Skocz do zawartości

Trzecia kolejka


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś tutaj zagląda? ;)

Jutro rusza trzecia kolejka Ligi Mistrzów. Po tylu latach w końcu mamy polską drużynę w tak prestiżowych rozgrywkach. Już jutro będzie arcyciekawe spotkanie Legii z Realem Madryt. Gramy na terenie wroga, więc może być ciężko. Czy Legii w końcu uda się jutro zdobyć pierwszą bramkę i pierwsze punkty w LM? 

Jutro jest również mecz Leicester. Czy mistrz Anglii pokona Kopenhagę oraz czy Kapustka dostanie szansę wyjścia na murawę?

W środę ciekawie zapowiada się mecz Barcelona - Manchester City. Kto wygra to spotkanie? W ten sam dzień gra też Bayern. Czy Lewy w końcu się odblokuje i strzeli kilka ładnych bramek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale w końcu są polską drużyną. Pierwszą od 19 lat w LM. Ja uważam, że Polakom trzeba kibicować ;) Tylko szkoda, że tak słabo grają. To co pokazali z Dortmundem to było straszne drewno. Nie pokazali nic w tym meczu. Ze Sportingiem już trochę lepiej im szło. Może dlatego, że rywal słabszy, a może dlatego, że się trochę obudzili ;) Z Realem będzie ciężko, ale liczę, że chociaż trochę postawią opór. Można przegrać mecz wysoko, a i tak zachować klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Legii, to oby tylko dostali jak najmniejszy wymiar kary. Oczywiście przez to że reprezentują nasz kraj w lidze mistrzów to im kibicuję w pierwszej kolejności, no ale realnie patrząc to trafili chyba do najgorszej możliwej grupy do jakiej mogli. I dla nich sukcesem sporym myślę będzie strzelenie chociażby bramki którejś z tych drużyn.

Co do Leicester to na papierze powinni spokojnie wygrać z Kopenhagą ale ostatnio im forma ostro spadła, więc może być różnie. Co do kapustki to ma nikłe szanse żeby zagrać w tym meczu. Skoro przez cały sezon Premier League był tylko raz na ławce.

A co do meczu Barcelony z Manchesterem City, to myślę że easy dla Barcelony i nie mówię tego bo jestem kibicem Man Utd akurat, bo Barcelonie też nie kibicuję, ale Man City jest też im forma opadła nieco w Premier League. Ciekaw jestem jak kibice Barcelony przywitają Guardiolę na stadionie :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie Legia pokazała. Fakt, wynik jest jaki jest, ale jednak Legia nie stała, a biegała. Co prawda brakowało im strzału na bramkę, ale i tak jest duży postęp od meczu z Dortmundem ;) Oby tak dalej i może ze Sportingiem wygrają :P Leicester w LM idzie dużo lepiej niż w PL, ale też w LM nie mają wymagającej grupy. A co Claudio Bravo próbował zrobić, to ja nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że ten zapał Legii z meczu z Realem pozostanie na resztę meczy w fazie grupowej ;) Aż ciekaw jestem rewanżu z Realem. Jeśli zagrają tak samo to myślę że mają szansę uszczknąć nawet remis (taka wersja optymistyczna ;p), w sumie warunki pogodowe w Warszawie a Madrycie są nieporównywalne, więc to może być ten czynnik który zaważy że Legia ugra punkt z Realem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...