• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
El Mafioso

El Mafioso

5 postów w tym temacie

Nick na forum: El Mafioso
Doświadczenie: Moderator na tej sieci; Super Admin, oraz jeśli to ważne, pisanie własnych stron.
Ile dziennie jesteś na forum: To zależy od tego czy jest co robić na forum. Staram się być często, lecz wiadomo jak jest.
Osiągnięcia na Pochylnia.pl: S@/Moderator/ [Admin: COD:CP / MW3 x2 / JB x2 / ProCOD / Deathrun / HNS / Only DD2 / ZombieMOD / SS2 / GO MOD. Coś by się jeszcze znalazło, lecz pamięć nie ta.

Kontakt (najlepiej jak najwięcej):  Steam / Forum / TS / Skype (ewentualnie).
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Forum... nie oszukujmy się, ma pewne braki... obecny skład moderatorów składa się z 2 osób, a S@ przypuśćmy z nikogo. 2 Osoby jakimi są moderatorzy, nie ogarną całego forum. Rozumiem, że są jeszcze Opiekunowie i HeadAdmini, ale oni tez mają swoje na głowach, chociażby serwery. Dlaczego ja? Dlatego, że pełniłem już takie funkcje i nie było na mnie skarg ani zażaleń w tym kierunku. Uważam, że nie jestem osobą konfliktową, a na pewno nie stronniczą jeśli chodzi o sprawy tego typu. Z moją ortografią... myślę, że jest dobrze...póki nie dostanę telefonu do ręki :D Moja historia na tej sieci jest długa, dużo widziałem i dużo wiem... mógłbym tak pisać i pisać, ale nasuwa się pytanie "po co?". Więc na tym skończę i zostawię resztę wam.
Link do 10 reklam w dziale "Reklamuj nas!":

PS. Dzięki za pozytywne jak i negatywne wypowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na duże tak. Mimo, że obecnie ma tylko usera, to warto mu dać szansę. Posiadał wielokrotnie admina oraz s@. Ogromna znajomość csa, czitow, informatyki - w tym stron na skrypcie IP Board. Do tego duży dystans i poczucie humoru oraz dobra znajomość języka ojczystego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, jasne. Za krótko jest. 5 lat to jest krótko?

Wracając do podania. Jestem na tak.

+ Staż

+ Doświadczenie 

+ Wiek

+ Aktywność 

Więcej chyba nie trzeba wypisywać. W sumie Skip3r dobrze wyjaśnił.

@El Mafioso też mam problemy z ortografią i interpunkcją na telefonie :D cóż się dziwić gdy jest mała klawiatura :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.