Skocz do zawartości

Wywiad z Stalco


*MiyaGu*

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam was na wywiad z Stalco!

Miłego czytania. 

Juleya

Stalco

 

Cześć Stalco! Tak ogólnie zgadzasz się na udział w wywiadzie? 

Cześć! Zgadzam się :P przynajmniej czas szybciej mi zleci :D

 A więc standardowo mógłbyś nam coś o Sobie powiedzieć? 

Oczywiście.
Mam na imię Sebastian. 15.11 kończę 19 lat. Pochodzę z Podkarpacia, mieszkam w miejscowości Albigowa.

 Powiedz nam pracujesz gdzieś czy jeszcze szkoła? Jak tak to do jakiej klasy chodzisz? Za niedługo urodziny ^^

Więc tak. Powinienem być w czwartej klasie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych lecz niestety wszystko się posypało i chodzę do Liceum Wieczorowego. Pechem jest to, że gdy się przeniosłem do Liceum musieli mnie wrzucić na pierwszą klasę z powodu zbyt dużej rozbieżności materiału. Uczęszczam także na kursy gastronomiczne (od poniedziałku do środy szkoła a od piątku do niedzieli kursy). Obecnie jestem w drugiej klasie. 

Ciekawy zawód sama chciałam iść na ten kierunek, ale jak zawsze poszło inaczej :D. Co Cię skłoniło, żeby wybrać własnie ten zawód. A nie przykładowo mechanik, albo wojskowy?

Po operacjach mam wiele przeciwwskazań. Gotować akurat lubię więc wybrałem właśnie usługi Gastronomiczne.
Miałem plany także zapisać się do szkoły muzycznej, lecz niestety nie dam rady pogodzić szkoły, kursów i jeszcze do tego szkoły muzycznej więc odpuściłem.

 Wspomniałeś, że miałeś operacje. Możesz nam powiedzieć co Ci się stało?

Urodziłem się z wadą serca a dokładniej ubytek międzykomorowy (dla wyjaśnienia: dziura w sercu). W 3 roku mojego życia miałem operację właśnie na tą wadę. Następnie w 6 roku życia wykryli u mnie nowotwór kości piszczelowej i czekała mnie kolejna operacja. 2 lata temu miałem kolejną operację ale nie tak poważną tak jak te poprzednie (wyciągali mi szkło z mięśni i musieli ciąć udo do kości).

O kurde. Naprawdę bardzo Ci współczuję teraz. To co przeszedłeś to masakra! :face-crying: Przejdźmy dalej. Masz może dziewczynę?

 Przynajmniej przez te przejścia jestem lepszym człowiekiem i nie żałuję, że tak się stało.
Jestem wolnym strzelcem i chcę nim pozostać jeszcze dłuuugi czas. Mam.. Hmm. Jak to nazwać... Zniechęcenie do związków przez moją ostatnią połówkę. Ciągle jakieś zakazy. Nie lubię być, że tak się wyrażę "rozstawiany po kątach". Lubię się zabawić więc skoro nie mam partnerki to mam wolną rękę i czynię co mi się podoba. Mimo to umiar mam do wszystkiego. Wiem, kiedy coś skończyć.

Jesteś młody i piękny. Masz dużo czasu. Na 100% znajdzie się taka, która nie będzie Ci dawała "zakazów". Posiadasz może rodzeństwo?

Ha ha ja piękny? :D
Mam młodszego brata (ma 15 lat), oraz 2 siostry (21 i 23 lata). W tej chwili wynajmuję z siostrą i szwagrem dom.

Jakie są Twoje relacje z rodzeństwem oraz szwagrem?

Moje relacje z nimi są bardzo dobre.
Oczywiście jak wiadomo rodzeństwo to rodzeństwo. Czasami sprzeczki się zdarzają.

Przejdźmy dalej. Powiedz nam jak trafiłeś na tą sieć serwerów?

 Trafiłem tutaj przypadkiem.
Szukałem fajnych serwerów aż w końcu wylądowałem tutaj i jestem bardzo zadowolony. Dobra administracja, fajni użytkownicy [często też denerwujący (teraz piszę o użytkowniku Rey)]. Akurat on na tej sieci denerwuje najbardziej :] 

No tak miałam okazję chwilę z nim pograć i trochę denerwujący człowiek :D. Masz jakieś plany dotyczące Pochylni?

Póki co żadnych planów nie mam. Moim największym osiągnięciem na tej sieci jest bycie opiekunem :-)

 W sumie to opowiedz nam w skrócie jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter Strike?

