Skocz do zawartości

Ogólne uwagi dotyczące forum


SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, kultura jaka panuje na tym forum jest poniżej zera - każdy kurwuje, pierdoli, jebie gdzie tylko mu się podoba.


Po drugie, złożyłem podanie o moderatora forum które zostało odrzucone ze względu na niewystarczającą ilość postów.
Wybaczcie ale nie jestem jasnowidzem i nie przewidzę Waszych wymogów, Aragorn czy jak mu tam jako H@ powinien zadbać o to aby wszystko było jasne i przejrzyste. Przy składaniu podania o moderatora forum przejrzałem skrupulatnie dział podań i nie było tam żadnej wzmianki na temat postów - był po prostu szablon.
Mam wrażenie, że forum pochylni chyli się ku upadkowi właśnie przez takie olewanie błahostek które później przeistaczają się w poważne sprawy, ponieważ dalej uważam, że moje podanie o moderatora forum zostało odrzucone zbyt szybko i bez żadnych konkretnych powodów które byłyby jasno opisane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SQNFUN napisał:

Po pierwsze, kultura jaka panuje na tym forum jest poniżej zera - każdy kurwuje, pierdoli, jebie gdzie tylko mu się podoba.


Po drugie, złożyłem podanie o moderatora forum które zostało odrzucone ze względu na niewystarczającą ilość postów.
Wybaczcie ale nie jestem jasnowidzem i nie przewidzę Waszych wymogów, Aragorn czy jak mu tam jako H@ powinien zadbać o to aby wszystko było jasne i przejrzyste. Przy składaniu podania o moderatora forum przejrzałem skrupulatnie dział podań i nie było tam żadnej wzmianki na temat postów - był po prostu szablon.
Mam wrażenie, że forum pochylni chyli się ku upadkowi właśnie przez takie olewanie błahostek które później przeistaczają się w poważne sprawy, ponieważ dalej uważam, że moje podanie o moderatora forum zostało odrzucone zbyt szybko i bez żadnych konkretnych powodów które byłyby jasno opisane na forum.

W tym pierwszym się nie wypowiem, natomiast w tym drugim owszem.

Z tego co pamiętam przed przeniesieniem na ten hosting były wymogi na moderatora. Jak sam zauważyłeś, większość (prawie wszystkie tematy) nie ma polskich znaków tylko pytajniki i ucięte tematy.

O ile dobrze pamiętam, wymagania były w szablonie.

Wybacz ale @Aragorn słusznie odrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą w 100% sqnie. Kultura na tym forum jest na bardzo niskim poziomie i nawet H@ nie umie jej zachować niekiedy. Na MH ludzie za to podostawaliby dużo warnów i w ten sposób może nauczyliby się że lepiej jest przestrzegać kultury na forum. Co do drugiej sprawy. Nad wzorem do podania o modka powinny być napisane wymagania które trzeba spełniać pisząc podanie na tą rangę, ponieważ nikt nie jest jasnowidzem jak sqn napisał i nikt nie przewidzi wymogów administracji. Co do odrzuconego podania, co z tego że ma 13 postów skoro mógłby w końcu zaprowadzić porządek na tym forum? Na MH był dobrym moderatorem, lecz przez krótki okres. Tu myślę że pozostałby na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Stalco napisał:

W tym pierwszym się nie wypowiem, natomiast w tym drugim owszem.

Z tego co pamiętam przed przeniesieniem na ten hosting były wymogi na moderatora. Jak sam zauważyłeś, większość (prawie wszystkie tematy) nie ma polskich znaków tylko pytajniki i ucięte tematy.

O ile dobrze pamiętam, wymagania były w szablonie.

Wybacz ale @Aragorn słusznie odrzucił.

