JULA

wywiad
Wywiad z Bezzim

28 postów w tym temacie

Zapraszam was na wywiad z Bezzi!

Miłego czytania!

Juleya

Bezzi

Cześć Bezzi. Tak ogólnie to zgadzasz się na udział w wywiadzie?

Oczywiście, że się zgadzam :)

Podstawowe pytanie. Mógłbyś nam się przedstawić? Imię, wiek, skąd pochodzisz?

Mam na imię Karol w lipcu skończyłem 23 lata pochodzę ze Szczytna jest to miasto położone na Warmi i Mazurach :)

Gimnazjum i szkołę ponadgimnazjalną ukończyłeś. Powiedz nam jaki kierunek wybrałeś i czy gdzieś pracujesz?

Nie ukończyć gimnazjum to nie lada wyzwanie nawet jak dla mnie! Ukończyłem Technikum Ekonomiczne, lecz obecnie pracuję jako stolarz, choć nie widzę swojej osoby na tym stanowisku więc traktuje tą prace jak naukę a nie obowiązek.

Żadna praca nie hańbi. Opuśćmy sferę zawodową. Powiedz nam masz może jakąś Swoją drugą połówkę? (nie chodzi o %)

Obecnie nie mam stety i niestety, ale mam już kogoś na oku ;)

No wiem, że masz mnie na oku <3. Powodzenia w poszukiwaniach. Posiadasz może jakieś rodzeństwo?

Tak mam siostrę, która jest 2 lata ode mnie starasza :)

Powiedz jakie są Twoje relacje z siostrą?

Bardzo dobre od miesiąca u niej mieszkam i ciągle ją denerwuje :D
 O to tak samo jak ja brata. :D Powiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Cs?

Oj zaczęła się bardzo dawno jak miałem 13 lat grałem na różnych serwerach jeszcze jako NS do 20 roku życia odwiedzałem czasami serwery multi head'owskie. Później zrobiłem sobie roczną przerwę od cs'a i wróciłem do gry na serwery m-h szczególnie jeden przypadł mi do gustu COD 200 i tam zostałem na dłużej.
Ja gry na codach nie lubię nigdy nie polubię! :kappa:Jakie jest twoje hobby oprócz gry w cs?

Piłka nożna, jazda na rowerze, ładne dziewczyny jak Ty ;3 :D

Znając Ciebie i Twoje umiejętności w prawdziwym życiu to jesteś totalną lamą. Powiadasz, że piłka nożna? Jakiemu klubowi kibicujesz i czemu?

Real Madryt <3 bo to lamusy jak ja!

To ja już Ciebie nie lubię :heart-break:. Tylko Barca ziom Czaisz!? Bierzesz z kogoś przykład grając w piłkę? (Ronaldo, Messi, Bale, Pele, Carlos)
 Wiem wiem, bo mnie kochasz <3 Nie wzoruje się na nikim gram dla siebie i sportu :)

Posiadasz może jakieś zwierzęta w domu?

Nie :V

Czas na szybkie pytania i szybkie odpowiedzi. Jesteś gotowy?

Jasne :)

Lubisz mnie? :kappa:

Kocham <3 

Woda czy pepsi?

Wóda (odpada po 5 kieliszkach)

Fastfood czy zdrowa żywność?

Fastfood <3

Nieśmiertelność czy Możliwość wskrzeszania innych?

Możliwość wskrzeszania innych.

Znamy się?:kappa:

Nie :>

Tym oto miłym akcentem kończymy wywiad. Jak sięczujesz po tym jak zabrałam Ci cenną godzinę Twojego życia?

Okropnie nigdy więcej :* <3

Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Całą ekipę z Pochylni I moją przyszłą teściową (Twoją mamę) Kocham Cie mamo!

Bardzo dziękuję za wywiad, miłego wieczoru życzę i do zobaczenia na serwerach!

Elo! :D :B

░░░░░░░█▐▓▓░████▄▄▄█▀▄▓▓▓▌█ 
░░░░░▄█▌▀▄▓▓▄▄▄▄▀▀▀▄▓▓▓▓▓▌█ 
░░░▄█▀▀▄▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀░▓▌█ 
░░█▀▄▓▓▓███▓▓▓███▓▓▓▄░░▄▓▐█▌ 
░█▌▓▓▓▀▀▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▄▀▓▓▐█ 
▐█▐██▐░▄▓▓▓▓▓▀▄░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌█▌ 
█▌███▓▓▓▓▓▓▓▓▐░░▄▓▓███▓▓▓▄▀▐█ 
█▐█▓▀░░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▐█ 
▌▓▄▌▀░▀░▐▀█▄▓▓██████████▓▓▓▌█▌ 
▌▓▓▓▄▄▀▀▓▓▓▀▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓▓▌█▌ 
█▐▓▓▓▓▓▓▄▄▄▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓█▓▓▓▐█

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tym razem poważnie (będę szczery), napiszę krótkoi na temat. Wywiad słaby.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra... napisze to co kiedyś napisał Mistrzu  to nie jest wywiadem a wygląda jak rozmowa na ulicy. Dla mnie zabrakło najważniejszego punktu który według mnie powinien się tu znaleźć a mianowicie jak trafiłeś na Pochylnie (jak zaczęła się twoja historia z tą siecią) ale to tylko  może według mnie brakuje. Dla mnie wywiad słaby, krótki i po co ten cholerny pieseł?? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Stalco napisał:

Tym razem poważnie (będę szczery), napiszę krótkoi na temat. Wywiad słaby.

