Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Zawieszenie PB   11.10.2017

Witajcie. Z dniem wczorajszym (11.10) postanowiliśmy zawiesić działalność serwera PaintBall. Niestety cieszył się on zbyt małą, niezadowalającą popularnością. W najbliższych dniach zostanie on zastąpiony serwerem go mod only dd2. 
★ Just NoOne ★

Zgłoś się do wywiadu!

Recommended Posts

6 godzin temu, Risk napisał:

To ty sama powinnaś wybierać osoby. a nie że mają się zgłaszać ????

6 godzin temu, Aragorn napisał:

To jest bez sensu :P Przecież to osoba, z którą ma być przeprowadzony wywiad powinna zostać wybrana, a nie, że ma się sama zgłosić ;)

Nue zrozumieliście. Tutaj te osoby, które chcą na 100%. I tak niektórych będę wybierała poza tych zgłoszonych. :kappa:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ty nie zrozumiałaś chyba :P zazwyczaj to redaktor szuka sobie osoby do napisania wywiadu a nie osoba która chce żeby był o nim wywiad pisze w temacie hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie. To w dalszym ciągu jest bez sensu :D Czy ktoś przychodzi do reportera i mówi "Dzień dobry, proszę zrobić ze mną wywiad". Przecież tak to nie działa :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chcę mieć wywiad, ponieważ jestem nołnejmem, nic nie znaczę na pochylni, jestem kiepskim trollem, wszyscy mnie nienawidzą, nie jestem zasłużony dla sieci, złapałem koło 30 banów tutaj oraz nie mam czasu pracować nad wywiadem i odpowiadać na pytania. Chcę mieć wywiad ponieważ nasz nowy reporter, bez rangi, nie wie o co chodzi w jego robocie i chciałem go w sumie trochę wyśmiać, ale na śmiech to przyjdzie czas po inauguracyjnym wywiadzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nikogo nie będziesz potrafiła znaleźć wal do mnie śmiało :) Jednak nadal twierdzę, iż to jest bez sensu XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.