Wybacz mój drogi ale nie jestem jasnowidzem i nie jestem w stanie stwierdzić jak to wyglądało wcześniej ale w czasie gdy składałem podanie niczego takiego napisanego nie było. Wydaje mi się, że to nie ja - jako użytkownik forum, a raczej H@ powinien nad takimi sprawami czuwać. Prawda jest taka, że na to forum wlazłem przez zdarzenia losowe i w ciągu kilku godzin odkryłem takie nieprawidłowości - nie wiem co robią tutaj moderatorzy forum skoro karać za kulturę nie ma kogo, bo każdy może kurować, pierdolić i jebać gdzie mu się żywnie podoba, a błędów z tego co widzę również nikt nie zgłasza i każdy ma to w dupie (no może po za prawilnymi użytkownikami którzy wchodzą tu raz na jakiś czas).

p.s Zapamiętajcie - nie ilość, a jakość się liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin forum:

§2. Posty i tematy:

-Zakaz nadmiernego używania wulgaryzmów oraz obrażania innych użytkowników.

 

 

Regulamin CzatBox'a:

§3. Zakaz nadmiernego przeklinania w ShoutBoxie

 

Czyli używać wulgaryzmów można tylko z umiarem.

To nie H@ jest od takich błędów tylko Administrator Techniczny, więc nie miejcie pretensji do Aragorna, ponieważ on w niczym nie zawinił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stalco napisał:

Regulamin forum:

§2. Posty i tematy:

-Zakaz nadmiernego używania wulgaryzmów oraz obrażania innych użytkowników.

Regulamin CzatBox'a:

§3. Zakaz nadmiernego przeklinania w ShoutBoxie

 

Nie wiem co tutaj uważacie za 'nadmierne używanie wulgaryzmów' ale jeżeli każdy użytkownik w temacie który ma przykładowo 10 postów użyje wulgaryzmu wygląda to naprawdę tragicznie, a i takie tematy widziałem. Wydaje mi się, że moderatorzy nie wyciągają tutaj w ogóle konsekwencji z tego typu zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, VEX` napisał:

Zgadzam się z Tobą w 100% sqnie. Kultura na tym forum jest na bardzo niskim poziomie i nawet H@ nie umie jej zachować niekiedy. Na MH ludzie za to podostawaliby dużo warnów i w ten sposób może nauczyliby się że lepiej jest przestrzegać kultury na forum.

To idź sobie na multigówno, tam się warna dostaje jak ktoś napisze "idę siku" tutaj przynajmniej spin o wszystko nie ma, tam tylko ktoś napisze "kurwa" zaraz powstaje 20 tematów typu "jak on mógł tak powiedzieć... to obelga dla języka polskiego... zbanujcie go" co ma mh do pochylni? To że był tam moderatorem nie daje mu żadnych praw aby otrzymać takową rangę tutaj za nic. Wcześniej były regulaminy ale jak sam widzisz teraz są to tylko poucinane tematy czym się moderatorzy oraz h@ powinni zająć. Jak chce zostać moderatorem i "naprawić" forum niech zasłuży bo na razie tylko narzeka jaka to pochylnia jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szatanskie Kopy napisał:

To idź sobie na multigówno, tam się warna dostaje jak ktoś napisze "idę siku" tutaj przynajmniej spin o wszystko nie ma, tam tylko ktoś napisze "kurwa" zaraz powstaje 20 tematów typu "jak on mógł tak powiedzieć... to obelga dla języka polskiego... zbanujcie go" co ma mh do pochylni? To że był tam moderatorem nie daje mu żadnych praw aby otrzymać takową rangę tutaj za nic. Wcześniej były regulaminy ale jak sam widzisz teraz są to tylko poucinane tematy czym się moderatorzy oraz h@ powinni zająć. Jak chce zostać moderatorem i "naprawić" forum niech zasłuży bo na razie tylko narzeka jaka to pochylnia jest zła.

