• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
JULA

wywiad
Wywiad z Stalco

40 postów w tym temacie

No tu już lepiej wykonany wywiad. :D "The sound of silence" jest najlepsza od lat. :D 
W jednym fragmencie masz powtórzenie no ale idzie wybaczyć za całość :)

No tak miałam okazję chwilę z nim pograć i trochę denerwujący człowiek :D No tak miałam okazję chwilę z nim pograć i trochę denerwujący człowiek.

Pozdrawiam, L@M@ :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, L@M@NeR napisał:

No tu już lepiej wykonany wywiad. :D "The sound of silence" jest najlepsza od lat. :D 
W jednym fragmencie masz powtórzenie no ale idzie wybaczyć za całość :)

Pozdrawiam, L@M@ :)

Dziękuję. Poprawiłam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cud, że ze mną wytrzymałaś. Za to łap plusa :D

Bardzo was przepraszam za błędy interpunkcyjne i ortograficzne (na telefonie gorzej się pisze niż na komputerze)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Juleya napisał:

Dobra administracja, fajni użytkownicy [często też denerwujący (teraz piszę o użytkowniku Rey)]. Akurat on na tej sieci denerwuje najbardziej :] 

Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Rey'a (najbardziej denerwującego bota)

Oooo widzicie ? Zostałem wyróżniony 2 razy :D Jak mi miło ;P Dzięki botowy nołlajfie...

Co do wywiadu : Bardzo fajny, czasami prawie ledwie co nie spadłem z krzesła ze śmiechu, interesujący.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że się mnie posłuchała i już o wiele lepiej :D ale moim zdaniem to jeden wywiad na tydzień będzie ok bo tak to sapmmm ;P

Zresztą fajnie się to czyta.. Dużo jest o forum i o pasji z jaką to się wszystko wiąże czyli gry..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś młody i piękny. Masz dużo czasu. Na 100% znajdzie się taka, która nie będzie Ci dawała "zakazów".

Ha ha ja piękny? :D
Mam młodszego brata (ma 15 lat), oraz 2 siostry (21 i 23 lata). W tej chwili wynajmuję z siostrą i szwagrem dom.

A gdzie tu jest pytanie dotyczące rodzeństwa? Bo czegoś tutaj mi brakuje.

@edit 

Jeszcze dorzucę błędy, które zauważyłem:

Każdy ruch z przed komputera to sport :D. Przejdźmy dalej. Mógłbyś opisać każdego z administracji? (aquax, DoMAR, hax, croxiu, Risk i Aragorn?)

Pisze się "sprzed"

To tak samo jak ja :kappa: Gratuluję opiekuna i życzę Ci więcej sukcesów! Jak sam wiesz został tylko jeden moderator i sam aquax jako administrator. Masz jakieś Swoje typy kandydatów na te stanowiska?

Pomimo innego koloru, to nic mi nie wiadomo o tym, że został jeden moderator. ;)

Przejdźmy dalej. Jaki jest Twój ulubiony rodzaj piosenki i jakie są Twoje ulubione piosenki. Możesz podać tytuły.  H@ jest dwóch to po co wskazywać :>

Powtórzenie "ulubiony"

No i masa przecinków. Chociaż ogólnie, to lepiej niż to poprzednie coś :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Aragorn napisał:

A gdzie tu jest pytanie dotyczące rodzeństwa? Bo czegoś tutaj mi brakuje.

Po prostu jestem upośledzona i nie potrafię skopiować całej wiadomości. Zmienione. Dzięki :> 

░░░░░░░█▐▓▓░████▄▄▄█▀▄▓▓▓▌█ 
░░░░░▄█▌▀▄▓▓▄▄▄▄▀▀▀▄▓▓▓▓▓▌█ 
░░░▄█▀▀▄▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀░▓▌█ 
░░█▀▄▓▓▓███▓▓▓███▓▓▓▄░░▄▓▐█▌ 
░█▌▓▓▓▀▀▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▄▀▓▓▐█ 
▐█▐██▐░▄▓▓▓▓▓▀▄░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌█▌ 
█▌███▓▓▓▓▓▓▓▓▐░░▄▓▓███▓▓▓▄▀▐█ 
█▐█▓▀░░▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▐█ 
▌▓▄▌▀░▀░▐▀█▄▓▓██████████▓▓▓▌█▌ 
▌▓▓▓▄▄▀▀▓▓▓▀▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓▓▌█▌ 
█▐▓▓▓▓▓▓▄▄▄▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓█▓▓▓▐█

