Skocz do zawartości

Wszystko


Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej żeby te klasy co osoby na nich nie grają to usunąć perki niektóre usunąć albo je zmienić 

Dnia 25.10.2016 o 21:21, Rey1 napisał:

Japierdziele... czego już prawie każdy wyskakuje z teksami : Może wszystko ulepszymy i będziemy mieli tylko klasy premium, albo zostawmy tylko Egze XXL, Assasina i Godlike... 

Jak takie coś mnie wkurza ( lekko mówiąc ), no wiem Risk że to może być już klasa premium ale to 1/13 rzadko kiedy siada, a ten wybuch to prawie wgl... Czyli on wtedy będzie miał ( porównam z zabijaką )

Talib                                            Zabijaka

1/13 z AK                                     1/14 z M4A1 ( chyba )

1/5 z Deagle                                 1/7 z glocka

Auto BH                                        3 skoki

1/4 na wybuch                               2 rakiety

 

Moim zdaniem zabijaka jest o wiele lepszy od Taliba... wszystko na zabijace wchodzi jak 1/10 z m4a1, 1/5 z glocka, rakieta 1/1 ( wszyscy dają wszystko w inte ) i te 3 skoki... a talib ma jakieś nędzne AK to wchodzi jak 1/25, deagl 1/10, autoBH którego prawie nikt nie używa i wybuch 1/10 ....

 

Ale skoro nie, to wnoszę propozycje żeby ten Talib z eliminatorem rozrzutu i jedną miną zamiast wybuchu był od lvl ........

Rey moim zdaniem usunąć wybuch dodać zamiast tego 2 skoki i ak poprawić na 1/11 albo nawet 1/10 jak nawet to doać do tej klasy 2 bronie i powiększyć u jednej na 1/15 albo 1/17 a u drugiej 1/11 - 1/12 na przykład Famas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 12.10.2016 o 06:55, Sziper napisał:

Jak by było więcej klas od lvl byłbym zadowolony :D

Ja też tak uważam, 1 klasa to za mało i to od 65k lvl'a... obecnie max lvl to 50k chyba, a reset lada dzień, dał bym jakiś szybszy exp jeszcze, bo nikt do resetu nie nabije 80k..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2016 o 21:21, Rey1 napisał:

Japierdziele... czego już prawie każdy wyskakuje z teksami : Może wszystko ulepszymy i będziemy mieli tylko klasy premium, albo zostawmy tylko Egze XXL, Assasina i Godlike... 

Jak takie coś mnie wkurza ( lekko mówiąc ), no wiem Risk że to może być już klasa premium ale to 1/13 rzadko kiedy siada, a ten wybuch to prawie wgl... Czyli on wtedy będzie miał ( porównam z zabijaką )

Talib                                            Zabijaka

1/13 z AK                                     1/14 z M4A1 ( chyba )

1/5 z Deagle                                 1/7 z glocka

Auto BH                                        3 skoki

1/4 na wybuch                               2 rakiety

 

Moim zdaniem zabijaka jest o wiele lepszy od Taliba... wszystko na zabijace wchodzi jak 1/10 z m4a1, 1/5 z glocka, rakieta 1/1 ( wszyscy dają wszystko w inte ) i te 3 skoki... a talib ma jakieś nędzne AK to wchodzi jak 1/25, deagl 1/10, autoBH którego prawie nikt nie używa i wybuch 1/10 ....

 

Ale skoro nie, to wnoszę propozycje żeby ten Talib z eliminatorem rozrzutu i jedną miną zamiast wybuchu był od lvl ........

Grałem chwilę Talib'em i stwierdzam jak moi poprzednicy, że potrzebuje on jakiegoś "buff'a". Gra nim się średnio, tak jak jeden uczestnik forum, porównał go do zabijaki, talib nie ma z nim szans, M4 jest bardziej celną bronią, a wszyscy tu strzelają z "full-auto" więc i skuteczność zabijaki jest większa, po drugie, talib ma deagle, który strzela bardzo wolno, a taki glock ma bardzo wysoką samo-powtarzalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...