Ty w ogóle zauważyłeś gdzie się wypowiadasz? To jest forum pochylnia.pl i tego forum dotyczy ten temat, nie wiem o jakim multigównie wspominasz i szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ffffffffff napisał:

@SQNFUN nie ma co drazyc odrzucil to odrzucil, ;] , Idz na mh ;] tam co 2ga osoba permy/warny dostaje  ;D, zamiast sie spinac ochlon , odrzucil Twoje podanie to Ty juz chciales z @Aragorn zrboic kogos złego bo odrzucil Twoje podanie, ;]]] 

Według mnie to totalnie niczego nie wniosłeś do tematu... Jest to temat w dziale uwag dotyczących forum i powinniśmy tutaj zgłaszać propozycje, błędy czy uwagi dotyczące forum, a nowy temat założyłem tylko dlatego, ponieważ stary od 4 miesięcy leży zakopany i każdy tutaj ma wszystko w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ffffffffff napisał:

to co uwazasz by h@, moderatorzy traktowali bardziej surowo uzytkownikow ? za przeklniecie ? ;] Jak na razie widze ze chcesz zrobic z pochylni posmiewisko ;] -

Widzę kolego, że znalazłeś sobie idealny temat do nabijania postów.
To jest moja ostatnia odpowiedź w kierunku Twojej osoby i nie wiem czy zauważyłeś ale nie chodzi tutaj tylko o kulturę na forum.
Z fartem mordo, miłego dnia. 
Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam się tutaj ostatni raz.

Opanujcie się bo takie spiny do niczego nie prowadzą.

Aragorn słusznie odrzucił Twoje podanie. Masz w tej chwili nabite 17 postów . (W tym temacie już trochę nabiłeś)

Moderator musi być aktywny. Ty wejdziesz raz na jakiś czas i składasz podanie o Moderatora.

Takie osoby nigdy nie będą przyjęte, chyba, że Pochylnia będzie tak zdesperowana z powodu braku moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SQNFUN Przecież nie odrzuciłem Twojego podania, bo nie masz 300 postów. Tak, dla żartu, zaznaczyłem na CB, że coś takiego było w wymaganiach. Widzę, że na prawdę nie rozumiesz co kryje się pod stwierdzeniem "wymagane x postów". Już śpieszę z wyjaśnieniami. Tu nie chodzi o konkretną ilość. Chodzi o to, że aby napisać, powiedzmy tą pewną ilość postów, trzeba spędzić ileś czasu na forum. To własnie o ten czas chodzi. Sprawdziłem sobie Twoje logi na forum i uważam, że to jest o dużo za mało. Ostatnimi dniami byłeś aktywniejszy, to fakt. Jednak na tym się kończy. 

Co do przekleństw. To w tym temacie tylko Ty rzucasz przekleństwami. Counter strike jest grą dozwoloną od 16 lat, więc nie widzę problemu związanego z przekleństwami na forum związanym z cs'em. Oczywiście o ile nie są one zbyt liczne. Zresztą masz to opisane w drugim punkcie regulaminu forum.

W jakim Ty świecie żyjesz? Powinienem zadbać o wszystko? Skąd ja mam wziąć na to czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aragorn napisał:

@SQNFUN Przecież nie odrzuciłem Twojego podania, bo nie masz 300 postów. Tak, dla żartu, zaznaczyłem na CB, że coś takiego było w wymaganiach. Widzę, że na prawdę nie rozumiesz co kryje się pod stwierdzeniem "wymagane x postów". Już śpieszę z wyjaśnieniami. Tu nie chodzi o konkretną ilość. Chodzi o to, że aby napisać, powiedzmy tą pewną ilość postów, trzeba spędzić ileś czasu na forum. To własnie o ten czas chodzi. Sprawdziłem sobie Twoje logi na forum i uważam, że to jest o dużo za mało. Ostatnimi dniami byłeś aktywniejszy, to fakt. Jednak na tym się kończy. 

Co do przekleństw. To w tym temacie tylko Ty rzucasz przekleństwami. Counter strike jest grą dozwoloną od 16 lat, więc nie widzę problemu związanego z przekleństwami na forum związanym z cs'em. Oczywiście o ile nie są one zbyt liczne. Zresztą masz to opisane w drugim punkcie regulaminu forum.

W jakim Ty świecie żyjesz? Powinienem zadbać o wszystko? Skąd ja mam wziąć na to czas?