Szczerze to nie pamiętam za bardzo. Pamiętam tylko, że dużo osób o nim mówiło więc także zacząłem w niego grać. Następnie po jakimś czasie musiałem od niego odpocząć więc zrobiłem sobie z rok przerwy. Po przerwie grałem chwilę na MH następnie przeszedłem na Pochylnie i na niej zostałem. Jeszcze międzyczasie grałem na cs-plus lecz ta sieć upadła (także była fajna atmosfera)

Ciekawa historia. W wolnym czasie uprawiasz jakiś sport? Czy nie masz na to za dużo czasu? 

 Z czasem średnio. Rano siedzę na serwerze, nauka następnie szkoła albo kursy. No chyba, że wielokrotne chodzenie do sklepu można nazwać sportem to tak :D
Wcześniej grywałem w koszykówkę.

 Każdy ruch sprzed komputera to sport :D. Przejdźmy dalej. Mógłbyś opisać każdego z administracji? (aquax, DoMAR, hax, croxiu, Risk i Aragorn?)

 Więc:
- Aquax - Najlepszy administrator z jakim się spotkałem (Jest bardzo pomocny jeżeli chodzi o ProCOD)
- DoMAR - Konsekwentny moderator (więcej nie mogę nic o nim napisać ponieważ go nie znam zbyt dobrze)
- hax - Nasz kochany technik, który szybko stara się naprawić błędy forum
- Croxiu - niewiele o nim wiem więc wypowiedzieć się nie mogę 
- Risk i Aragorn - Pomocne osoby (Aragorna znam lepiej więc napiszę jeszcze, że jeżeli się go lepiej pozna to można zauważyć, że jest rozważny ale zarazem zabawny)

Tak to racja aquax jest bardzo pomocny. Gdyby była okazja zmienił byś coś na forum?

 Zmieniać na pewno bym nic nie zmienił. Jedynie starał bym się ogarnąć te ucięte tematy.

No tak przydało, by się to naprawić. Powiedz nam jaka była Twoja przygoda z dostaniem rangi Opiekuna Serwera?

 Opiekunem zostałem niedawno. Historia jest bardzo krótka. Zgłosiłem się na kandydata

To tak samo jak ja :kappa: Gratuluję opiekuna i życzę Ci więcej sukcesów! Jak sam wiesz został tylko jeden moderator i sam aquax jako administrator. Masz jakieś Swoje typy kandydatów na te stanowiska?

 Także gratuluję i dziękuję :-)
Hmm.. Ty oczywiście odpadasz :D 
(:heart-break:)
Póki co na te stanowiska nie mogę nikogo wskazać. Nie wspomniałaś o Head Adminach :P

Przejdźmy dalej. Jaki jest Twój ulubiony rodzaj piosenki i jakie są najlepsze piosenki Twoim zdaniem? Możesz podać tytuły.  H@ jest dwóch to po co wskazywać :>

 Hmm.. Głównie słucham rock ale także Rap.
Moja ulubiona piosenka to Disturbed- The sound od silence. 

Ulubieni wykonawcy:
Sobota
Disturbed
Ghost B.C

 Dodam, że "The sound of silence" powstała w 1964 roku a Disturbed zrobił Cover tej piosenki

 Woow bardzo dobra nuta. Słucham jej już trzeci raz. Ja ogólnie pop i rock. Niedawno wróciłam do Sabatonu (taki Szwedzki zespół) może znasz. No, ale jedziemy dalej. Jaki jest Twój ulubiony klub piłkarski i dlaczego?

 Sabaton także bardzo lubię. Szczególnie Uprising 
To niezwykłe, że Szwedzka grupa interesuje się historią Polski. Szczerze to nie interesuję się piłką nożną. Nawet nie oglądam :P

No tak Uprising jest bardzo dobrym utworem. Ja najbardziej lubię The Final Solution. No tak każdy ma Swoje hobby. Opowiedz nam czy rola Opiekuna serwerów typu COD jest trudna? 

Jest dość trudna. Innym może się wydawać, że jest łatwo ale prawda jest taka, że tak nie jest (szczególnie na tym nowym CoD,zie).
Są serwery oparte na nowym i starym CoD'zie. Nowy różni się tym, że plugin jest w formacie .amxx a tego pliku edytować się nie da a gdy nie ma się kopii w .sma to trzeba cały plugin od nowa pisać a uwierzcie mi, że to jest trudne. Sam się przyznam, że chwilami korzystam ze stron, w których są już gotowe pluginy. Jednak dużo odpowiednich na ProCOD nie ma więc staram się samemu pisać.

Jak zawsze CoD'Y są bardzo trudnymi serwerami w opiece. Masa pluginów, klas i w ogóle masa pracy. Posiadasz może jakieś zwierzęta w domu?


Tak. Mam:
2 papużki nierozłączki
2 nimfy
Kilkanaście gołębi (pocztowe, pawiki)
7 papug falistych
Ryby
Szczur (Siostra ją nazwała Basia)
Pies

Ooo mini ZOO masz w domu :D Ja posiadam nimfy. Rano jak zaczną "nadawać" to się nie da żyć :D Jakie są Twoje zainteresowania?