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Juleya napisał:

głos mi się zajebiście zjebał i już śpiewać nie próbuję

Aż tak źle nie może być. :D 

Porównując do 1 wywiadu to ten jest o wiele lepszy. Dzięki za pozdrowienie :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, VisTeR. napisał:

Aż tak źle nie może być. :D 

Dzięki za pozdrowienie :P 

1. Uwierz, że może być :D

2. Nie ma za co (pomagałeś mi więc tylko tak mogę się odwdzięczyć) :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Stalco napisał:

1. Uwierz, że może być :D

2. Nie ma za co (pomagałeś mi więc tylko tak mogę się odwdzięczyć) :-)

Wydaje Ci się :P 

1 minutę temu, Rey1 napisał:

Stalco mam propozycje... Nagraj jakąś piosenke i daj ją tu, posłuchamy i ocenimy :D

Chciałbyś :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, VisTeR. napisał:

Chciałbyś :D 

A żebyś wiedział, że chce posłuchać jak "śpiewa" :D Jestem ciekawy jaki on ma głos, a tu sie okazuje że to dziewczyna :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro wam  wyślę albo titanica albo river flows in you na keyboardzie  :P

na prawdziwe pianino mnie nie stać niestey ale grałem już nie raz :D

Niestety u mnie na keyboardzie jest tak, że może być max 5 klawiszy (jeżeli będzie 5+1 to pierwszy klawisz jaki został wciśnięty to zostanie wyciszony i zastąpiony tym, który został wciśnięty najpóźniej) (i tak będzie dobrze brzmiało) :p

@Rey1

Jeśli tak bardzo nalegasz to nagram jutro jak śpiewam Alleluja albo bind- every you every me  ale przygotuj sb zatyczki do uszu :D

Czyli jutro mam dostarczyć tutaj 2 linki (jeden do keyboarda a drugi do mojego piania xD)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, Fan Zenka napisał:

Klawo by było, gdybyś nie urywała nagle tematu o jaki zagaiłaś, nie wiem z braku weny czy cisnącej dwójeczki?

Brak weny :(

Byłam strasznie wykończona i do tego jeszcze "kobiece dni" :#

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się danego słowa trzymam. @Rey1 masz tutaj nagranie ale przygotuj sb zatyczki do uszu.. Nagranie nie jest dokończone bo mikro coś zaczął przerywać więc nie mogłem go ukończyć :P

http://ising.pl/nagranie/d44hiqvaivk,Alexandra_Burke-Hallelujah_wersja_po_polsku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rey mnie męczył więc macie:

http://www67.zippyshare.com/v/wZ88bE5D/file.html

Nagrywane na szybko bo mi się spieszy i w połowie (na końcu nagrania) pomyliło mi się ale nie mam czasu powtarzać a i jeszcze tępo jest różne... starałem się aby wyszło normalnie ale jak myślałem , że mam mało czasu to samo tak wychodziło 

VisTeR tym cytatem się nie przejmuj.. na telefonie nie mogę usunąć tego nie mam pojęcia dlaczego:D usunąłem jedynie treść cytatu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Stalco napisał:

Ja się danego słowa trzymam. @Rey1 masz tutaj nagranie ale przygotuj sb zatyczki do uszu.. Nagranie nie jest dokończone bo mikro coś zaczął przerywać więc nie mogłem go ukończyć :P

http://ising.pl/nagranie/d44hiqvaivk,Alexandra_Burke-Hallelujah_wersja_po_polsku

Niezły głos *_* <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Stalco napisał:

Rey mnie męczył więc macie:

http://www67.zippyshare.com/v/wZ88bE5D/file.html

Nagrywane na szybko bo mi się spieszy i w połowie (na końcu nagrania) pomyliło mi się ale nie mam czasu powtarzać a i jeszcze tępo jest różne... starałem się aby wyszło normalnie ale jak myślałem , że mam mało czasu to samo tak wychodziło 

VisTeR tym cytatem się nie przejmuj.. na telefonie nie mogę usunąć tego nie mam pojęcia dlaczego:D usunąłem jedynie treść cytatu

Poprawiłem :) 

Nie masz złego głosu i tak lepiej ode mnie śpiewasz :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.