Skocz do zawartości

Multiplayer Online


VauPe

Rekomendowane odpowiedzi

@zer0

Ja mam pet'a na 4 poziomie, Aegis Veteran, Speared Veteran (czy jakoś tak), 19 laserów LF 3, 3 LF4 (na 3 poziomie), full boa2, 8 irysów , Sentimel, goliata, vege, leonka i masę design'ow oraz 12 lv :P

Jak są eventy (tak jak teraz te Halloweenowe skrzynki) to latam na niewidce i je zbieram. Rakiety dostajesz za free, darmowe naprawy a to się bardzo przydaje :D

 

@zer0 jeśli chcesz w dość szybkim tempie rozwinąć konto polecam na MHH wydać 20 zł (płatność kartą) i zdobyć 45 tys urki oraz +10℅ za płatności kartą. Następnie czekać na LF4 DAY i kupić za wszystkie uridium zielone klucze i otwierać każdą.

Ja tam zdobyłem statek Sentimel wart 250 tys urki, pet'a itd :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Stalco napisał:

@zer0

Ja mam pet'a na 4 poziomie, Aegis Veteran, Speared Veteran (czy jakoś tak), 19 laserów LF 3, 3 LF4 (na 3 poziomie), full boa2, 8 irysów , Sentimel, goliata, vege, leonka i masę design'ow oraz 12 lv :P

Jak są eventy (tak jak teraz te Halloweenowe skrzynki) to latam na niewidce i je zbieram. Rakiety dostajesz za free, darmowe naprawy a to się bardzo przydaje :D

 

@zer0 jeśli chcesz w dość szybkim tempie rozwinąć konto polecam na MHH wydać 20 zł (płatność kartą) i zdobyć 45 tys urki oraz +10℅ za płatności kartą. Następnie czekać na LF4 DAY i kupić za wszystkie uridium zielone klucze i otwierać każdą.

Ja tam zdobyłem statek Sentimel wart 250 tys urki, pet'a itd :-)

To lepiej kupic z miejsca cytadele :D w nocy dzis załoze konta tam i ci napisze co i jak :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Stalco napisał:

@zer0nie załamuj się :P

Zapraszam do mojego klanu. Użyczę Ci trochę kredytów na rozwinięcie konta (wydałem 10 zł na 750 mln kredek i dzięki temu kupiłem tego aegisa i speread czy jakoś tak oraz LF 3). W klanie mam jeszcze ok 300 mln kredek

PIERW musze ogrnac swoj internet a raczej to pier... pogode 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...