ostatni sezon, jednak mam nadzieję, że będzie warto i tego nie spierdzielą ostatnim sezonem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...