Skocz do zawartości

Ogólne uwagi dotyczące forum


SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

#1 Przydałoby się dodać lepsze emotoikonki (takie jak na MG np.).

#2 Zwiększyć ilość reputacji którą można przyznawać (ja obecnie mogę dać tylko 1 punkt co 24h :D)

#3 Naprawić "polskie znaki typu łćęąź" aby w tematach założonych przed aktualizacją forum zamiast "??" wyświetlały się prawidłowe polskie znaki.

#4 Skopiować treść z tematu niżej i ustawić gotowy szablon, który z góry będzie wyświetlany przy zakładaniu nowego tematu w dziale Skarg/Błędów danego serwera.

#5 Jakbym chciał odpracować warna poprzez SMS'a to w jaki sposób? Temat do z edytowania: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z aquaxem i postaram się pomóc i przywrócić stare tematy (jeśli oczywiście croxiu zachował starą bazę), żeby nie było już wymówek, że "stare tematy nieczytelne więc nie wiedziałem"...

Tworzycie sobie sami problemy. Wulgaryzmy są obecne wszędzie i nie jesteście w stanie wymusić na innych całkowitego wycofania wulgaryzmów ze swojego słownika. To nie jest tego typu forum... Elokwentnych i złożonych wypowiedzi możesz szukać na forach prawniczych a nie na forum sieci serwerów, gdzie zróżnicowanie charakterów masz dostępne w całej skali. Poza tym nie ma najwidoczniej odpowiednio dużo osób w ekipie, żeby dopilnować tego tak, jak należy. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeśli jest mowa o "nadmiernym używaniu wulgaryzmów" to mówimy tutaj właśnie o dużej ilości przekleństw w jednym poście i też używanie ich w nieodpowiednim kontekście. Jeśli ktoś jest wkurwiony to jak dla mnie jest normalnym, że swoje niezadowolenie będzie chciał zaznaczyć poprzez użycie takiego słowa. Nadmierne użycie będzie wtedy, kiedy będzie to cała wiązanka bluzgów i to nie koniecznie w odpowiednim temacie. Nie mówię tutaj o obrażaniu innych, a to w tym wątku zobaczyłem już m. in. w dwóch postach, co powinno się zakończyć właśnie warnami. Skoro tak Wam przeszkadza brak kultury na forum, jest taka opcja jak raportowanie postów - na pewno Ci to pomoże w otrzymaniu moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Risk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...