Wiem :D:D

16 minut temu, #LOLEK napisał:

:face-crying: to mi się nasuwa jak to czytam 

:kappa:

56 minut temu, Fan Zenka napisał:

Serio pisaliście to godzinę? Matuchno najdroższa, toż to ja po pijaku w dziesięć sekund lepszy tekst do swojej dziewczyny sklepie.

No, ale z przerwami bo mi się nudziło ;3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

Chciałem coś napisać, ale chyba poprzestanę na milczeniu. No i nie kopie się leżącego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kim jest Bezzi? Po przeczytaniu tego wywiadu nadal nie wiem.

2 godziny temu, Juleya napisał:

Później zrobiłem sobie roczną przerwę od cs'a i wróciłem do gry na serwery m-h szczególnie jeden przypadł mi do gustu COD 200 i tam zostałem na dłużej.

Interpunkcja, kurwa...

W stu procentach zgadzam się z opinią, że to zapis rozmowy z ulicy. Tragedia. Jedyny plus, to ładna loszka od wywiadu (serio dziewczyny, podoba wam się taki podpis pod awatarem?).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, VisTeR. napisał:

jak trafiłeś na Pochylnie (jak zaczęła się twoja historia z tą siecią) ale to tylko  może według mnie brakuje.

po co ten cholerny pieseł?? 

1. Mi też brakuje tego pytanka :P Ale jak mi powiedziała teraz Jula na steamie że on nie jest pochylnii tylko tu założył konto

2. Dla jaj :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ja pierdolne wywiad to godzine byscie czytali :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minuty temu, Maxior napisał:

Jak ja pierdolne wywiad to godzine byscie czytali :D

Proszę Cię, nie pisz nic lepiej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Aragorn napisał:

Tu nie chodzi o długość wywiadu... 

Właśnie... Nie ważna jest ilość, ale jakość :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wywiad taki sobie. Nierozwiniete pytania, malo ich trochę, mogłaś zapytac tez o cos związanego z grami itp. Jak coś to pisz na pw to ci cos doradze ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na pierwszy raz takie 2/10...... Wiadomo z każdym kolejnym będzie tylko lepiej.. Po to piszemy komentarze abyś mogła wyciągnąć z tego wnioski i nie przejmować się negatywnymi ocenami bo w przyszłości już ich pewnie nie będzie. O  ile wyciągamy wnioskiiiiiiiiiii...  :D

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę cytował każdego z osobna ale poziom Waszej kultury sięga dna.
Wywiadów nie było od roku, a kiedy Julka spróbowała rozruszać ten dział spotkała się z falą krytyki typu, że wywiad za krótki, kto to Bezzi itd.
Ogarnijcie się Panowie i Panie, bo z takim podejściem całe forum pochylni zostanie pogrzebane w gruzach przez Was, malkontenci.
Na wszystko narzekacie ale nic sami z siebie nie zamierzacie z tym zrobić, smutne jest to, że nawet H@ wypowiada się w takim stylu...
No nic, 3majcie się mordy i dzięki za wtrącenie moich 3ch groszy. Elo, piona!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toż to piękny wywiad przecie, nie macie gustu :D Leci plusik za pracę, bo dział redakcji długo stał pusty i w końcu ktoś próbuje się nim zająć. Na przyszłość Julko postaraj się pisać dłuższe artykuły, wywiady, bo widzisz potem inni piszą. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O wywiadzie nic nie będę mówił bo jak już Aragorn wspomniał leżącego się nie kopie ale KTO TO JEST KURWA BEZZI?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@SQNFUN @VEX`

Oczywiście, że dobrze, że ktoś napisał wywiad. Forum rusza i to się ceni. Tylko to, że ktoś coś zrobił, to nie znaczy, że mamy go klepać po główce i przymykać oko na wszystkie niedociągnięcia. Ten wywiad jest napisany strasznie, od niechcenia. Napisany po linii najmniejszego oporu. 

Akurat pytanie kto to jest Bezzi, to bardzo dobre pytanie. Po wywiadzie powinniśmy to wiedzieć, a niestety nie da się z niego wyciągnąć dużo informacji.

Zauważcie, że drugi wywiad był dużo lepszy ;) Co prawda o trzecim nie ma co wspominać :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Aragorn napisał:

@SQNFUN @VEX`

Oczywiście, że dobrze, że ktoś napisał wywiad. Forum rusza i to się ceni. Tylko to, że ktoś coś zrobił, to nie znaczy, że mamy go klepać po główce i przymykać oko na wszystkie niedociągnięcia. Ten wywiad jest napisany strasznie, od niechcenia. Napisany po linii najmniejszego oporu. 

Akurat pytanie kto to jest Bezzi, to bardzo dobre pytanie. Po wywiadzie powinniśmy to wiedzieć, a niestety nie da się z niego wyciągnąć dużo informacji.

Zauważcie, że drugi wywiad był dużo lepszy ;) Co prawda o trzecim nie ma co wspominać :P

Według mnie Ty jako H@ powinieneś zachęcić taką osobę do działania, a nie krytykować.
Konstruktywna krytyka - rozumiem - ale to co dodałeś od siebie jest ciosem poniżej pasa.
Wywiad krótki, na temat ale jak na debiut dałbym 9/10. Elo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu się mogę zgodzić. To może i jest zbyt dosadne stwierdzenie. Nie zmienia to faktu, że wywiad jest tragiczny. Jednak gdy w trzecim wywiadzie pokazałem wszystkie błędy, to został on usunięty ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.