He he :P ja już przyzwyczajony do nich :P
Moje zainteresowania to: Gra na gitarze i pianinie.
Tak jak wcześniej wspomniałem chciałem chodzić do szkoły muzycznej lecz niestety czas mi na to nie pozwala więc uczę się sam grać.
Grałem także na perkusji ale jest bardzo droga więc nie mam możliwości ćwiczyć. Wcześniej grałem na perkusji ale nie mojej i bardzo dobrze mi szło.

Przejdźmy troszkę bardziej przyszłościowo. Kim byś chciał zostać?

To jest bardzo trudne pytanie.
Chciałbym zostać programistą lecz stan zdrowia mi nie pozwala; Kucharzem ponieważ mam doświadczenie, pracowałem w restauracji i dużo osób twierdzi, że bardzo dobrze gotuje; Muzykiem. Co prawda jestem samoukiem ale już dzięki lat praktyk występowałem nie raz.
W szkole podstawowej grałem i śpiewałem, zawsze miałem albo wyróżnienia albo pierwsze miejsca lecz niestety po mutacji (przepraszam bardzo za wyrażenie) głos mi się zajebiście zjebał i już śpiewać nie próbuję (po mutacji się nagrałem. Jak odsłuchałem sam siebie to się załamałem.) Mimo swojego głosu z graniem na gitarze i pianinem nie ma problemu

Sebastianie nie wolno się poddawać. Każde pytania o przyszłość są trudne. Posiadasz może jakieś bliskie kontakty z użytkownikami tego forum? 

Hmm... Jedynie Steam. Wiem, że RUDY102 (na forum ma zabojcabotow) mieszka ok 15 km ode mnie ale nigdy się z nim nie widziałem. Niektórych mam na FB lecz nwm czy mają konta na forum :P

Zawsze coś.  A więc tym miłym akcentem kończymy wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić? I jak się czujesz po tym wywiadzie?

 

Tak chciałbym pozdrowić: aquax'a (naszego kochanego administratora), 
Rey'a (najbardziej denerwującego bota)
Ciebie (za to, że wytrwałaś)
Aragorna, Riska i Vistera.

Ja się czuję bardzo dobrze :D

Dzięki za pozdrowienia i za udział w wywiadzie i  i za poświęcenie czasu-Miłej Nocki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu już lepiej wykonany wywiad. :D "The sound of silence" jest najlepsza od lat. :D 
W jednym fragmencie masz powtórzenie no ale idzie wybaczyć za całość :)

Cytuj

No tak miałam okazję chwilę z nim pograć i trochę denerwujący człowiek :D No tak miałam okazję chwilę z nim pograć i trochę denerwujący człowiek.

Pozdrawiam, L@M@ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Juleya napisał:

 Dobra administracja, fajni użytkownicy [często też denerwujący (teraz piszę o użytkowniku Rey)]. Akurat on na tej sieci denerwuje najbardziej :] 

Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Rey'a (najbardziej denerwującego bota)

 

Oooo widzicie ? Zostałem wyróżniony 2 razy :D Jak mi miło ;P Dzięki botowy nołlajfie...

Co do wywiadu : Bardzo fajny, czasami prawie ledwie co nie spadłem z krzesła ze śmiechu, interesujący.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Juleya napisał:

Jesteś młody i piękny. Masz dużo czasu. Na 100% znajdzie się taka, która nie będzie Ci dawała "zakazów".

Ha ha ja piękny? :D
Mam młodszego brata (ma 15 lat), oraz 2 siostry (21 i 23 lata). W tej chwili wynajmuję z siostrą i szwagrem dom.

A gdzie tu jest pytanie dotyczące rodzeństwa? Bo czegoś tutaj mi brakuje.

 

@edit 

Jeszcze dorzucę błędy, które zauważyłem:

1 godzinę temu, Juleya napisał:

 Każdy ruch z przed komputera to sport :D. Przejdźmy dalej. Mógłbyś opisać każdego z administracji? (aquax, DoMAR, hax, croxiu, Risk i Aragorn?)

Pisze się "sprzed"

1 godzinę temu, Juleya napisał:

To tak samo jak ja :kappa: Gratuluję opiekuna i życzę Ci więcej sukcesów! Jak sam wiesz został tylko jeden moderator i sam aquax jako administrator. Masz jakieś Swoje typy kandydatów na te stanowiska?

