Skocz do zawartości

Dwie propozycje


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o pierwszą propozycję to myślę że jest dobrze jak jest teraz i losowanie vipa jest zbędne.

Co do drugiej propozycji to na pewno się takie dodatkowe sloty adminom przydadzą. Byleby to nie było kosztem slotów dla zwykłych graczy tylko jakieś dodatkowe specjalnie zarezerwowane dla adminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie vipa dla jednej osoby na mape jest bardzo fajnym pomyslem.Proponuje odrazu tez ustawic zeby losowalo vipa tylko wtedy gdy jest jakas liczba osob na serwerze (trzeba wliczyc w to takze HLTV). Tylko odrazu prosze o ustawienie mi flagi ktora uniemozliwi wylosowanie mnie przez plugin (Da sie tak ustawic zeby nie bylo zbednych pytan). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji numer 1 - Na serwerze jest 28 slotów, jeżeli co mapę byłoby losowane 3 osoby które posiadały by VIPa myślę, że byłoby okej, ale minimalna liczba osób online na serwerze to powiedzmy 20. Ostatni miałem jakimś cudem VIPa ;p

Co do propozycji numer 2 - Jest taka flaga jak rezerwacja slota, myślę, że to by wystarczyło, czasem admin potrzebny a nie ma jak wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że nie ma co robić dodatkowego slota. Zawsze gra jakiś admin a zawsze jakiś gracz może zrobić przewinienie :P

 

Ja mam inna propozycję. Friendly Fire jest wyłączone a skiny "przyjaciela" zanikają. Może dał by radę by nie zanikały ? Często przes to mam problem z granatem, który się odbija od łba "ducha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, s4mo napisał:

Uważam że nie ma co robić dodatkowego slota. Zawsze gra jakiś admin a zawsze jakiś gracz może zrobić przewinienie :P

 

Ja mam inna propozycję. Friendly Fire jest wyłączone a skiny "przyjaciela" zanikają. Może dał by radę by nie zanikały ? Często przes to mam problem z granatem, który się odbija od łba "ducha"

Zgodzę się z Tb, nie raz granat potrafi przez to tak skiełznąć, że zamiast zabić wroga, zabija nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy slot dla admina to tu chyba jest od zawsze. On nie jest ukryty. Przy stanie 27/28 to właśnie ten 28 slot jest rezerwowany. No i z tego co widzę, to jest on ciągle włączony. 

Z tego co widzę na serwerze, to chyba losowy VIP jest. Co śmieszne, nie ma wgranego odpowiadającego za to pluginu. Wgram taki, żeby jakoś to kontrolować. 

Nominacja mapy będzie, jak ogarnę do końca nowy plugin na zmianę mapy, z którym bawię się od kilku dni. Chyba już udało mi się w końcu ustawić wszystkie cvary tak, żeby plugin działał tak jak ja chcę. Jeszcze muszę do tego dograć dobrze działający nocny mc i może ew. małą mapę. 

Od afków jesteście Wy, admini. Nie ma co zaśmiecać serwera zbędnymi pluginami. 

Nie wyłączę przenikania przez swoich. Na dm, bez tego bardzo ciężko. Za dużo blokowania się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2016 o 22:55, FuKuK Pieszy napisał:

Zeby nie zakladac nowego tematu wcisne to tu. mozna zrobic ze zabojstwo z noza oddnawia magazynek

Tego nie zrobię, bo po prostu nie mam pojęcia jak to zrobić. I w ogóle to nie wiem, czy to się da zrobić.

 

Dnia 23.10.2016 o 17:50, s4mo napisał:

Tutaj to utrudnia troszkę, a przy blokowaniu się będzie więcej gooooodlików :P ( ofc to mnie nie dotyczy bo jestem suaby :D

Granie bez przenikania to gehenna. Nie wyłączę go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia nad tym pracuję. Już mam gotowy plugin. Edytowałem go tak żeby miał wybór na 5-9, ale nie współpracuje on z pluginem nocny mc lub mała mapa, więc kicha.  Aktualnie znalazłem dużo nowsza wersję, ale muszę jeszcze zobaczyć czy działa, zobaczyć czy da się ją edytować i ustawić z milion cvarów, żeby działał tak jak chcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, s4mo napisał:

a wrócę do tematu wyboru map : kiedy będzie dostępne od nr 5,6,7,8 ? bo ludzie klikają ciągle de_blue :D

domyslam sie ze bylo blue na 1 i kazdy wciska 1 a potem placz jak jest np cpl_fire rtv chca ale teraz juz jakos mniej tak mi sie wydaje a jak juz jest tez darmowy vip dla jednej osoby dalo rade by zrobic tak zeby pisalo kto dostał vipa na mape darmowego by wiecej graczy o tym widzialo ze mozna dostac darmowego vipa na mape i Ci co mieli to moze by ich zachecilo to do kupna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...