Skocz do zawartości

Eliminacje Mistrzostwa Świata 2018


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy później...

Przy tym wolnym, to wydaje mi się, że sędzia boczny mógł mieć zasłonięty widok przez bramkarza. Jednak ten karny, to można powiedzieć, że lekko był naciągany. Lewy dodał tam dużo od siebie :P Można więc powiedzieć, że 1:1 w decyzjach sędziego ;)

Co do meczu, to Nawałka wrócił do niezawodnego ustawienia z dwoma napastnikami i od razu grali lepiej. Tak, wiem, że przeciwnik duużo słabszy, jednak i tak było widać większą swobodę na ataku. Nie mam pojęcia dlaczego Nawałka na Danię ustawił jednego napastnika. Przecież patrząc na wszystkie poprzednie mecze, to gdy jest dwóch napastników to walczymy, a jak jest jeden to dostajemy po dupie od prawie każdego.

Do poniedziałkowego meczu można jeszcze powiedzieć, że dobrze nam idzie wykonywanie wolnych zza pola karnego. Milik i Lewy bardzo dobre strzały. Chociaż Milik to chyba powinien tylko na wolne wchodzić :D Ma świetne (nie)celne strzały. Można powiedzieć, że wrócił do formy :v Wydaje mi się też, że Kuba daje więcej jak wchodzi na boisko w drugiej połowie. On to potrafi porwać drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kończą się eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji. W tym tygodniu rozgrywamy ostatnie dwa mecze i mamy bardzo duże szanse na pierwsze miejsce w grupie i pewny awans. W czwartek gramy na wyjeździe z Armenią i w niedzielę u siebie z Czarnogórą. Wystarczy wygrać tylko jeden z meczy, a drugiego nie przegrać. Chłopaki prezentują dość solidny poziom, więc myślę, że nie powinniśmy mieć problemów na wygraną. Dużo też zależy od czwartkowego meczu Czarnogóra - Dania. Oba zespoły są 3 pkt za nami, więc ich remis gwarantowałby nam awans już w czwartek :) Jak myślicie, klepniemy Ormian na wyjeździe i Czarnogórców u siebie?

Do tego jeszcze powołania:

eb70qpk.png

Cieszy powrót Krychowiaka, na pewno będzie brakować nam Milika. Co sądzicie o powołaniach? Kogoś zabrakło lub jest ktoś bez którego moglibyśmy się obejść? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze roziązanie, pokonujemy Armenię, Czarnogóra remisuje z Danią i mamy awans :D

Co do powołań to dziwi mnie, że Nawałka powołuje 4 napastników, ponieważ gdy nie ma Milika to gramy tylko z Lewym na szpicy, więc po co aż 3 rezerwowych? Zamiast jednego z nich powołał bym Sadloka z Wisły na lewą obronę przy braku Jędzy i niepewnym występie Rybusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mousen#23 napisał:

Co do powołań to dziwi mnie, że Nawałka powołuje 4 napastników, ponieważ gdy nie ma Milika to gramy tylko z Lewym na szpicy

I tego się obawiam. Jak zagramy tylko z Lewym na szpicy, to albo przejebiemy, albo ledwo co wymęczymy punkty. Jak się prześledzi mecze z ostatnich 2 lat, to widać, że jak gramy z 2 napastnikami, to nie przegrywamy, a jak gramy z jednym, to dostajemy po dupie. Niech tam wstawi wszystko jedno kogo, byleby tylko robił trochę zamieszania pod bramką rywali. Dzięki temu Lewy będzie miał więcej miejsca. 

Za mało śledzę Ekstraklasę, żeby ogarniać kto i jak tam gra :/ A mnie zastanawia, czy potrzebujemy aż 4 bramkarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Aragorn napisał:

I tego się obawiam. Jak zagramy tylko z Lewym na szpicy, to albo przejebiemy, albo ledwo co wymęczymy punkty. Jak się prześledzi mecze z ostatnich 2 lat, to widać, że jak gramy z 2 napastnikami, to nie przegrywamy, a jak gramy z jednym, to dostajemy po dupie. Niech tam wstawi wszystko jedno kogo, byleby tylko robił trochę zamieszania pod bramką rywali. Dzięki temu Lewy będzie miał więcej miejsca.

Dokładnie tak jak mówisz, żeby grać z jednym napastnikiem, to trzeba mieć kreatywnych zawodników w środku pola, my mamy tylko jednego, ale Nawałka nie gra na dwóch bez Milika, no chyba, że wreszcie spróbuje w co wątpie. 

 

20 minut temu, Aragorn napisał:

A mnie zastanawia, czy potrzebujemy aż 4 bramkarzy?

 Skoro w pierwszym gra Szczęsny lub Fabiański, a Skorupski jest po to żeby zbierać jakieś tam doświadczenie w kadrze na przyszłość, więc nie wiem po co tam Tytoń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mousen#23 napisał:

Skoro w pierwszym gra Szczęsny lub Fabiański, a Skorupski jest po to żeby zbierać jakieś tam doświadczenie w kadrze na przyszłość, więc nie wiem po co tam Tytoń 

Tytoń chyba po to jakby tamci trzej nagle umarli :P

Są składy. Jednak Lewy na szpicy sam. Będzie ciekawie.

YcGk7QA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...