Pomimo innego koloru, to nic mi nie wiadomo o tym, że został jeden moderator. ;)

1 godzinę temu, Juleya napisał:

Przejdźmy dalej. Jaki jest Twój ulubiony rodzaj piosenki i jakie są Twoje ulubione piosenki. Możesz podać tytuły.  H@ jest dwóch to po co wskazywać :>

Powtórzenie "ulubiony"

No i masa przecinków. Chociaż ogólnie, to lepiej niż to poprzednie coś :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Aragorn napisał:

A gdzie tu jest pytanie dotyczące rodzeństwa? Bo czegoś tutaj mi brakuje.

Po prostu jestem upośledzona i nie potrafię skopiować całej wiadomości. Zmienione. Dzięki :> 

 

░░░░░░░█▐▓▓░████▄▄▄█▀▄▓▓▓▌█ 
░░░░░▄█▌▀▄▓▓▄▄▄▄▀▀▀▄▓▓▓▓▓▌█ 
░░░▄█▀▀▄▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀░▓▌█ 
░░█▀▄▓▓▓███▓▓▓███▓▓▓▄░░▄▓▐█▌ 
░█▌▓▓▓▀▀▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▄▀▓▓▐█ 
▐█▐██▐░▄▓▓▓▓▓▀▄░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌█▌ 
█▌███▓▓▓▓▓▓▓▓▐░░▄▓▓███▓▓▓▄▀▐█ 
█▐█▓▀░░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▐█ 
▌▓▄▌▀░▀░▐▀█▄▓▓██████████▓▓▓▌█▌ 
▌▓▓▓▄▄▀▀▓▓▓▀▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓▓▌█▌ 
█▐▓▓▓▓▓▓▄▄▄▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓█▓▓▓▐█

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Stalco napisał:

1. Uwierz, że może być :D

 

2. Nie ma za co (pomagałeś mi więc tylko tak mogę się odwdzięczyć) :-)

Wydaje Ci się :P 

1 minutę temu, Rey1 napisał:

Stalco mam propozycje... Nagraj jakąś piosenke i daj ją tu, posłuchamy i ocenimy :D

Chciałbyś :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wam  wyślę albo titanica albo river flows in you na keyboardzie  :P

na prawdziwe pianino mnie nie stać niestey ale grałem już nie raz :D

Niestety u mnie na keyboardzie jest tak, że może być max 5 klawiszy (jeżeli będzie 5+1 to pierwszy klawisz jaki został wciśnięty to zostanie wyciszony i zastąpiony tym, który został wciśnięty najpóźniej) (i tak będzie dobrze brzmiało) :p

 

@Rey1

Jeśli tak bardzo nalegasz to nagram jutro jak śpiewam Alleluja albo bind- every you every me  ale przygotuj sb zatyczki do uszu :D

 

Czyli jutro mam dostarczyć tutaj 2 linki (jeden do keyboarda a drugi do mojego piania xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się danego słowa trzymam. @Rey1 masz tutaj nagranie ale przygotuj sb zatyczki do uszu.. Nagranie nie jest dokończone bo mikro coś zaczął przerywać więc nie mogłem go ukończyć :P

 

http://ising.pl/nagranie/d44hiqvaivk,Alexandra_Burke-Hallelujah_wersja_po_polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rey mnie męczył więc macie:

http://www67.zippyshare.com/v/wZ88bE5D/file.html
 

Nagrywane na szybko bo mi się spieszy i w połowie (na końcu nagrania) pomyliło mi się ale nie mam czasu powtarzać a i jeszcze tępo jest różne... starałem się aby wyszło normalnie ale jak myślałem , że mam mało czasu to samo tak wychodziło 

VisTeR tym cytatem się nie przejmuj.. na telefonie nie mogę usunąć tego nie mam pojęcia dlaczego:D usunąłem jedynie treść cytatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stalco napisał:

Ja się danego słowa trzymam. @Rey1 masz tutaj nagranie ale przygotuj sb zatyczki do uszu.. Nagranie nie jest dokończone bo mikro coś zaczął przerywać więc nie mogłem go ukończyć :P

 

http://ising.pl/nagranie/d44hiqvaivk,Alexandra_Burke-Hallelujah_wersja_po_polsku

Niezły głos *_* <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Stalco napisał:

Rey mnie męczył więc macie:

http://www67.zippyshare.com/v/wZ88bE5D/file.html
 

Nagrywane na szybko bo mi się spieszy i w połowie (na końcu nagrania) pomyliło mi się ale nie mam czasu powtarzać a i jeszcze tępo jest różne... starałem się aby wyszło normalnie ale jak myślałem , że mam mało czasu to samo tak wychodziło 

VisTeR tym cytatem się nie przejmuj.. na telefonie nie mogę usunąć tego nie mam pojęcia dlaczego:D usunąłem jedynie treść cytatu

Poprawiłem :) 

Nie masz złego głosu i tak lepiej ode mnie śpiewasz :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...