Skocz do zawartości

Ostrzeżenia Adminów.


*MiyaGu*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was!

Ogólnie przybywam tutaj z taką propozycją na, którą nie wiem czy zgodzi się @aquax .

Co to w ogóle jest?

Jest to ukryty dział tylko dla adminów i wyżej. Typu ADMIN: CS GO MOD (nazwa działu)

Można tam różne samouczki dawać jak amxx obsługiwać i wgl. Ale to nie o tym mowa.

Ogólnie często przyszli admini w podaniach piszę, no no ja gram po 4H w dzień z czego się okazuje, że gra max po 1H.

Więc tak jak jest na MH jest taki fajny młodzieżowy temat jak Ostrzeżenia Adminów. I tam OP serwera lub wyższa administracja podlicza adminom godzinki z GT.

Jak to wygląda? 

Jest to takie coś:

3 ostrzeżenia są równoznaczne z utratą rangi. Za łamanie regulaminu, bądź nieusprawiedliwioną nieobecność będziemy musieli wyciągać konsekwencje.

nick - powód - powód - powód (admin zwolniony)

Skala ocen (za aktywność)

Naganna aktywność (upomnienie) 0-6 godzin tygodniowo 
Poprawna aktywność (wyrobiona minimalna) 7-10 godzin tygodniowo 
Dobra aktywność (Brawo, ale może byc lepiej) 11-12 godzin tygodniowo
Bardzo dobra aktywność (Idealnie, tak trzymaj!) 13-15 godzin tygodniowo
Wzorowa aktywność (Wzór do naśladowania!) 16+ godzin w tygodniu :)

Myślę, że to jest bardzo dobre rozwiązanie, aby mieć gartke dobrych i aktywnych adminów niż dużo ale co na serwerze nie przebywają. 

Pozdrawiam!

I zapraszam do wypowiedzi wyższych.

░░░░░░░█▐▓▓░████▄▄▄█▀▄▓▓▓▌█ 
░░░░░▄█▌▀▄▓▓▄▄▄▄▀▀▀▄▓▓▓▓▓▌█ 
░░░▄█▀▀▄▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀░▓▌█ 
░░█▀▄▓▓▓███▓▓▓███▓▓▓▄░░▄▓▐█▌ 
░█▌▓▓▓▀▀▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▄▀▓▓▐█ 
▐█▐██▐░▄▓▓▓▓▓▀▄░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌█▌ 
█▌███▓▓▓▓▓▓▓▓▐░░▄▓▓███▓▓▓▄▀▐█ 
█▐█▓▀░░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▐█ 
▌▓▄▌▀░▀░▐▀█▄▓▓██████████▓▓▓▌█▌ 
▌▓▓▓▄▄▀▀▓▓▓▀▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓▓▌█▌ 
█▐▓▓▓▓▓▓▄▄▄▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓█▓▓▓▐█

EDIT zapomniałam dostaje się również te ostrzeżenia. Można je zdobyć za brak ssów jak UBT poprosi, za kulturę na u@ i za brak tygodniówki (7h) na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rey1 napisał:

Nie czepiam sie :D .... :) Ładna praca, gratulacje :) Leci +

 

1.Tylko kto sie będzie tym zajmował?

2. Po jakim czasie kasuje sie ostrzeżenie ? Gdy admin osiągnie poziom Dobry lub wyższy ?

1. zajmuje się tym Opiekun Danego serwera. Jeżeli serwer nie ma opiekuna to H@

2. Jedno takie ostrzeżenie kasuje się mając 4 razy z rzędu BARDZO DOBRĄ AKTYWNOŚĆ lub 3X Wzorowa Aktywność.

Zapomniałam dodać godziny się liczy co 7Dni.

Gdy jest przykładowo 6,5H to nie ma ostrzeżenia.

Tak samo Gdy jest 12,5 to jest Bardzo Dobra Aktywność chyba wiecie o co mi chodzi (podwyższa się) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbędne. 

Nie zmuszamy żadnego admina do siedzenia na serwerze, a takie wymagania godzinowe sugerują coś takiego. W podaniach, w rubryce "czas na serwerze", w 99% przypadków kandydaci kłamali, kłamią i kłamać będą. Tego się nie da zmienić. Dlatego ja nigdy nie patrzę na to co tam jest napisane, a jak się przedstawia jego obecność w gt i ile go widzę na serwerze/forum.

Do tego podam Ci przykład. Wyobraź sobie, że jest admin na serwerze, który gra dajmy na to godzinę dziennie lub mniej. Jednak ta godzina jest rano, wtedy gdy żaden inny admin nie może wejść. To według Twojej skali, admin ten powinien po 3 warnach stracić flagi. W takim razie kto będzie strzegł serwera rano? A jak nie dostanie warna, to inni będą pisać "dlaczego ja dostałem, a on nie".

Jak dla mnie takie coś to tylko kłopoty. Chyba już z rok opiekuję się gxp i wydaje mi się, że nie miałem problemów z obecnością admina. Zresztą ja sobie sam prowadzę excela, gdzie mam zapisane wszystkie zgłoszone nieobecności. 

A co do samouczków, obsługi amxx, to to wszystko jest w googlu. Wystarczy sobie wyszukać. Sam z takich rzeczy korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolorki itd,,,, TO ładnie ci wyszły  ale no opiekun jest od wszelkich spraw związanych z danym serverem i jego ekipą adminów. On powinien jeśli już to na własną rękę coś takiego zrobić i sobie pilnować adminów. Zresztą opiekunowie tak robią, co jakiś czas sprawdzają adminów czy są obecni na forum jak i na servie bynajmniej ja tak robiłem i jestem pewien że inni opiekunowie też tak robią......  Więc coś takiego "wprowadzać" w jakieś regulaminy itd nie ma sensu. A co do negatywnych zachowań adminów to opiekunowie nie są "brutalni" i za byle błahostkę wywalą..

Jak są jakieś tam skargi na adminów  to opiekunowie to widzą i z czasem wyciągną konsekwencje. "Ze zgniłego ziarna już nic nie wyrośnie" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Risk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...