Skocz do zawartości

Cześć !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Bartek mam 16 lat. Niektóry z was pomyślą ''ale smark'' ale niestety wieku nie można sobie wybrać, mimo wieku potrafię się zachować gram w cs'a od 4 lat a na tym serwerze od 1/2 miesięcy. Nie zdążyłem się przywitać dużo osób pisze że mam WH albo Aim bota lecz za bardzo się tym nie przejmuje ponieważ dla mnie takie komentarze to jest pochwała. A wracając do tematu, Witam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siema. My już razem graliśmy niejednokrotnie xD

Do zobaczenia na serwerze :-)

A właśnie... Pytanie do administracji wyżej postawinej niż ja. Była by możliwość przenieść lvl dla tego gracza? to Gdy jest na serwerze to prosi adminów o zmianę nicku ponieważ szkoda mu straconego czasu,  który został poświęcony na nabijanie lvl oraz jak wiadomo, standardowa nazwa gracza w NS to Player albo tak jak jego nick unnamed. Proszę o wypowiedź w tym temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Stalco napisał:

No siema. My już razem graliśmy niejednokrotnie xD

Do zobaczenia na serwerze :-)

A właśnie... Pytanie do administracji wyżej postawinej niż ja. Była by możliwość przenieść lvl dla tego gracza? to Gdy jest na serwerze to prosi adminów o zmianę nicku ponieważ szkoda mu straconego czasu,  który został poświęcony na nabijanie lvl oraz jak wiadomo, standardowa nazwa gracza w NS to Player albo tak jak jego nick unnamed. Proszę o wypowiedź w tym temacie 

O z tym sie zgadzam ;) ale 17 września mam urodziny i będę kupował klasę premium to możecie mi dodać lvl na premke a nie na zabijake xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, unnamed napisał:

O z tym sie zgadzam ;) ale 17 września mam urodziny i będę kupował klasę premium to możecie mi dodać lvl na premke a nie na zabijake xD 

Wybacz ale z jednej klasy na inną nie ma możliwości przeniesienia lvl'a (np tak jak Ty chcesz z zabijaki na klasę premium) prędzej na tą samą klasę z jednego nick'u na drugi ale tego też nie jestem pewien, więc dlatego zadałem pytanie do administracji postawionej wyżej niż zwykły admin serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
Dnia 11.09.2016 o 22:35, Stalco napisał:

No siema. My już razem graliśmy niejednokrotnie xD

Do zobaczenia na serwerze :-)

A właśnie... Pytanie do administracji wyżej postawinej niż ja. Była by możliwość przenieść lvl dla tego gracza? to Gdy jest na serwerze to prosi adminów o zmianę nicku ponieważ szkoda mu straconego czasu,  który został poświęcony na nabijanie lvl oraz jak wiadomo, standardowa nazwa gracza w NS to Player albo tak jak jego nick unnamed. Proszę o wypowiedź w tym temacie 

Z tym pisz do opiekuna serwera. 

 

Witamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...