Skocz do zawartości

Wszystko


Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Był już taki temat ale niestety przeniesienie na inną domene zniszczyło połowe forum, a tamten temat nie nadaje sie do niczego... czyli znowu zbieram propozycje zmiany

1. Dodanie niektórych klas 

2. Dodanie i usunięcie niektórych map ( dodanie do nocnego expa wiochy, dust2_long, dust2_2x2 i usunięcie jedno assaulta, westwooda ( bo jest ich 3 )

3. Dodanie perku Wszechwidzący ( Avelo miał dodać ten perk, ale nie widać rezultatów... ten perk miał mieć : Widzisz miny i niewidzialnych )

4. Plugin : ,,Nie można postawić tutaj miny"  -  ma działać tak, że jak ktoś będzie próbował postawić miny na bs'ie, w drzwiach, oknach to nie będzie sie dało i będzie pisało "Nie można postawić tu miny"

5. Dodanie perku : Tajemnica Wskrzeszeń ( Avelo miał dodać ten perk i nie widać skutków... ten perk miał mieć możliwość Wskrzeszenia paru osób z teamu albo pogrzebanie wroga, exp za wskrzeszenie albo pogrzebanie )

6. Dodanie klasy Nocny komandos - który będzie od 50k lvl ( będzie miał 1/1 z kosy, 1/5 z deagla, 3 skoki, lekka niewidka ( 65 ) )

7. Dodanie 2-3 skoków i 1/3 z LPM z kosy u reanimatora XXL

8. Dodanie klasy Kamikadze ( 

 )

9. Naprawienie perku Moc Kamikadze, Zestaw Taliba, Zestaw Rzeźnika

10. Komenda /zgloś albo /voteban  ( /zgłoś, gdy ktoś tego użyje na say'u zgłosi czitera na SB na forum...  /voteban  gracze oddają głosy na czitera )

11. Dodanie /freelvl - wiele graczy narzeka że nie da sie nikogo zabić

12. Zwiększenie expa z perku Księga Expa - moim zdaniem powinno dostawać sie 8000 expa, a nie 800 jak dotychczas

13. Większy exp za zabicie premki - Klase Premium trudno zabić, więc myślę że to sie przyda

14. Zmniejszenie DMG z rakiet i min

 

 

 

 

PISZCIE CZEGO ZAPOMNIAŁEM NAPISAĆ... TUTAJ WPISUJCIE WSZYSTKIE PROPOZYCJE, ŻEBY NIE ROBIĆ 10 TEMATÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jest za, ale

- nie ma po co dodawać nowych klas chyba że kilka od lvl'i

- z tymi minami to spoko pomysł ale skąd pewność że wszystko bedzie dzialac jak należy?!

- perki można dodać te które zaproponowałeś bo są w miarę OK

- nom i dodać komende mala mapa chociaż nwm czy jest jeżeli nie to dodać :D

- i dla reanimatora by się przydał ten +1 skok

:) Łap plusa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na jednym serwerze z tym pluginem blokowanie min wszystko dobrze działało...

 

 

I plugin  mala mapa też może być... ( chodzi w tym o to że jak jest mniej niż 6 osób na serwerze, połowa wpisze na say'u  mala mapa  to jest głosowanie na mniejszą mape np.: wiocha, dust2_long itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, George napisał:

Jedyną słuszną propozycją zmiany jest zmiana Any i Avelo na kogoś kto poświęci chociaż raz na tydzien 10 minut na forum i 5 minut w plikach.

Ana i Avelo nie są już opiekunami ProCoda, aquax będzie sie nim opiekował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gandzia xDD napisał:

Nie potrzebnie żeś zrezygnował z admina ,jako admin było bardzo dobrze tb :)

a potem by sie coś jeszcze wymyśliło :)

 

 

 

Gandziuś przy rezygnacji pisałem, że wrócę. Jeździłem w delegacje do roboty. Teraz już mogę klikać. Trzeba sie podszkolić w pluginach i może może kiedyś za jakis czas pomoge aquaxowi postawić na nogi ten serwer. ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, aquax napisał:

Witajcie.

Byłem na serwerze i szczerze powiedziawszy przeraziłem się.

Na dniach postaram się to jakoś wszystko poukładać

Niestety tak jest jak nikt nic nie robi z serwerem... przez ostatnie miesiące był tylko reset lv, rankingu i wgrane modele (zapewne Ty się tym zająłeś) :D

Procod znów będzie lepszym serwerem :-)

 

@Rey1

Z rakietami może być problem. Zadają tyle obrażeń co miny. Można by zmniejszyć obrażenia od nich ale za to dodać dodatkowo 1 rakietę ( taka rekompensata) i by było wszystko cacy.

Wiem, że to strasznie denerwuje.. Grają Wsparciem Ogniowym, posiadają radar i mniej więcej wiedzą gdzie jesteś. Nie zdążysz wyjść a Tu rakieta w Twoją stronę.