W szablonie, regulaminie składania podań o moderatora forum nie było kompletnie nic napisane na temat 300 postów, a po za tym pragnę Ci przypomnieć, że nie powinna liczyć się ilość, a jakość. "Ostatnimi dniami byłeś aktywniejszy" - ostatnimi dniami? Zawitałem tutaj wczoraj, a Ty tutaj piszesz jak bym regularnie od tygodnia, codziennie odwiedzał to forum - wydaje mi się, że sam nie wiesz o co chodzi.
Pragnę dodać, że ten temat nie powstał w celu obrażania kogokolwiek czy jakiś kłótni, a w celu zgłaszania propozycji czy błędów.
Jeżeli sądzisz, że rzeczywiście pragnąłem zostać moderatorem forum na pochylni to jesteś w błędzie aczkolwiek wypowiedzi w moim podaniu sugerowały fakt, że przydałaby się tutaj taka osoba jak ja, bo obecna ekipa moderatorów ma totalnie w dupie kulturę na forum (bynajmniej z mojej kilkugodzinnej odbserwacji).

Co do przekleństw - dlaczego porównujesz Counter-Strike z forum? Gra, a forum to dwie różne kwestie ale może tego jeszcze nie pojąłeś i uwierz mi, że naprawdę nie chcę Cię obrażać ale piszę jak ja to widzę.

Skoro nie masz czasu na funkcje H@ to może powinieneś się nad tym grubiej zastanowić, a po za tym nikt nigdy nie powiedział, że H@ ma robić wszystko.
Masz pod sobą ludzi np. moderatorów (szczerze mówiąc nie wiem kto trzyma tutaj piecze nad moderatorami - chyba że macie super moderatora) i to właśnie Oni powinni zgłaszać błędy tego typu albo sami je naprawiać.

Piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz. Tak coś czułem, że dopiero wczoraj jakoś znowu Cię zauważyłem, jednak "bezpieczniejszym" stwierdzeniem jest "od niedawna" i to chciałem napisać ;) 

Wszystkie tak, były od osób, które Cię znają z innego miejsca. Do tego nie są one "przekonywujące".

Nie mówię również, że nie mam czasu na funkcję h@. Mam go ostatnio mniej, ale to jest naturalne. Jednak to, że nie ma widocznych efektów, nie znaczy, że nic nie jest robione. 

@#Bebzik Wzór był kilka miesięcy temu, ale został usunięty przez h@ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Szatanskie Kopy napisał:

To idź sobie na multigówno, tam się warna dostaje jak ktoś napisze "idę siku" tutaj przynajmniej spin o wszystko nie ma, tam tylko ktoś napisze "kurwa" zaraz powstaje 20 tematów typu "jak on mógł tak powiedzieć... to obelga dla języka polskiego... zbanujcie go" co ma mh do pochylni? To że był tam moderatorem nie daje mu żadnych praw aby otrzymać takową rangę tutaj za nic. Wcześniej były regulaminy ale jak sam widzisz teraz są to tylko poucinane tematy czym się moderatorzy oraz h@ powinni zająć. Jak chce zostać moderatorem i "naprawić" forum niech zasłuży bo na razie tylko narzeka jaka to pochylnia jest zła.

Poszedłbym, ale nie działa. Poza tym chyba dawno Cię nie było tam i nie wiesz że jest nowy regulamin kultury na forum (tutaj nawet nie ma nic napisanego o kulturze osobistej w głównym regulaminie forum). Co do twojej wypowiedzi, jest ona przesadzona i nie bywasz na MH to się nie wypowiadaj na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, VEX` napisał:

Poszedłbym, ale nie działa. Poza tym chyba dawno Cię nie było tam i nie wiesz że jest nowy regulamin kultury na forum (tutaj nawet nie ma nic napisanego o kulturze osobistej w głównym regulaminie forum). Co do twojej wypowiedzi, jest ona przesadzona i nie bywasz na MH to się nie wypowiadaj na jego temat.

Jest o kulturze w "Regulamin ShoutBox'a" i w "Regulaminie Forum"

Proszę was czytajcie uważnie ...

Podałem także na górze co pisze o wulgaryzmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...