A w reanimatorze nie było czasami do wybrania albo 1/3 z lpm albo skoki? Już dokładnie nie pamiętam xD

Z resztą się zgadzam. Leci plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4- by pilnować min w przejściu są admini a jest ich trochę więc co wy chcecie usunąć miny może ? to od razu usuniemy rakietyyy i inne dodatki takie propo ode mnie.. Zawsze był płacz co do min i tego nie zmieni żaden plugin tylko WY bo to wy jesteście od pilnowania porządku na serverze a nie następny plugin lagujący server 

Co do perków i klas to jak dla mnie jest ich wystarczająco dużo i jak już chcecie coś robić to można pousuwać obecne i pododawać inne nowe co równa się z wielką zmianą na servie która kiedyś miała miejsce na procodzie i właśnie wtedy straciliśmy najwiecej graczy (stałych graczy) 

10 - Jak na innych serverach... NIE

Podsumowując według mnie najlepszą opcją było by naprawić błędy na servie poprawić troszkę klasy i perki bez dodawania bzdur typu nowe pluginy lagujące serwer lub dodawanie nowych klas i perków które tylko odstraszą graczy (już tak kiedyś było).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Risk napisał:

4- by pilnować min w przejściu są admini a jest ich trochę więc co wy chcecie usunąć miny może ? to od razu usuniemy rakietyyy i inne dodatki takie propo ode mnie.. Zawsze był płacz co do min i tego nie zmieni żaden plugin tylko WY bo to wy jesteście od pilnowania porządku na serverze a nie następny plugin lagujący server 

Co do perków i klas to jak dla mnie jest ich wystarczająco dużo i jak już chcecie coś robić to można pousuwać obecne i pododawać inne nowe co równa się z wielką zmianą na servie która kiedyś miała miejsce na procodzie i właśnie wtedy straciliśmy najwiecej graczy (stałych graczy) 

10 - Jak na innych serverach... NIE

Podsumowując według mnie najlepszą opcją było by naprawić błędy na servie poprawić troszkę klasy i perki bez dodawania bzdur typu nowe pluginy lagujące serwer lub dodawanie nowych klas i perków które tylko odstraszą graczy (już tak kiedyś było).

 

Min nikt nie chce usuwać. Ostatnio się zdarzyło, że serwer był prawie pełny i byłem sam. Zaraz jak wszedłem to skargi na u@, że pełno min w przejściach. Siedziałem 2 mapy na spect aby zobaczyć kto je stawia i to ogarnąć.

Dodatkowe utrudnienie mam po kupnie klasy premium ponieważ nie mam wszystkich flag i nie widzę kto postawił miny. Owszem ten plugin ma plusy i minusy. Można by było go wgrać chociaż na "okres próbny" i zobaczmy jak będzie się sprawował.

 

Perk umożliwiający zobaczyć miny by się jednak przydał 

 

10. /voteban była chyba rozpatrzona negatywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, George napisał:

To może wracamy do 45klvl (klasyk) albo dodajcie 50 klas zwyklych 14 premium i 10 od lvl do tego kilka pluginów i bez pingu na serwerze nie pograsz :D

Ogólnie procod jest dobry. Trzeba tylko zrobić tak aby "miał ręce i nogi". Spróbować z tym pluginem zawsze można. Niby 1 plugin ale może obciążyć serwer albo zbytnio nie obciąży.

Jeżeli by się nie sprawdził to można usunąć.

Nwm aquax zdecyduje co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś server był non stop pełny i nie było problemu z minami a taki plugin blokujący stawianie min w przejściu bs itp to nie wiem czy wgl da rade ogarnąć a jak da rade to już widzę te lagi (teraz na serverze jest dużo pluginów) więc jak dla mnie to WY admini powinniście bardziej być na to uczuleni czy ktoś stawia miny w przejściach.. Na 400 takiego problemu nie ma nikt nie płacze o miny bo wiadomą rzeczą jest iż gracz który nie przestrzega regulaminu jest banowany.

MINY SĄ I BĘDĄ TAK SAMO JAK I RAKIETY BO TO CZĘŚĆ COD MODÓW A JEŻELI CHCECIE POGARSZAĆ DMG MIN TO POGORSZYĆ TEŻ TRZEBA RAKIETY I POLEPSZYĆ WIĘKSZOŚĆ KLAS Z MINAMI BO SĄ ONE TYLKO I WYŁĄCZNIE GRYWALNE PONIEWAŻ MAJĄ MINY!! 

Także ten no.. Ja proponuje poprawić błędy klas i perków i dodanie/usunięcie paru map bo jeśli pododajemy klasy, perki to znów okaże się że część z nich jest po prostu za dobra lub za słaba tak jak to było za czasów zmian co zapewne nikt z was nie pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riskja za każdym razem gdy padne patrzę czy są miny w niedozwolonych miejscach i u@ zawszę czytam więc u mnie aż takiego problemu nie ma lecz np zdarzają się sytuacje, w której nie ma żadnego admina przez godz albo nawet dłużej.. Większość osób z serwera (mających steam) ma mnie w znajomych i mi piszą jak coś się dzieje ale jak wiadomo każdy ma życie prywatne i nie zawsze da radę wejść na serwer. Na steam jestem 24/7 bo mam na telefonie i często się zdarza, że mnie wtedy w domu nie ma. Wtedy staram się znaleźć aktywnego admina i poprosić aby wszedł. Staram się pilnować serwer jak tylko mogę ale chwilami nie daję rady. Inni admini też się starają. Jesteśmy prawie cały czas w kontakcie lecz nie zawsze jakiś admin może wejść. Dlatego ta propozycja padła :-)

Jak nie przejdzie to trudno. Rekrutacja na adminów znowu funkcjonuje i to też dużo teraz pomoże

 

Z mapami się zgadzam.

Miałbym propozycję aby obniżyć DMG min i rakiet a w ramach rekompensaty dodać po 1 minie/rakiecie. To jest dobry pomysł czy średnio to widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...